320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas seis hetkel noortetööga on? Mõni andekas vanuserühm ka peale tulemas?
    HaServ kipub vägisi Tartu nr 1 pundiks tõusma, meeste seas.

    Edit: Jäin mõtlema, et ehk oli mõnede meeste lahkumine liialt ennatlik.
    Florasse lahkunud poisid poleks midagi kaotanud ka Tammekasse jäädes, kunagi peab kokkumänginud sats ju ometigi kvaliteeti ja stabiilsust hakkama näitama! Küllap tuleb see välisleping Prosale ka noortekoondises näidatud kvaliteedi eest.
    Põhjendatud oli vaid Kiidroni ja Tenno lahkumine tugevamasse klubisse ja mis kõige tähtsam-piiri taha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Kuidas seis hetkel noortetööga on? Mõni andekas vanuserühm ka peale tulemas?
      U17 lõpetas neil liigas teisel kohal, kuid kvaliteedimärgiks on ka vist see, et U18-U16st kuulub aint kaks poissi 96 koonidsesse.

      Haservist rääkides, siis paistab, et nad lausa paunustab tüdrukute jalgpallile - lähemalt http://www.fchaserv.com/

      Kommentaar


        Mis HaServi puutub, siis neil on nüüd uus nimi

        Kommentaar


          Ühendati jõud SK 10-ga? Kui pikem perspektiiv on Tartu esiklubiks, või esialgu vähemalt Tammeka kõrvale tõusta siis tore. Loodetavasti ei lähe see projekt lörri nagu mõne aasta tagune Maag-Tammeka.

          Kommentaar


            See eilne mäng Levadia vastu oli ikka väga kole!
            Nägin esimese poolaja lõppu ja teist poolaega, selle aja jooksul tehti ainult üks pealelöök väravale. Päris hale, esiliiga, siit me tuleme.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ei usu, et asi nii hull on. Tiirik ise oli rahul. Tema sõnul polnud mängupilt üldse nii hull, pigem probleem selles, et Tammeka pole harjunud saalis mängima/trenni tegema. Paar lisa veel ja uuel hooajal liigatabeli keskmik - minu ennustus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Indreek Vaata postitust
                Ei usu, et asi nii hull on. Tiirik ise oli rahul. Tema sõnul polnud mängupilt üldse nii hull, pigem probleem selles, et Tammeka pole harjunud saalis mängima/trenni tegema. Paar lisa veel ja uuel hooajal liigatabeli keskmik - minu ennustus.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  nujah, kui ikka Tiirik sellega rahul on, et mängu jooxul vaid 1 pealelöök väravale tehaxe siis kyll.....a et asi selles, et pole harjund saalis trenni tegema..hm...nuh siis peax järgmise nädala mäng T.Kalevi vastu rohkem näitama. Vast siis enam ei experimenteerita kah koossseisuga.

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju äärekaitsja Dmitri Kovtunovitš Tammekas testimisel. Mulle see kutt igatahes väga imponeerib

                    Koosseis homseks mänguks Kalevi vastu järgmine:

                    VV: Michael Patrick Kaltenhauser, Andrus Lukjanov
                    K: Rauno Tutk, Siim Valtna, Siim Roops, Kaspar Kaldoja, Artur Pikk, Simo Tenno, Dmitri Kovtunovitš
                    PK: Maido Pakk, Kristjan Vomm, Heiko Tamm, Jürgen Lorenz, Dmitri Jegorov, Janno Saks, Mikk Laas,
                    R: Martin Haljak, Gael White

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Tammekas testimisel ka endine USA U20 koondislane, Alexander Nimo. http://www.jktammeka.ee/uudised/689

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          See vend tundub hoopis teisest klassist olevat kui teine neegripoiss, promovideo muidugi eriti objektiivset pilti muidugi ei anna, aga liigutuste põhjal on näha, et Eesti liigasse oleks seda klassi küll ja küll. Huvitav, kui ametlike andmete kohaselt on 165cm, siis kas siiajõudes jäi järgmine sportlane lühemaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            See vend tundub hoopis teisest klassist olevat kui teine neegripoiss, promovideo muidugi eriti objektiivset pilti muidugi ei anna, aga liigutuste põhjal on näha, et Eesti liigasse oleks seda klassi küll ja küll. Huvitav, kui ametlike andmete kohaselt on 165cm, siis kas siiajõudes jäi järgmine sportlane lühemaks?
                            Minu arust on see kutt nagu vaese mehe Magnus "maku" Martinson.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Minu arust on see kutt nagu vaese mehe Magnus "maku" Martinson.
                              Rohkem Meeritsa moodi.
                              Raskeks poisil läheb.Kiire ,tehniline -mängu ei loe,rabeleb.

                              Kommentaar


                                "5 kilomeetrit VÄRAVA eest!" tuleb sel aastal uue olemuse ja uue hooga. Vaata videost eelmise hooaja kõrghetki, vihjeid uueks hooajaks... Ja eksklusiivset sissevaadet lumetormijalgpalli!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X