320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ametlik tipphetkede video on nii HD, et mul on kohe kurb meel, et mu striimisalvestus on oma lõplikul kujul nii lo-fi. Aga ärge pahandage, arvuti ei lase 90+ minutit kõrgkvaliteedis videot lihtsalt ära majandada

    - Tartu Tammeka - Narva Trans 2:1. ML 28. voor. 15.09.12. [1. poolaeg]
    - Tartu Tammeka - Narva Trans 2:1. ML 28. voor. 15.09.12. [2. poolaeg]

    Järgmiste võitudeni!

    Kommentaar


      Algselt postitas Defa Vaata postitust
      Järgmisel laupäeval uuesti kodus, tulge vaatama
      Algselt postitas mortan Vaata postitust
      Järgmiste võitudeni!
      No loodetavasti ei lähe järgmisega 5 kuud aega, kuid Flora fännina loodan, et see ka järgmine nädalavahetus ei juhtu. Oleme tulemas, niiet pange (Tartu)vaim valmis...
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Easy money!

        Kommentaar


          4h pärast alustame järgmist rasket mängu kodus, võõrustame Florat. LIVE ülekannet näeb siit:

          Kommentaar


            Mängus Transi vastu tegi Lukjanov ka supermängu. Kui Kalti Tartust lahkumise järel oli tunne, et oi, oi, mis saama hakkab, siis tegelikult on Lukjanov üllatavalt hästi hakkama saanud!

            Tänase tulemuse kohta arvan mina nii, et kuigi ma ei taha Tammeka mängumeeste kohta kõiki asjaolusid arvestades üldse kuidagi pahasti öelda, siis täna tekkis teisel poolajal küll mõte või küsimus, et no kuulge, mehed, Tartu fännid ja publik on välja teeninud ikka tiba isukama mängu. See on tegelikult suur au, kui mitusada inimest tuleb sind ja su meeskonnakaaslasi vaatama...

            Stamatopoulos ise rõhutas mängu järel vist eeskätt kapten Kaspar Kaldoja põlvevigastust (ja Kaspar lonkas staadionilt ka päris hapu näoga minema). Kurb.

            Tegelikult oli täna päris mitu head asja ka. Suured tänud ka Flora fännidele, teid oli hea hulk

            Kommentaar


              Live oli ka täna hea! Kõige parem oli muidugi otse näha, kuidas Luts fännidele keskmist sõrme näitas. Labane.

              Kommentaar


                Pilti mängust: http://www.ohtuleht.ee/galerii/5500#1
                Flora mängija keskmine näpp: http://www.ohtuleht.ee/493235
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ära hala oma näpuga!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    See poisiklutt kes seal ruuporiga oli ja arusaamatusi pasundas, lehvitas juba ennem Siimule oma "fuck" näppu.
                    Mida te siis ootasite, et Luts näitab teile "peace" või "thumbs up" selle peale või?
                    FC Flora & FC Chelsea

                    Kommentaar


                      Kus nüüd kõik järsku Siim Lutsu kaitsma. Fakt on see, et professionaal ei tohiks sellist asja avalikul areenil teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
                        See poisiklutt kes seal ruuporiga oli ja arusaamatusi pasundas, lehvitas juba ennem Siimule oma "fuck" näppu.
                        Mida te siis ootasite, et Luts näitab teile "peace" või "thumbs up" selle peale või?
                        Siim, sina w? Igatahes, mina olin selle mustapäise nunnu ruupori-poisi seljataga ja ei näinud küll, et teine oleks kuidagi Lutsule keskmist näidanud, seega möla maha ja tegele mängimisega, mitte trollimisega...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sigmar Vaata postitust
                          Siim, sina w? Igatahes, mina olin selle mustapäise nunnu ruupori-poisi seljataga ja ei näinud küll, et teine oleks kuidagi Lutsule keskmist näidanud, seega möla maha ja tegele mängimisega, mitte trollimisega...
                          Mingi KGB tegelane oled kes iga viimse kui sõna ja käeliigutuse kirja paneb? Sel juhul peab ütlema, et sitt töö kuna ei pane kõike tähele.

                          Kommentaar


                            Ah, neid näppe ennegi näidatud. Ilus ei ole, aga eks emotsioonid keevad üle.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ah, neid näppe ennegi näidatud. Ilus ei ole, aga eks emotsioonid keevad üle.
                              Mõttetult kees üle, enne mängu levadiaga- arvatavasti annab dk Lutsule 3 mängu puhkust.
                              ROHE-VALGE SURMANI

                              Kommentaar


                                Kui ma möödundnädalast Viljandi mängu meenutan, siis ma pean nentima, et Luts võiks väljakul kohtunikuga mölisemise ja vastasmeeskonna fännide peale närvi minemise asemel tegeleda olukordade realiseerimisega ja positsioonivaliku õppimisega.

                                Kutt ei ole mingi noor naga või Puuma närvihaige sibul. Koondiseski mitu mängu kirjas, kogemust peaks olema piisavalt. Punkt üks - kohtunikuga möliseda audi teemadel, endal kollane all - JOBU! Punkt kaks - olles põhikamees, kerjata endale mängukeeld enne mängu meeskonnaga, kes otseselt ohustab meie praegust hõbedat - JOBU!

                                Mingil muul põhjusel oli Siimul närv katki enne platsile minekut, arvan ma. Klubis valitseva pasa meeleolu ja olukorra valguses ei imesta ka, samas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X