320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Natukene kaasaütlemist ja -mõtlemist Tartu Annelinna-mängude lõpu puhul:
    "SUUR ÜLEVAADE: Annelinn 2012 - publik muutumatu, ent küsimusi palju"

    Kommentaar


      "PS! Kõik, kes te käite 6x aastas Lillekülas koondist toetamas, siis te ei ole EESTI JALGPALLI FÄNNID!"

      sohh

      Kommentaar


        Algselt postitas billybob Vaata postitust
        "PS! Kõik, kes te käite 6x aastas Lillekülas koondist toetamas, siis te ei ole EESTI JALGPALLI FÄNNID!"

        sohh
        Aga nii on. Nad ei olegi EESTI JALGPALLI FÄNNID, vaid on EESTI KOONDISE FÄNNID (ja ka pubijalgpalli fännid ala Real, Barca, Bayern, ManU jne)

        Kommentaar


          Tänud kõikidele sokkudele, kes siin kiitust minu aadressil avaldasid. Mu suurt patriotismi Eesti jalgpalli vastu näitab kas või see, et sellise mängu nimel ohverdasin ma Pere Leib - Selver võiduka kullamängu, mis samal ajal siis Tartus toimus. Kusjuures enne eilset olin PL viimasest umbes 20 mängust kohal käinud 18 (k.a võõrsilmängud nii Eestis ja Lätis). See meistritiitel nüüd jäi nägemata, kuid mis seal salata - eks loomulikult on vutt primaarne, Tartu võrkpalli ma pigem toetan hobikorras.
          Teisalt, mis me siin minust räägime - fänne, fänne, fänne on tarvis !

          Selle kohapealt et Mällar jälle mällaris oli ma vastu ei vaidle - mängust väga ähmased mälestused küll

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Algselt postitas Mällar Vaata postitust
            Selle kohapealt et Mällar jälle mällaris oli ma vastu ei vaidle - mängust väga ähmased mälestused küll
            Normaalne vana Bocki enne mängu ei lase

            Kommentaar


              Eks Mällaril ole selle rahakesega probleeme, siis peab leidma alternatiivseid jooke, mis vähe kiiremini purju teevad. Kollane Wolli(7kradusovi) ja kindlasti ka sinu lemmik roheline Wolli :P

              Kommentaar


                Üks huvitav küsimus on vastuse saanud - meie leeri kogenumaid mehi Martin Hurt plaanib edaspidigi platsile tulla, ehkki ilmselt mitte regulaarselt.

                "Martin Hurt: ei tea ise ka, mille eest esimese kollase sain"

                Kommentaar




                  Lisage ennast ja kutsuge sõpru-tuttavaid. Alla 500 külalise ja 3000 kutse on ikka patuasi!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Laupäevase Tammeka-Paide warm-up'iks:

                    R2, Järvamaa bändi Ans. Anduri ja kunagise lege FHM-i mees Madis Aesma räägib jalgpallist muusikas ja muusikutest jalgpallis, Türi Komeedist ja muuhulgas ka Tammeka fännamisest:

                    "INTERVJUU: Ans. Anduri Madis Aesma vutinõu: Getter Jaani laulma, see töötab!"

                    Kommentaar


                      Tammeka lõpetas lepingu Gael Whitega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        http://www.facebook.com/events/193064547480804/
                        Lisage ennast ja kutsuge sõpru-tuttavaid. Alla 500 külalise ja 3000 kutse on ikka patuasi!
                        Sada hoolega valitud ja homme tõenäoliselt Tartus viibivat sõpra-tuttavat kutsutud!

                        Kommentaar


                          Viimane, hapupiimane.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Aga pealtvaatajate arvult teine...

                            Kommentaar


                              Väga lahe oli Tammele tagasi tulla, iseasi, et mäng oli nii-ja-naa. Tänased plussid ja miinused tribüünilt vaadatuna ja kirja panduna toimetaja Tarro poolt:

                              "FÄNNIDE KOKKUVÕTE: Paide pani oma kogemuse maksma"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Aga pealtvaatajate arvult teine...
                                Küll me ka selle võtame

                                Kommentaar

                                Working...
                                X