320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Defa Vaata postitust
    Maido ja Jegorov mängisid, okei on . White peaks ka jõudma lähipäevl. Kuresoo hetkel pigem mitte, töö ja asjad ka tal.
    Ja läkski taas üks Eesti kõrgliiga tasemel arvestatav mängija kaduma fantastilise ainult Eestis reegli tõttu. Kuresoo ise vist ütles pärast hooaega Sillamäel, et võtab vahe aasta ja tuleb tagasi, aga eks mõistetav loomulikult. Oleks muidugi hea täiendus Tammekale, Aastalõpukalgi oli Kuresoo väga terav.

    Kommentaar


      Nonii,

      Endine Tammeka poiss Kiidron annab väikse ülevaate oma uue klubi tegemiste kohta: http://www.profisportlane.edicypages...l-kiidron-tere
      //

      Kommentaar


        Sõlmiti aastane leping Michael Patrick Kaltenhauseriga. http://jktammeka.ee/uudised/675/

        Kommentaar


          Kas on see võimalik !? Ma hetkel ülisillas sellise uudise peale, ja ütlen ausalt, et eelmisel hooajal oli see vana mu lemmik kiiper üldse kogu ML-is !

          Jääme ootama järgmisi täiendusi, siia on võimalik väga asjalik sats ümber ehitada...Sehr gut, Michael !

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Jah Mällar see on võimalik. Ka kõik rivaalid on ülisillas.



            (00:30)
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Oi sa oled küll minu vastu kõva ärapaneja vend alati. Ma ei tea mis kühvel sul minuga on, aga ma nüüd ei teagi, kas olen suuteline vastama, olen niivõrd pahviks löödud...Kui sa vähegi eelmisel hooajal Meistriliiga kulgu järjepidevalt jälgisid, siis äkki mõistaksid, et hooaja alguses ta tõesti "hiilgas" pakkidega. Selles oli muidugi suur süü idioodist treener V.Kažjatchonik näol, kes teatavasti viljeles kasutada 3-mehelist kaitseliini ja kasutas (andis käsu) Sakslast nö. viimase kaitsjana. Sellega lõigati ikka korralikult näppu (oli ka juhuslikke õnnestumisi) Niisiis, pärast sellisest avantüürist loobumist ja standartse 4 kaitsele üleminekut, mees tead rohkem kui hiilgas. Võimsad reaktsioonitõrjed joonel, veel võimsamad väljavisked ja perfektne jalatehnika vv kohta on trumbid, aga ka muud elemendid ei vaja kriitikat.

              Mida sa selle videoga öelda tahad? See pole mingi argument taseme kohta, igal väravavahil on elus juhtunud sisse praake ja mitte üks. Näidake mulle kedagi, kes mängib vigadeta..?

              Tegelikult miks ma sulle üldse vastan, sest mis mul sellest, et mingi suvaline (Kure?) tont lampi kritiseerib. Peaasi et ise rahul oleme ja seda enam, et kutt on suhtumiselt ülipro ja on fännidele ka väga avatud - mis teeb fänni elu laitmatuks !

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Kui ta nii võimas on siis miks ta Tammekas mängib?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  Kui ta nii võimas on siis miks ta Tammekas mängib?
                  Tahtsin sama öelda, aga muidugi, ilmselt on parem kui praegune valik, LOODAME, et Tartu meistriliigasse jääb, see oleks väga suur kaotus kui Tartu välja langeks.

                  Kommentaar


                    Ega see Kaltenhauser polnud sugugi vilets vend, olen täiesti nõus Mällariga. Julgeks väita, et joonel oli ta Meistriliiga üks parimaid. Mina ei tea, kas andis Kazatšjonok käsu tal niivõrd palju väravast väljas seigelda või mitte, aga kui ta oma kastis püsida suudab, siis on Tammekal tema näol vägagi korralik puurivaht olemas.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                      Näidake mulle kedagi, kes mängib vigadeta..?


                      Aga tegelikult hooaja alguses sai tõesti Kaltenhauseri üle naerda. Eriti pani muigama asjaolu, et ta veetis rohkem aega kastist väljas kui seal sees aga hooaja vältel asi paranes. Minu arust teeb Tammekale ainult head.

                      Hea tehnika tuleb vast sellest, et tegu oli enne väljakumängijaga. Vähemalt selline infokild on minu kõrvu jõudnud.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Eredamalt meenub, kuidas see vend Hiiul Sillamäed tassis ja 2:1 vöiduga omad tulema aitas. Pärast temaga vesteldes tundus ka üsna söbralik.
                        Edu Tammekale!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          On nii Kaljust, Narvast, Sillamäelt kui Tartust endast käinud läbi igasuguse tasemega leegionäre, aga nii nõrga pagasiga mängijat, nagu see must, kellega Tammeka lepingu sõlmis, mina varem näinud pole. Kõik, kes nägid Kalju - Sillamäe mängu, siis Kalju ridades siblas kah 15 minutit mingi must poiss, kes ei saanud üldse aru, kus ta on. Tammeka leegionäriga võrreldes oli see neeger veel väga kõrgel tasemel.

                          Õnneks või kahjuks mängis ta vaid I p.a, kus ta muidugi oli konkurentsitult kõige kehvem mängumees, aga II p.a tegid "lõbusaks" Tammeka duubli ridades eelmisel hooajal ringi siblinud noorsandid, kellest paremaid mängijaid leidub ka ohtralt IV liigas. Tiirikul võib päris valus olla vaadata seda võistkonda, kui ta enda oskusedki ka praegusel hetkel pooltest palluritest paremaks osutuvad. 70 minutit, mis ma seda mängu talusin, ei saanud Tammeka ühtegi reaalset väravavõimalust, mis peaks ka ründemängu kohta kõik ütlema.

                          Esimesed 20 minutit olid Tammekalt väga head, siis ei tekkinud ka Levadial võimalusi, aga edasi no oli ikka üpris kole. Positiivne üllatus oli Maido Pakk, vähemalt üks asjalik täienduski lisaks Kaltenhauserile, aga tasemega mängijaid oleks 3-4 küll juurde vaja.

                          Kommentaar


                            Mnjah ja see vend olevat mänginud ka kolm korda Kameruni noortekoondises? Millega ta siis üldse Tammeka ära võlus kui lausa leping temaga juba tehtud ja veel kahe-aastane takkapihta!?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mnjah ja see vend olevat mänginud ka kolm korda Kameruni noortekoondises? Millega ta siis üldse Tammeka ära võlus kui lausa leping temaga juba tehtud ja veel kahe-aastane takkapihta!?
                              Tal ju kuulus sugulane, nagu Kalju imestaar Salvador Vasquezist pidi tulema megastaar, kuna ta vend tagus palli heal tasemel

                              Ei tea, kui tõsiseltvõetav see transfermarketi portaal üldse on, nende andmetel on see Gael White 180cm kah, väljakul tundus mingi 170, kuigi valgus oli veidi kahtlane ja võis valesti kah tunduda. Samas see võib olla, nagu mustade kossupoistegagi

                              Kommentaar


                                Ise olen seda neegrit väljakul korra näinud duubli vastu mängimas ja siis jättis suht soliidse mulje, a kui sa Mario juba nii maha teda teed ju siis ikka õiglaselt. Osataxe meil ikka tuua neid mehi siia. Väravavahtidest niipalju, et Kutter ja Lukjanov toredad poisid, aga meistriliiga põhiväravavahi koht ikka pisut suur tykk neile hammustada. Saxlase asemel olex kindlasti enne Pikkeri valind. Duublis mängivad noorsandid ei anna kohe kindlasti sel aastal isegi esiliiga mõõtu välja ja jääb väga arusaamatux mix nad tänasele mängulekaasati. Praegu on täpselt kuu jäänud hooaja alguseni ja ikka pole veel põhisats koos. Lisax veel koosseisus ka kolmanda liiga vend.....krt meil siin Ropka korpuse satsis on kah andekaid vendi keda proovida võix ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X