320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii vist oli jah,
    kuid loodame täna siis võõrsil viiki TVMK-ga.
    Võitu väga ei oota,arvestades probleeme ründeliinis.Samas võiks MT üllatada küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      sõna maag ei saa kuidagi ära kaotada nimest minuteada, kas mitte sponsor maag grupp ei pannud seda kohustust et nimes peab olema ka sõna maag?
      Nii on küll, kuid nii palju kui ma mäletan, lõppeb see leping selle hooaja lõpus ära, mille järel peaks uus nimevahetus tulema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Publiku seas oli näha ühte seltskonda, kellel kõigil Tartu särgid seljas, nimed ja numbrid seljapeal. Siit ka küsimus teadjamatele - kui palju nad maksavad ja kust kohast neid osta saab? Kas müüakse kusagil poes või oli sealsamas staadionil võimalus neid soetada? Ringi ma vaatamas ei käinud.
        Kui väga palju ei maksa, siis ehk soetaks isegi mingil ajahetkel selle. Ilus särk on.
        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Väga hea, väga hea... Aga nii umbkaudset hinnainfot ei ole teada?
        Nüüd on võimalik särke tellida! 350.-. Selle eest saab särgi ja kodumängudele on sissepääs tasuta http://www.jkmaagtammeka.net/?id=11249

        Kommentaar


          Tellimus tehtud
          See väga hea veel, et kodumängude piletid särgiga kaasas, ei pea nüüd enam jalgpalli pärast rahale mõtlema :P
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Transile jäädi siis 0-2 alla, kuid mängupildi põhjal oleks võinud ka viiki mängida, kuid taas sama probleem mis varem: pole seda meest kes ära lööks

            Tänane MT 2 mäng TVMK2 oli aga vägagi huvitav, 2-1 tulemus oli õigustatud ning oleks võinud olla suuremgi, kuid kahjuks nii ei läinud. Hea mulje jättis mulle isiklikult nr. 50, Vassiljev vist oli nimeks, kiirusega mängis tihti TVMK kaitsjaid üle.

            Kommentaar


              karika mäng teisipäev 18.45 - kas see mäng Annelinna kunstmurul võib toimuda.Vähemalt kolmas nädal üks platsi valgusti ei tööta.

              Kommentaar


                Algselt postitas val Vaata postitust
                karika mäng teisipäev 18.45 - kas see mäng Annelinna kunstmurul võib toimuda.Vähemalt kolmas nädal üks platsi valgusti ei tööta.
                praegu on juba üheksani valge väljas mis sest valgustusest

                Kommentaar


                  Algselt postitas val Vaata postitust
                  karika mäng teisipäev 18.45 - kas see mäng Annelinna kunstmurul võib toimuda.Vähemalt kolmas nädal üks platsi valgusti ei tööta.
                  Eile oli kõik kombes.

                  Kommentaar


                    kuidas piletitega karikamängudel on? tavaline kodumängude hind? ma pole varem käinud aga täna ja homme lähen kindlasti Tartus mänge vaatama.
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Täiskasvanutele maksab tänane kohtumine 40 krooni; õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele 25 krooni ning alla 12-aastastele ja fännisärgi kandjatele on sissepääs tasuta

                      Kommentaar


                        Tartu Maag Tammeka - Tallinna Kalev 1.25 4.75 9.75

                        Minu arust üsnagi üllatavad konfid triobetis
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                          Tartu Maag Tammeka - Tallinna Kalev 1.25 4.75 9.75

                          Minu arust üsnagi üllatavad konfid triobetis
                          Mis seal nii üllatavat on siis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mirko Vaata postitust
                            Mis seal nii üllatavat on siis
                            Tammeka ei ole äkki nii suur favoriit?
                            Viimaseid mänge vaadates peaks üsnagi tasavägine kohtumine tulema, muidugi Tammekal on kodueelis.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Vaadates kumma meeskonna viimaseid mänge?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                                Vaadates kumma meeskonna viimaseid mänge?
                                No mina olen oma silmaga viimasel ajal ainult Kalevi mänge näinud, kuid ntks Kalev on viimased 3 kohtumist võitnud(Levadia,Kure,Tulevik) ning sel hooajal on kaotanud nad ainult suure neliku võistkondadele(Flora,Trans,Tvmk).
                                Selle hooaja tulemuste järgi pole väga reaalne selline jõudude vahekord nagu triobeti konfid näitavad.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X