320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, aga sellest on sigakahju. Mul on sigakahju sellest tühjast vabatahtlikutööst, mida Mortan jt ennastsalgavalt teevad. Meeskond on täielik saast, fännid kadunud... Õnnetu.

    Tammeka, kunagine Eesti jalgpalli uhkus - tõuske ometi üles!

    Kommentaar


      jep Tartus on Tammekal oht esiplats loovutada! Loodan,et mitte nimevärd Maagile.
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Hetkel on publikunumbrid tõesti langenud päris kiirelt, eks EM teeb oma ja ega tulemused väljakul kaasa ei aita, hetkel. Samas oleme järk-järgult parandamas (hea näide tänane mäng transiga).

        Preagu on kõikidel suhteliselt kesised publikunumbrid kodumängudel võrreldes eelmise aastaga, kui just pole Starmani perepäev või mõni muu suurem üritus.

        Tuleb tööd teha ja inimesi staadionile tuua, kõik saavad abiks olla

        Kommentaar


          Transiga mängu järelkajad:

          MÄNGU KOKKUVÕTE: Tammekalt kaks väravat, kuid Transile napp võit
          TIIRIKU KOMMENTAAR: Kohtunike otsused määravad mängu saatuse

          Kommentaar


            Galerii kah: http://www.tartupostimees.ee/893376/...kodus-narvale/
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Madin Narvaga oli minu jaoks hooaja thriller number üks! Kõike oli - väravaid igale maitsele, kaarte, pettumust ja rõõmu... Suurepärane mäng! Võit oleks muidugi olnud vägevam kui lihtsalt põnevuslahing, aga... Samas ma eelistan 2:3 kaotust vist igal juhul kuivale 0:1 kaotusele. See on natukene seotud ka publikunumbritega - väravad on see energia, mida on vaja, et rahvast sütitada. Olgu siis fänne või laiemalt publikut. Kui meeskond oskab väravaid lüüa, on rahval ka lootust, et meeskond oskab ühel hetkel võita. Sest kui ei oska lüüa, on raske ka võita.

              EM, tundub mulle endalegi, sööb publikut. Suure jalgpallifooni tagajärg on see, et mingil hetkel saab see jalgpallinorm lihtsalt täis. Eriti, et fanaatikuid, kes vaatavad iga päev kaks-kolm mängu kas või lindi pealt, on väike hulk; tavainimese norm on palju madalam. Seega - vaatad telkust oma üks-kaks mängu päevas ära, jalgpallikastis on linnuke olemas ja staadionile enam ei viitsi tulla. Tõtt öelda üsna arusaadav. Hea on aga see, et ühel hetkel lõpeb EM ära ja siis normaliseeruvad ka Meistriliiga publikunumbrid.

              Tammeka-Trans mängu kohta veel nii palju, et sellist Tammekat ma sel hooajal tahangi näha. Okei, Narval lasti lüüa, aga mehed tahtsid ja proovisid ja kas või Paabuti värav oli sellise särtsuga, mida siinmail polegi sel aastal nähtud. Loodan väga, et see on mingi hea laine algus. Olgu siinkohal ka ära märgitud, et värava eest sai Paabut (kellegi preili idee põhjal ja fännide teostusel) poolaja lõppedes AC/DC "Thunderstrucki" viisil "Na-nana-naa-nana-naa-naa ANDER!!!" laulu. Lööd ära ja kõigil on umbe palju rõõmu, nii lihtne!

              Kommentaar


                Maamesilane ütleb - jing ja jang o nteie satsis segamini-Tartu ,võtke mõistus appi! Kasutage Eesti klainet mõistust! kuigii SK 10 pole paha kustuminemn ,k, luasrvik
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Keegi muide teab, miks Tšernjavski enam ei mängi? Oli täitsa kiire ja terav kutt, umbes nagu Paabut täna, et võiks ju teineteist vahetada - kontrate jaoks nagu loodud. Ivanovilt on seda nagu nati keeruline nõuda.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Keegi muide teab, miks Tšernjavski enam ei mängi? Oli täitsa kiire ja terav kutt, umbes nagu Paabut täna, et võiks ju teineteist vahetada - kontrate jaoks nagu loodud. Ivanovilt on seda nagu nati keeruline nõuda.
                    Marek on kimpus kubemelihase venitusega, loodame et peatselt naaseb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mortan Vaata postitust
                      Madin Narvaga oli minu jaoks hooaja thriller number üks! Kõike oli - väravaid igale maitsele, kaarte, pettumust ja rõõmu... Suurepärane mäng! Võit oleks muidugi olnud vägevam kui lihtsalt põnevuslahing, aga... Samas ma eelistan 2:3 kaotust vist igal juhul kuivale 0:1 kaotusele. See on natukene seotud ka publikunumbritega - väravad on see energia, mida on vaja, et rahvast sütitada. Olgu siis fänne või laiemalt publikut. Kui meeskond oskab väravaid lüüa, on rahval ka lootust, et meeskond oskab ühel hetkel võita. Sest kui ei oska lüüa, on raske ka võita.

                      EM, tundub mulle endalegi, sööb publikut. Suure jalgpallifooni tagajärg on see, et mingil hetkel saab see jalgpallinorm lihtsalt täis. Eriti, et fanaatikuid, kes vaatavad iga päev kaks-kolm mängu kas või lindi pealt, on väike hulk; tavainimese norm on palju madalam. Seega - vaatad telkust oma üks-kaks mängu päevas ära, jalgpallikastis on linnuke olemas ja staadionile enam ei viitsi tulla. Tõtt öelda üsna arusaadav. Hea on aga see, et ühel hetkel lõpeb EM ära ja siis normaliseeruvad ka Meistriliiga publikunumbrid.

                      Tammeka-Trans mängu kohta veel nii palju, et sellist Tammekat ma sel hooajal tahangi näha. Okei, Narval lasti lüüa, aga mehed tahtsid ja proovisid ja kas või Paabuti värav oli sellise särtsuga, mida siinmail polegi sel aastal nähtud. Loodan väga, et see on mingi hea laine algus. Olgu siinkohal ka ära märgitud, et värava eest sai Paabut (kellegi preili idee põhjal ja fännide teostusel) poolaja lõppedes AC/DC "Thunderstrucki" viisil "Na-nana-naa-nana-naa-naa ANDER!!!" laulu. Lööd ära ja kõigil on umbe palju rõõmu, nii lihtne!
                      Kalle, mul on su pärast hea meel!

                      Loodan minagi siiralt, et Tammeka saab taas jalad alla. Eilseni püsis te klubi oma mängupildiga kahjuks kaljukindlalt (no pun intended) Esiliiga kursil. Kui sellist mängu suudate näidata ka muude vastaste vastu, on asjal jumet ja lootusekiir särab, tuhmilt, aga kindlalt.

                      Mis publikunumbritesse puutub, siis EM ja suvi iseeneses. Täna on selle suve kolmas ilus ilm, kui pisut liialdades öelda - inimesed kasutavad seda ära. Lollakas nõiaring muidugi - Eestis saab vutti nautida nautimise mõttes vaid suvel, aga nautlejaid pole - porgandipeenrad, EM, vihmane jaanipäev ja praamijärjekorrad, kõik töötavad selle vastu.

                      Kui 17.juulil maal juhtun olema, siis vean end kindlasti järve äärde staadionile kohale. Viljandi, kellele puhtalt patriotistiliste tunnete pärast pisut päkka pidasin, suutis mind on tujutu, isutu ja sihitu mänguga nii välja vihastada, et mul puudub igasugune huvi neid edasi toetada. Eks ma siis tulen ja prääksun Tammekale kaasa. ML kohta väärib Tammeka iga pauk rohkem, kui Viljandi.

                      Edasi, kentuki... Ee... Tartlased!

                      Kommentaar


                        Ärge alahinnake fakti, et suvel on üliõpilasi Tartus märksa vähem kui muul aastaajal. Selle arvelt on Tammeka kaotanud minu näol ühe pealtvaataja, ja ma usun, et ma pole ainus.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Eilse publikuarvu kohapealt - eile toimus Tartus ka popkooripidu, mis tõi kohale väidetavalt kümneid tuhandeid inimesi. Tartu-suguses linnas on see vägagi arvestatav suurus.

                          ja väike pilt ka olukorrast, mida kohtunik pidas kollase kaardi vääriliseks, sest teine kaitsja olevat kõrval olnud.

                          Kommentaar


                            Seal reelingu taga on.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Meie lemmik-telekanal TammekaTV esitleb ühte kõige põnevamat videot Tartu sellel jalgpallihooajal. Kas Kaldoja teenitud pennal oli liiga vähe või liiga palju? Kuidas Paabut tootis imehea ja absoluutselt ootamatu värava... Kuld!

                              Kommentaar


                                Pärast video vaatamist on tartlased päris vaikseks jäänud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X