320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui ei suudeta Viljandistki jagu saada, siis ma ei tea. Loodan, et hooaeg väga kusiselt ei lõpe ning alla ei pudene.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Miks Kaltenhauser enam Tammeka eest ei palli? Mis juhtus Tartus ja mis saab edasi, uurib ToetanTammekat.eu sakslase enda käest.

      "Michael Kaltenhauser: "Ma tahan olla professionaal!""

      Kommentaar


        keegi asjapulk võiks rääkida siis, missugused need Tiiriku trennid siis välja näevad, et Kaltenhauser neid piisavalt pädevaks ei pea?

        Kommentaar


          Ilmselt pole Tammekal väravavahtide treenerit. Ma tulistan hetkel puusalt, aga amatöörsatsidel tavaliselt selliseid asjamehi pole. Väravavahi jaoks on see ilmselt nr 1 põhjus miks lahkuda.

          Kommentaar


            Isiklikult usun samuti, et asi on vv treeneri puudumises, Mait Toom viitas varem samale tõigale.

            Teisalt selline fun fact meie praeguse esi-vv Andrus Lukjanovi kohta: ta on oma noorest east hoolimata mänginud minu teadmiste kohaselt Eesti täiskasvanute jalgpallipüramiidi igas astmes, v.a omaaegne V liiga ja rahvaliiga. Türi Ganvixi eest IV.S, III.S ja II.W/S ning Tammeka (ning duubli) eest II.W/S, EL ja ML. Päris lahe kruiis läbi Eesti vuti, Lukjanov võiks kunagi memuaare kirjutada. "Läbi liigade rahvusstaadioni poole" vms.

            Kommentaar


              Kaltenhauseri-Nimo loo jätkuks. "Hooaja esimesed kuud on professionaalsetele välismaalastele kohanemiseks rasked, sest nad on harjunud palju paremate tingimuste ja kliimaga," tõdeb Tammeka president Jane Afshar.

              "INTERVJUU: Tammeka president: meeskond peab palju õppima, Alex Nimo jätkab"

              Kommentaar


                kus kõik ründajad on? :O
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kaltenhauser Žizkovis testil, Kiidron & Tenno tundub et on seal jätkamas

                  Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                  Kommentaar




                    Kas vasakpoolse härra näol on tegemist endise Tammeka mängija Škunoviga?

                    Kommentaar


                      Jah.

                      tähemärgid.

                      Kommentaar


                        Kas treener Viidebaumist pilti oleks? Tammeka pole vist võitnud veel ju?

                        Kommentaar


                          Uurisin natuke madalamate liigade väravalööjaid ning silma hakkas Ergo Eessaar, 12 liigamänguga II liigas 16 väravat + 3 väikese karikavõistluse mänguga 5 väravat. Olgu, Tartu fännide lemmik Ivanov oli kah II liigas tegija, aga ründajatepuudusel, miks mitte tuua? Kui SK10 muidugi oleks nõus laenule andma.

                          e: ja III liigas Jõgeva mängija Mairo Tikerberi 9 mängu lausa uskumatud 24 väravat, kusjuures kutt on 93. a. sündinud. Mitte et amatöörliigas skoorimine nüüd ülim saavutus oleks, aga huvitav, kas sellisest mängijat U19 koondis üldse teab miskit?

                          Kommentaar


                            Kas see Tikerberi polnud mitte see tüüp, keda taheti Florasse paar aastat tagasi, aga Jõgeva treener pani käe ette?

                            Kommentaar


                              Pealtvaatajaid: 123

                              Mis juhtunud on Tartus?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X