320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurvastav. Eelmise hooaja põhikoosseisust on siis alles pm veel vaid Kaldoja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mängijate numbreid.
      Mis sa sellega silmas pead, sest need on nii Tammeka kui ka vastasmeeskonna puhul olemas olnud?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Jurmala-Tammeka 3-1 (1-1)

        Kommentaar


          Mulle Martini kavad on meeldinud. Mind häirib vaid see, et mängijate lehel, kus on nende pilt, sünniaasta jms info, on mängijad järjestatud särgi numbri järgi. Lihtsam oleks jälgida, kui nad oleks järjestatud kas GK/D/M/ST või lausa tähestikuliselt.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mulle Martini kavad on meeldinud. Mind häirib vaid see, et mängijate lehel, kus on nende pilt, sünniaasta jms info, on mängijad järjestatud särgi numbri järgi. Lihtsam oleks jälgida, kui nad oleks järjestatud kas GK/D/M/ST või lausa tähestikuliselt.
            jagan absoluutselt seda arvamust, numbrite põhjal järjestamine on kuidagi kunstlik - parim oleks positsioonide põhjal.

            Kommentaar


              Ma olen seni kasutanud loogikat, et kui inimene näeb tundmatut mängijat, siis ta üldiselt näeb numbrit, mistõttu ta saab kavast selle kohe üles leida loogiliselt ja ei pea hakkama uurima, et kas kaitse või ründaja. Seda enam veel seetõttu, et mängijatel on küll mingi positsioon üldiselt määratud, kuid see on teatud mõttes tinglik: kas Ronaldo ja Torop on nt poolkaitsjad või ründajad?

              Mäletan vanu kava, kus oli just see kaitse-pookaitse-rünne loogikaga (ja lisaks vist siis tähestikuliselt?) tehtud ja siis läks alati aega, et huvipakkuv isik üles leida.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas val Vaata postitust
                Jurmala-Tammeka 3-1 (1-1)
                FK Jurmala oli eelmisel aastal läti liigas eelviimane ja teenis 21 punkti nii ,et siit võib väikese järelduse teha ,mis tasemel on Tammeka mäng.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  FK Jurmala oli eelmisel aastal läti liigas eelviimane ja teenis 21 punkti nii ,et siit võib väikese järelduse teha ,mis tasemel on Tammeka mäng.
                  Sa Sillamäe poole ei teaks teel olema? Või on ilm su jaoks külm?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Martini kavad on väga head ja ei ole mõtet vinguda mingite väga väikeste puudujääkide yle. Pidevalt käib ju ka palju uusi inimesi statal ja neil on ikkagi mängijat kergem just numbri järgi tuvastada. Ei saa ju teha kava eeldusel, et kõik nagunii teavad kõiki. See on muidugi jama, kui vahest mõni mängija teise särki kannab, aga loodetavasti seda sel aastal enam ei juhtu. See sellex.
                    Ilmselt võib Mikk Valtnast saada esimene mängija Eestis, kes on käinud meistriliigas väljakul nii kossus kui vutis. Võimalik, et mujal maailmas seda ka varem juhtund, aga Eestis esmakordselt siis vist

                    Kommentaar


                      Kust saab infot Tammeka hooajapileti kohta?

                      Kommentaar


                        Sel hooajal tulevad JK Tammekas käibele "klubikaardid", millega hakkab saama soodustusi nii koostööpartneritelt kui ka üksikmängudele ja hooajapiletile. Täpsem informatsioon peaks ilmuma lähipäevil.

                        Kommentaar


                          Palju laupäeval pilet maksab?

                          E: sain teada, et tavapilet 3, lastele-õpilastele 1 ja mingi attending list fb 2 eurtsi.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            JK Tammekal siis lõpuks toetajaskonna liikmekaardid http://jktammeka.ee/uudised/698/

                            Palju laupäeval pilet maksab?

                            E: sain teada, et tavapilet 3, lastele-õpilastele 1 ja mingi attending list fb 2 eurtsi.
                            siiski hind 4, facebooki oli tehtud pisiviga. Sellel hooajal hakkavad JK Tammeka kodumängude piletid maksma:

                            Täiskasvanud 4 eurot. Lapsed (kuni 14-aastased) ja pensionärid 2 eurot. Facebook "attendiga" täiskasvanud 2 eurot, lapsed ja pensionärid 1 euro. Tammeka Toetajaskonna liikmekaardiga täiskasvanud 1 euro, lapsed ja pensionärid tasuta.

                            Kommentaar




                              Kas mõttes ei olnud mingi juba olemasoleva kaardiga ühineda/kmapa lüüa. Partnerkaart näiteks? Oletan et partnerid kes soodustusi pakuvad on sponsorid? Tervitan ideed, aga praegu ei tundu just eriti ahvatlev.

                              Kommentaar


                                Kuidas see attendig list välja näeb? Panen et osalen, kuid edasi, läheb asi segaseks
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X