320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat, ma lootsin, et on ikka mingit meediakajastust (vb ma lihtsalt pime?) ka sellest, et staadion lõpuks üles vuntsitud ja homme esimene mäng tulemas. renoveeritud staadioni avalöök võiks küll olla selline üritus, kuhu viitsiksid end kohale vedada ka need, keda meistriliiga külmaks jätab. tahaks rahvast näha homme!

    Kommentaar


      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
      kurat, ma lootsin, et on ikka mingit meediakajastust (vb ma lihtsalt pime?) ka sellest, et staadion lõpuks üles vuntsitud ja homme esimene mäng tulemas. renoveeritud staadioni avalöök võiks küll olla selline üritus, kuhu viitsiksid end kohale vedada ka need, keda meistriliiga külmaks jätab. tahaks rahvast näha homme!
      mingisugune kajastus ikkagi olemas. pane oma nimi kirja http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...22696907744542 ja saad mängule tasuta.
      pommitaja

      Kommentaar


        Algselt postitas timursem Vaata postitust
        mingisugune kajastus ikkagi olemas. pane oma nimi kirja http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...22696907744542 ja saad mängule tasuta.
        tänud mainimast! ei märganudki, et attendiga saab tasuta. hea lüke! miskisuguse pressiteate oleks võind ka laiali saata.

        Kommentaar


          Hea küll, mis siin ikka reklaami kohta arutada. Ma leian, et meilt, kui fännidelt, on isegi piisavalt korralik panus selleks tehtud, et publikut juurde meelitada. Ehk siis lihtsad asjad nagu sõprade kaasamine mängule, plakatite ülespanek ning flaierite jagamine spordipubisse.
          Muidugi võiks seoses uue tribüüni avamäng uudiskünnise ületada ka erinevates tabloidlehtedes, internetiavarustes ning kus iganes veel, kui ainult rutiinsetes kohtades nagu Tammeka kodulehel ja soccernet.ee portaalis. Siinkohal saaks muidugi klubi palju ära teha, et reklaamimahtu suurendada jne., kuid ütleme siiski nii, et ega üks inimene ei jõua ka kõikide selle klubi toimetustega tegeleda ja paratamatult jääb hetkel sel teemal nii ressurssidest kui ka ambitsioonikatest inimestest veel vajaka. Siiski ma usun, et ca 500 inimest võib vabalt täna end kohale vedada.

          Aga vaatame pigem asja positiivse poole pealt ka, kuna nüüd ja täna on käes see ajalooline päev, mida me kõik juba pingsalt oodanud oleme! Tõesti, lõpuks ometi oleme oma tõelises kodus, vanal heal Tamme staadionil, mis nüüdsest suisa kutsub muru(!)jalgpalli nautima minna. Palun siis kõik see mees, kel võimalik, kohal olla ja pühitseme uue tripka koos võiduga rõõmsates toonides sisse!
          Luban, et ka fänlus tuleb üle pika aja üks asjalik!

          Viimane Walter veel vaja sisse keevitada ja siis ööd..

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Tammekal võiks lõpliku valmimise korral ühe korraliku koondise rahvusvahelise sõprusmängu pidada. Teeks Tartu linnas ühe korraliku möllu .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Edu ja õnne Tammekale uue staadioni valmimise puhul!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                wow. Päris ilus staadion Tammekal. Silma lausa puhkab mängu vaadates

                Kommentaar


                  käisin ka siis uuel statkal ära, jalgpalli vaatamise tunne tekkis kohe!
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Imeline. Tribüün, mäng (olgu-olgu - tulemus, mitte mäng ), ilm. Kui üldse midagi ette heita, siis tuult võiks järgmine kord vähemaks keerata. Kahju, et AK Sport ei pidanud avamängu esiletoomise vääriliseks, selle asemel näidati Levadia rutiinset vägistamist Kure kallal.
                    AK -sport suudab vaid maailma kõige igavamast alast ehk murdmaasuusatamisest korralikke klppe teha.Ülejäänud on selline koonerdava iseloomuga juhuslik jura. Hakka veel raha raiskama ja Tartusse sõitma.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Ühe pildiga öeldes oli asi selline:

                      Kommentaar


                        No selle ühe pildi järgi ütlen küll ,et staadion juba mulle ei meeldi nende nõmedate jooksuradade tõttu seal tribüüni ja väljaku vahel. Viib mängu emotsioonid ja vahetu kaasaelamise ikka liiga kaugele. Tundub ka ,et tribüünid on liiga madalad .Mängust korraliku ülevaate saamiseks peaksid nad kõvasti kõrgemad olema. See on minu isiklik arvamus muidugi võibolla mõnele meeldib selline kooslus aga jalgpalli peab mängima ikkagi jalgpallistaadionil mitte mingil pool kergeraksu väljakul. Huvitav palju seal mängimine ja kontori pidamine klubile maksma läheb? Tundub ka ,et katus ei kata tervet tribüüni ja vihma korral sajab kaela. Oma silm on varsti kuningas.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          tundub jah et pead oma silmaga üle kaema tulema. see kust see pilt on tehtud on tribüüni alumine osa, ülemisest osast oli küll jumala ok vaade. ja sealt tundus küll vähemalt et katus katab kenasti terve tribüüni ära, pakun et foto on lihtsalt halva nurga alt tehtud.
                          www.netsoccer2.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            AK -sport suudab vaid maailma kõige igavamast alast ehk murdmaasuusatamisest korralikke klppe teha.Ülejäänud on selline koonerdava iseloomuga juhuslik jura. Hakka veel raha raiskama ja Tartusse sõitma.
                            miks peaks nad Tartusse sõitma? neil on Tartus oma korrespondendid olemas. Klipi saatmine võtaks paar minutit ainult.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                              miks peaks nad Tartusse sõitma? neil on Tartus oma korrespondendid olemas. Klipi saatmine võtaks paar minutit ainult.
                              Seda enam on nad tropid.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Suurepärane algus renoveeritud staadionil sai siis nüüd tehtud! Mängu võitjas polnud kahtlust juba esimesest mänguminutist peale ja lõpuks sai Ajax ikka korralikult mättasse löödud. Üritame teha sellest staadionist üks korralik karukoobas, mis ka edaspidi kõikidele vastastele raskeks väljakutseks olema hakkaks!

                                Jah, tribüüni kohta peab küll ütlema, et see on tõesti kenake, mugav ja vaade platsile on ka nii ülevaatlik, et silm lausa puhkab!

                                Ma ei taha virisema hakata, kuna praeguse staadioniga on isegi suur samm edasi tehtud, kuid teatavasti kriitika on ju edasiviiv jõud ning mõned puudused on siiski ka minumeelest...
                                *Miks ei ole tribüüni keskosas rõdutribüüne, kas linnal ei olnud piisavalt raha sellejaoks?? Igastahes tuule(mõni teinekord võib-olla ka vihma), mis sealt tühimikust tuleb, saaks ära hoida..mingi vahesein ajaks asja ära, või siis teine variant, et me fännid teeme sinna ülisuure lipu ette
                                *Rõdu pealt on ka vaade fantastiline, kuid seal on mugavam ainult esimestes ridades istuda, sest ülevamal pool viibides segavad katust kinni hoidvad betoonvaiad vaadet meeletult.
                                *Lisaks võiks olla staadioni siseruumides puhvet/kohvik, kust enne mängu või poolajal keha kinnitada, õllet võtta..mis iganes. Ärge nüüd pange pahaks mu kriitikat. Ma olen tribüüniga tegelikult üldjoontes väga rahul ja siit saab ainult edasi minna!

                                Tabloo annab ka veel palju juurde. Selge pildiga, ilusad värvid, informatiivne jne(Y). Kuigi ka sel on hetkel veel omad puudused, mis võiks veel olla, siis loodetavasti asi vaikselt areneb veel rohkem paremaks.

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Huvitav palju seal mängimine ja kontori pidamine klubile maksma läheb?
                                No kontori hinna kohta oskab vast tegevjuht Veiko öelda, kuid tean niipalju, et vähemasti eelmine hooaeg tuli väljaku rendi eest pappi köhida 6000 EEK/per game !!!

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X