320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Kus pagana serveris uus kodukas asub, et juurdepääs suletud on?
    jkmaagtammeka.net
    Domain Names Registered on 01/19/2007
    http://www.registeredon.com/new/net_070119_0006.html
    zone.ee loen mina välja, arvatavasti ei ole kodukas veel avalikuks tehtud.

    Kommentaar


      No eelmisel nädalal, peale seda, kui lennat "Avataride" teemasse oma soovi postitas, sain mina küll lehele ligi. Hetkel on aga 403 Forbidden.

      Kommentaar


        www.jkmaagtammeka.net on nüüd üleval
        väga asjalik, nüüd vaid loota, et esindusmeeskonna need 3-4 pilti mis profiilist puudu tulevad ja duublile ka profiilid või pildi alla vähemalt nimed- saaks juba aimduse duubli poistest ka.

        Kommentaar


          igaljuhul pani amadeus logoga täkkesse juba nii 3 kuud tagasi
          ma küsiks nüüd küll suuuurema summa copy+paste eest
          //

          Kommentaar


            Jou jou mehed. Palun MaagTammeka logo ka avataride alla üles panna. Tänan. Rsk, MaagTammeka võidab see aasta kõiki !!!! :-)
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Nagu Vahkito juba mainis, siis mäng Levadia vastu on juba põhimõtteliselt nädala pärast, võiks hakata vaikselt midagi organiseerima.

              Võib-olla oleks kõige mõttekam kõigil fännidel kuskil kokku saada, maha istuda ja arutada mitte ainult Levadia mängule sõitu, vaid üldiselt kogu uuest hooajast jms.

              Kommentaar


                seda küll aga kus äkki ajaxiga mängus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Jou jou mehed. Palun MaagTammeka logo ka avataride alla üles panna. Tänan. Rsk, MaagTammeka võidab see aasta kõiki !!!! :-)
                  Word

                  Kümme tähemärki
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Väikest huvi oma meeskonda toetama hakata,on mingil määral aint Mirko yles näidanud. Tundub,et läheb samamoodi nagu eelnevatel aastatel st et mängudel käiaxe niisama vaixelt vaatamas. Äkki keegi oskab siis välja pakkuda,et mis peax näitex muutuma,et tema fännix hakkax? Loota,et enne tiitel koju ja siis alles vaatab on ju kah suht jama. Ise võix kah ikka midagi selle heax teha. Meeskonnale on omade toetus väga tähtis,eriti just välismängudel,sest pole just palju meeskondi,kes saaxid uhkustada oma fännidega. Meie oma väikese seltskonnaga toetame igatahes oma meeskonda edasi ja kindlasti läheme esimesele mängule.Kes soovivad kaasa tulla,võivad siin sellest siis teada anda.

                    Kommentaar


                      ma tuleks rõõmuga kui mul proovikirjandit poleks

                      Kommentaar


                        Päris kõva koduleht, just see meeldib, et saab statistikat vaadata mängijata kohta

                        Kommentaar


                          Bomb, mis kätlemise ajal presidendile ütlesid?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Uus tulevane kohalik derby on õhus !
                            kui lugeda kommentaare mängule JK Maag Tammeka III - Välk 494 6:1 (1:0) http://www.jkmaagtammeka.net/?id=10865

                            Kommentaar


                              kas keegi siit on minemas maag tammeka võõrsil mängul 3 märtsil võib jääb see ära

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mirko Vaata postitust
                                kas keegi siit on minemas maag tammeka võõrsil mängul 3 märtsil võib jääb see ära
                                Ma olen minemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X