320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu kiirest reaktsioonist näha on, on fännid endast pagana heal arvamusel. EJL-i kindel soov on muidugi see, et nii fänne, aga eelkõige siiski ka tavavaatajaid rohkem oleks. Ainult fännide arvelt publikunumbrid eriti ei suurene.

    Kommentaar


      Jah Urmar! Ainult fännide pealt tõesti publiku arv ei kasva, kuid fännid annavad mängule oma fiilingu ja meki. Ja ma siiski loodan, et Mällar käib siiski kodumängudelgi trummi põristamas ja laulmas. Sest kui väljaspool staadioni otsest tegevust ei toimugi, siis staadion päris tennisepublikuks ei läheks. Ise katsun käia jõudumööda Tammeka mänge vaatamas, nagu töö ja muu ühiskondlik elu lubab. Mind näiteks kaotused ei takista Tammekale pöialt hoidmast, ega lemmikklubi niisama ei vaheta. Aga ma loodan mängijatelt 110 protsendilist panust. Võitlevat mängijat on kena vaadata.
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        Lugesin Mait Toomi postituse uuesti läbi ja pole midagi öelda...

        Ma väga loodan, et poisid saavad endale ükskord ka õiged fännid, kes toetavad neid alati, sest nad on seda väärt.
        See lõik ikka riivas mind ja ma arvan, et ka teisi fänne. Aga igatahes Mait, loodan, et kunagi mängid kuskil Hispaanias, kus sul on 50k fänni, kellega võid rahul olla.

        Kommentaar


          Tõsi ta on et fännid annavad fiilingut ja õiget õhkkonda staadionile juurde. Eks fännid peavad leidma siis endaseest selle, kes aitab asja edasi vedada, kui Kaidol selleks preagu jaksu ja huvi pole. Ega reaaalsus on ka see et sundida ei saa, kuigi ju tahaks
          Rõõm oli vaadata seda et taaskord oli vooru kõige publikurohkem mäng meil, mis näitab et inimesi huvitab mis Tamme staadionil toimub, ja ausalt eile ju ei jäänud puudu üldse palju et ka Kaljult punkte võtta. Natuke veel asjad paika saama ja reaalsus on see et suudame mängida, kui keskenduma 110% koguaeg! Levadiale 2 väravat võõrsil, Sillamäele 3, jne, Tuleb usku hoida ja edasi töötada/võidelda

          Eilse mängu väravad ja 2 momenti Tammeka poolelt ka: http://www.youtube.com/watch?v=xj2eJ...=youtube_gdata

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ah, käige edasi lihtsalt mänge vaatamas ja küll tuleb kaasaelamine tribüünidele iseenesest. Vähemalt Tartus jätkub pealtvaatajaid ka ilma käputäie endast hirmus hästi arvavate fännideta.

            Kui juba 7 aastat olete oma fänniasja ajanud ja järsku kõik kaardimajakese kombel kokku vajus, ju siis polnud õige asi. Umbes sama kehtib ka romario kohta, kelle arvates on fänn kuningas, kõik ülejäänud aga teenrid. Tulge parem maapeale tagasi.
            No mida sina oled teinud,et rahvas jalgpalli vaatama tuleks?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas sigmar Vaata postitust
              Lugesin Mait Toomi postituse uuesti läbi ja pole midagi öelda...



              See lõik ikka riivas mind ja ma arvan, et ka teisi fänne. Aga igatahes Mait, loodan, et kunagi mängid kuskil Hispaanias, kus sul on 50k fänni, kellega võid rahul olla.
              Kas sa tõesti arvad, et tegemist on Mait Toomiga...ma arvan, et tal on targematki teha.

              Kommentaar


                Kodanik "sigmar" ole hea ja rahune maha ...keegi ei mõelnud midagi halvasti ja selle lausega ei pidanud ma absoluutselt silmas seda , et senised fännid kuidagi halvad oleksid. Lihtsalt on kahju kui senised fännid loobuvad fänlusest kuna ise on võib-olla lootused liiga kõrgeks ajanud. Te ei saa sellelt meeskonnalt nõuda medaleid...veel, selleks läheb ikka aega aga olen 100% kindel , et see aeg ei ole enam kaugel

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No mida sina oled teinud,et rahvas jalgpalli vaatama tuleks?
                  Kallis budu, püüa sellest aru saada, et mina teen kõik, et igasugused tulemused saaksid võimalikult ruttu internetti üles pandud ja kõik huvilised saaksid ruttu teada mängude tulemusi. Aga selleks, et sinusugune selle töö mõttest aru saaks, peaksin vist ühel mänguderohkel päeval seda mitte tegema. Nõuda minult kõikide asjade tegemist pole siiski päris õiglane.

                  Äkki olen ma mõne vaataja hoopis tribüünilt arvuti ette viinud? Et kiiresti tulemusi teada saada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kallis budu, püüa sellest aru saada, et mina teen kõik, et igasugused tulemused saaksid võimalikult ruttu internetti üles pandud ja kõik huvilised saaksid ruttu teada mängude tulemusi. Aga selleks, et sinusugune selle töö mõttest aru saaks, peaksin vist ühel mänguderohkel päeval seda mitte tegema. Nõuda minult kõikide asjade tegemist pole siiski päris õiglane.

                    Äkki olen ma mõne vaataja hoopis tribüünilt arvuti ette viinud? Et kiiresti tulemusi teada saada?
                    Siis tegelegi rohkem sellega,millega sa arvad, et saad hakkama. Nendel teemadel, millest sa muffigi ei jaga, ei ole mõtet oma pasti kulutada. On selge?

                    Kommentaar


                      Mait! Kus krdi kohast sa oled välja lugenud, et ootame medaleid. Ainus mida ootasime, oli veel parem mäng kui eelmisel aastal ja tugev võitlus 4. koha peale. Eelmisel hooajal nähtu põhjal polnud see sugugi mitte võimatu. Läinud on aga kõik aina allamäge.
                      "Poisid käivad ylikoolis" Krt,kas eelmisel aastal ei käinud ve? Eelmisel aastal ei saadud ju klubilt sentigi ja ometi mängiti palju paremini.
                      Kas FC Viljandi mängijad ei koolis? Palju nemad pappi saavad? Pakun, et ikka vähem kui yldse midagi. Ometi mängivad nad palju paremini ja võitluslikumalt ja on teenitult meist tabelis eespool. Kure on veel rohkem amatöörpunt ja ometi oskasid meile lyya lausa 4 kolli. Sitt päev? Sel juhul on sittasid päevi 15 vooru peale juba päris palju kogunenud. Poolkõvaga pole mõtet asju teha. Kui ikka tunned, et kahe asjaga korraga sama hästi hakkama ei saa, siis tulex valida see, mis sulle ka tulevikus leiva lauale toox.
                      Meie oleme siis sitad fännid?
                      Sul pole aimugi mida ma kõike selle 7 aasta jooxul läbi olen pidanud elama. Kui palju kordi oleme me vihmast läbi pidanud ligunema, kui palju kordi kylmast kangena koju jõudnud. Aga ega me kurtnud sest saime ka palju võimsaid emotsioone. Ja ainuyxi juba see oli supertunne kui juba enne mängu paljud mängijad tulid meid tänama kohale tulemise eest...
                      See mis praegu toimub on krt teab mis. Paha on vaadata kui mõned lähevad platsile nagu sunnitööle. Ja niimoodi kaob ka endal isu toetada ära. Krt, igayx kes tahab, võib meil puuri täis lyya. Ainult mingile krdi Ajaxile on pmst poole hooajaga rohkem kolle löödud.
                      Kui sa kunagi midagi või kedagi fännanud ei ole, siis parem ära hakkas siis sellistel teemadel tõmblema.
                      Pole halba ilma heata-fännide kadumisel saab tennisepublik yle mitme aasta end jälle superhästi tunda ja kartmata, et keegi pidevalt kõrva karjub.

                      Kommentaar


                        Kui keegi veel ütleb sõna "tennisepublik", siis ma plahvatan.

                        Kommentaar


                          Hmmm... kõik need emotsionaalsed postitused on vägagi tuttavad, kuna sai just hiljuti läbielatud Sillamäe 6 mänguline kaotuste seeria. Kahju, et sellised "treenerit" nagu seda on urmas, ei mõista, seda mis tähendab fännlus.
                          Sillamäel elab 14 t. inimest ning suutsime tuua mängule 480 neist. Tartu, kus on Teie uhkus?
                          Teen ettepaneku kohtuda järgmise mängu eel väljakul ning katsuda jõudu ka fännide jalka oskuses.

                          Kommentaar


                            kogu see emotsemine on ühe käest antud mängu tõttu? juhtub ka parimatel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Nagu kiirest reaktsioonist näha on, on fännid endast pagana heal arvamusel. EJL-i kindel soov on muidugi see, et nii fänne, aga eelkõige siiski ka tavavaatajaid rohkem oleks. Ainult fännide arvelt publikunumbrid eriti ei suurene.
                              Miks siis ML voorud enamasti laupäeviti on?
                              Hui EJLi kotib palju publikut käib.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                kogu see emotsemine on ühe käest antud mängu tõttu? juhtub ka parimatel.
                                kas tõesti on niiii raske aru saada, et tegu ei ole ainult selle yhe käest antud mängu pärast? kui sa viitsixid uurida kõiki selle hooaja postitusi ja ka blogisid siis saaxid aru, et see 1 käest antud mäng oli viimane piisk. Krt kyll kui me nii kergelt alla olex tahtnud anda siis olexime seda teinud juba aastal 2009 kui esimene võit tuli alles aprilli lõpus ja järgmine juulis. Ja samas ma arvan, et me ei ole kõigile kohustama aru andma mix on olukorrad selline nagu ta praegu on. Kõige tähtsamad ehk kõik fänniryhmitused teavad seda ja jokk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X