320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuula RING FM intervjuud Albert Prosaga, mis tehtud peale A koondise debüüti Baskimaa vastu!


    Kommentaar


      Ajame foorumirahva ka unest välja ja kõik see mees homme staadionile põnevuskohtumisele kaasa elama! Teeme üle Meistriliiga selle hooaja publikurekordi, milleks on hädised 480 ning mõnus õhtupoolik jalgpalli seltsis on garanteeritud! Unustame Narva mängu ja loodame, et Kaldojal seekord rahad mängus pole!?? Igatahes, Mehed vajavad meie toetust, eriti sellisel raskel mõõnaperioodil ning ainult koos meie abiga on nad suutelised jälle võidulainele tagasi naasma! Aeg on suurteks võitudeks!!!

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Kui poleks kolmapäeval viimast lõpueksamit, sõidaksin kindlasti Tartu. Tartlased, ajage ennast kodust välja nüüd!!! Go Tammeka

        Kommentaar


          Homme olen Tamme staadionil ja vean maksimaalse koguse jalgpallikaugemaid sõpru ka kaasa. Lubasin, et nad näevad Tartut võitlemas Eesti Chelsea'ga... Kuidagi tuleb asja olulisus jalgpallikaugematele inimestele välja reklaamida

          Kommentaar


            Algselt postitas Mällar Vaata postitust
            Ajame foorumirahva ka unest välja ja kõik see mees homme staadionile põnevuskohtumisele kaasa elama! Teeme üle Meistriliiga selle hooaja publikurekordi, milleks on hädised 480 ning mõnus õhtupoolik jalgpalli seltsis on garanteeritud! Unustame Narva mängu ja loodame, et Kaldojal seekord rahad mängus pole!?? Igatahes, Mehed vajavad meie toetust, eriti sellisel raskel mõõnaperioodil ning ainult koos meie abiga on nad suutelised jälle võidulainele tagasi naasma! Aeg on suurteks võitudeks!!!
            Õige mõte Mällar, toetame meeskonda raskel hetkel! vaja on kõikide fännide toetust raskemal hetkel!

            Kommentaar


              Kahjuks võidulainele ei saanud, samas viimased minutid olid ikka väga head. Kahju, et kalju 2 väravat väga lollide vigadega tuli. Ja tundus, et publikut ka polnud nii palju, kui esimesed kaks korda Tamme Staadionil.

              Kommentaar


                Mängust väga pikalt tuju rääkida hetkel pole, kuna kaotus pole kunagi hea. Meie kaitse, eesotsas kapitan Kiidroniga, on terve see hooaeg no ikka nii saast kui saast, et õudne kohe. Vähemalt võib öelda, et võideldi lõpuni ja me ei saanud hävitavat pakki täna kirja.

                Aga jah, tähtsam asi mis ma tahtsin nüüd ametlikult välja öelda, on see, et hetkeseisuga võib Tammeka fännklubitegevuse lõppenuks kuulutada. Peale suure aktivistist fännika esimehe loobumise järel Kuressaares, pole enam fänlusest mitte-midagi välja tulnud ning ilmselt ei hakkagi enam tulema, kui mingit järsku kannapööret siin ei juhtu.
                Need viimasedki allesjäänud fännisektorirahvas hajuvad tulevastel kodumängudel tribüüni ulatuses kuhugi mujale istuma ära, ilma lippude-trummideta, ja edaspidi peetakse Tammeka kodumängud nö. tennisepubliku ees.

                Tammeka resultatiivsustabel(värav+sööt) peale 15.vooru:
                Albert Prosa 9+2
                Heiko Tamm 3+5(Kas peaks ühe assisti maha võtma, kuna otsustas tänases mängus anda väravasöödu vastaste Jevdokimovile!!?)
                Alar Alve 3+0
                Kaarel Torop 2+2
                Marko Sonn 2+1
                Martin Haljak 2+1
                Kaspar Kaldoja 1+1
                Siim Roops 1+0
                Kaarel Kiidron 1 +0
                Mikk Laas 0+1
                Reio Laabus 0+1

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Mullegi pakub huvi, miks Tammeka fännid, keda ikka hea sõnaga tunnustatakse, nüüd äkitselt sedavõrd trotsi täis on ja valmis püssi põõsasse viskama.
                  www.jalgpall.ee
                  http://www.last.fm/user/lennartk

                  Kommentaar


                    Armsad Tammeka fännid, loen ja imestan teie postitusi fännklubitegevuse lõpetamisest. Mida te nagu ootasite , et meeskond kes eelmiselt aastal veel amatööridena mängisid ja ka sellel aastal selle eest minimaalselt tasu saavad, peaksid mängima medalitele meeskondadega, kus palganumbrid on 3-4 x suuremad ja klubid on näinud aastaid vaeva, et jõuda sinna tasemele, et meeskond peaks mängima medalitele??? Ja kui mitte aastaid vaeva, siis eelarveid Tammeka ja teiste esi viisiku klubidega ei anna tõenäoliselt võrrelda. Kui kedagi kritiseerida , siis teie oma Tartu linna ja ettevõtjaid, kes ainukest Tartu meistriliigaklubi toetada võiksid. Ja kui nüüd eilse mängu tulemust vaadata , siis minu meelest ikka väga tublid, tulla 0-3 kaotusseisust välja ja peaaegu oleks see mäng ka viigiga lõppenud , kui nii võtta, siis Nõmme Kalju koos kõikide oma staaridega ja palganumbritega , mis neile makstakse peaks ju poolamatöör meeskonda nagu Tammeka "pika puuga" võitma. Ärge unustage, et paljud poisid antud meeskonnast õpivad ka veel ülikoolis, seega igati tublid poisid, et lisaks õpingutele jaksavad veel meistriliigas jalgpalli mängida. Te peaksite nende poiste üle hoopis uhked olema. See, et Tartu Tammeka hakkaks medalitele mängima ei käi üle öö vaid on siiski pikemajaline protsess kui just Tammeka juhtkond staadioni alt rahapada välja ei kaeva, et selle eest kohe staarmängijaid ostma hakata. Hetkel koosneb meeskond väga tublidest eesti poistest, keda tuleb lihtsalt natukene veel tuunida). Ma väga loodan, et poisid saavad endale ükskord ka õiged fännid, kes toetavad neid alati, sest nad on seda väärt.

                    Kommentaar


                      Mait, sina või?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kui küsida tohib, siis mis viis noore organismi sellise steitmendini? Ei taha halvustada ega kaasa nutta, lihtsalt tunnen huvi, et mis jalgpallipublikule siis enam ei meeldi. Tennisepublik kiitis eilse kammbäki ka heaks ja sündmusterohkeks, ilma Tamme õnnetu tagasisööduta oleks ehk punktigi saanud.
                        Algselt postitas lennu Vaata postitust
                        Mullegi pakub huvi, miks Tammeka fännid, keda ikka hea sõnaga tunnustatakse, nüüd äkitselt sedavõrd trotsi täis on ja valmis püssi põõsasse viskama.
                        Tegelikult, oleme ausad, meie viimane fänlus toimus 14.mai Kuressaares.
                        Peale seda me võõrsilmängudel käinud ei ole ja noh kodumängudest rääkides siis...hmm.. Seda, et ma põhimõtteliselt üksi lõugan ning löön trummi, olude sunnil ja salamisi lootes fännide returni & aktiivsuse taastamist, ma fänluseks ei nimetaks. Ma mõtlesin küll peale Kure mängu, et ootame veel fänluse mahahõikamisega ja ehk aeg annab arutust. Aga, nüüd peale Sillamäe- ja eilselt Kaljuga kodumängu on selge, et kui kuu aja jooksul pole fännide mõttemaailm endiselt muutunud, siis ilmselt lähimal ajal ei muutugi ning kaua ma ikka suudan üksi sellist aktiivsust üles näidata. Palju kergem on loobuda.

                        Ja kui arvate, et üks inimene ei peaks muutma midagi, siis siin te küll eksite.
                        Kui ikka selline autoriteet teiste jaoks loobub, kes enamus fännid üldse staadionile toonud on ja kes käinud mängudel fännamas alates 2004 a., siis näevad miskipärast kaasfännid samuti põhjust mitte enam aktiivselt kaasa elada või hoopis ei tulda üldse kohale, teadagi kelle eeskujul.
                        Siinkohal meenutame kasvõi Kalju enda fännklubi, kui esifänn Mario mingiaeg loobus Kalju fännamisest, siis mis fännklubi "Roosad Pantrid" küll peale seda enam tegi? Ahmis õhku ainult...muud midagi.
                        Kes tahab teada põhjuseid, miks eestvedaja ja ilmselt ka mitmed teised loobusid fännamisest, siis see on kõik meie blogis kirjapildis olemas, peale Kure mängu: http://jktammeka.blogspot.com/2011/0...llevaljal.html

                        Ma ise muidugi nende argumentidega nõus loobumaks ei ole, kuid mis teha. Mina isiklikult laseks hea meelega fänlust edasi, sest meeskonna tulemus pole minu jaoks küll põhjus fänluse kadumiseks, kuna ma leian, et fännid peaksid siiski klubile lojaalsed olema alati - nii heas kui halvas - kuid üksi või healjuhul paari fänlust tegeva inimesega ei ole mõtet enam ennast iga jumalama mäng ribadeks ka tõmmata.

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Ah, käige edasi lihtsalt mänge vaatamas ja küll tuleb kaasaelamine tribüünidele iseenesest. Vähemalt Tartus jätkub pealtvaatajaid ka ilma käputäie endast hirmus hästi arvavate fännideta.

                          Kui juba 7 aastat olete oma fänniasja ajanud ja järsku kõik kaardimajakese kombel kokku vajus, ju siis polnud õige asi. Umbes sama kehtib ka romario kohta, kelle arvates on fänn kuningas, kõik ülejäänud aga teenrid. Tulge parem maapeale tagasi.

                          Kommentaar


                            Vaata urmar, sina oled tõepoolest EJLi kõige madalamal asuv teener, kelle lahti laskmisel see organisatsiooni absoluutselt ei mõjutaks! Fänlusega on olukord natuke teistsugune!

                            Kommentaar


                              Tõsiselt ajab selline asi kõvasti ropendama siin tooli taga, lugedes Mida kodanik Mait alias Mait Toom või kurat teab kes selle kirjutas...Ja sellest töllmokast urmarist ma ei hakkagi rääkima, olen juba soccerneti tihe külastaja viimasel ajal veel eriti aktiivne, peamiselt loen....
                              Aga tõsiselt te ei saagi kunagi asjadest aru saama hakata, kui te pole ise selle sees olnud, fänluse kliima põhinebki peamiselt ühel mehel, kes on teistele niiöelda autoriteet, kui Kaitz minema läks, ei ole enam minul ja ka kellelgi teisel motivatsiooni seda teha...Kaitzil olid tutvused, ta oli aktiivne igal-pool ta alati utsitas, me ju võiksime edasi fännata, aga ilma kaitzita ei ole see sama...Meil oleks ju varrukast võtta mees, kes on ka ilge fanatt sellistel asjadele, kodanik Mällar(ära solvu), aga ta on ju tuim nagu üks korralik vaalaskala(ma ei mõtle mängudel, aga korralduse poole pealt, sellist asja ei saaks enam niimodi käsile võtta, nagu seda tegi Kaido), seega ei tuleks sellest anyway midagi välja, niikaua kuni Kaitz on ennast täiesti kustutanud Tammeka fännide seast ei ole sellist organisatsiooni veel isegi olemas.
                              Vähemalt on siin foorumis mõni mees olemas, kes on selle asja läbi elanud ja ilmselt teab, mida tähendab, kui "juhtfiguur" kaob. Pean silmas Romariot.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ah, käige edasi lihtsalt mänge vaatamas ja küll tuleb kaasaelamine tribüünidele iseenesest. Vähemalt Tartus jätkub pealtvaatajaid ka ilma käputäie endast hirmus hästi arvavate fännideta.

                                Kui juba 7 aastat olete oma fänniasja ajanud ja järsku kõik kaardimajakese kombel kokku vajus, ju siis polnud õige asi. Umbes sama kehtib ka romario kohta, kelle arvates on fänn kuningas, kõik ülejäänud aga teenrid. Tulge parem maapeale tagasi.
                                Urmar kui sa tasa olid tundusid sa palju normaalsem ! Teeme nüüd nii , et EJL liidu tegelased fänluse ja sellega puutuvatel teemadel sõna ei võta, kuna nad lihtsalt pole seal väga pädevad sellel teemal. Aitähh !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X