320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loodetavasti oli võidu Live-ülekanne ekstaatiline elamus

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Kas tänast Tammeka võitu ka otse näeb?

    Kommentaar


      Algselt postitas olll Vaata postitust
      kuda siis võit maitses ka ? siiamaani ilmselt eufoorias
      Mida sa parastad siin? Ilmselgelt oli kurel õnne täna, et lutti ei saadud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Ma nüüd ei ütleks, et Tammekal oli õnne vähe või Kurel palju, et ei kaotanud. Tegelikult kuni 80-nda minutini oli Kuressaare igati juhtseisu ära teeninud, Tammekat oli üsna valus seal platsil vaadata: aeglased, ebatäpsed söödud, mängutempo nagu II liigas.

        Peale esimest väravat võeti end natuke kokku, aga üldiselt pole ju Tammeka kohapealt eriti midagi hõisata. See viik neid vaevalt rahuldab, mindi ju ikka 3p järele.

        Kuigi eks see viigike nüüd ikka veel jätab teoreetilise võimaluse.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Pärast Budulojuse surmasuudust ei saagi võita. Kapi-Kuressaare-fänn.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Väga raske on mängu kohta midagi muud öelda, kui et miks...!? Matš oli võidetav ja kõik teadsid, et võita tuleb. Kuressaare oli täna aga väga, väga vääriline vastane ja võib oletada, et meie jälle alahindasime vastast või vastupidi - mõtlesime üle. Oli, mis oli, need miksid ja agad võivad väga kalliks maksma minna... Ma usun, et täna on Tartus hulk inimesi, kellel on päris, päris tühi tunne. Väga suur töö sai tehtud tänase nimel.

            Aga see tasus teisalt jälle ära, sest publik oli, fänlus oli fantastika, tuumikfännid andsid talda, meie saksa vahetusüliõpilaste sõprusosakond andis talda. Ja kui lõpus kümned inimesed muud rahvast ka tuumikfännide taha tuli ja laulud-hüüded kaasa tegid, siis oli selline power, et oi, oi, oi. See tuli ka ülekandest kenasti välja. Võimas ja tõesti aitäh kõigile!!

            Kommentaar


              Ma kuulan pildistades üldiselt telefoni salvestatud raadiosaateid, kuid kuskil 70. minuti kanti juhtus tõepoolest midagi enneolematut ja tribüünidel toimuv hakkas kõrvu kostma. Pärast esimest väravat võtsin klapid üldse peast ära, sest polnud võimalik saadet edasi kuulata.

              Midagi sellist olen Eesti liigas kuulnud korra: Tammeka viimane mäng esiliigas, kus, vist, Levadiale ära lükati. Mäletan, et tegin toonasest võidust Tartu Postimehe tagakülje. Tribüüniks oli siis selline ajutine moodustis, kuid möll oli võimas ja tänaseni meeles, kuidas toonane Tammeka noortetreener Ruben Arutjunov lõpu eel hüüatas: "Vot nii tuleb kaasa elada!"

              Arvasin omaette, et see on selline erand, kuid tore, et sai korratud. Niivõrd kahju ainult, et selliseid ühendavaid momente on nii vähe.

              Mängust ka: ma pole statistikat vaadanud, kuid mul on tunne, et viimased kümme mängu pole Tammekal esiteks olnud ühtegi järjestikust mängu, kus oleks sama koosseis. Veel hullem aga: kahtlane, kas on ka mänge, kus on sama kaitseliin. Nii on võimatu mänguga harjuda ja võita, kui kõige teravam äärepoolik on äärekaitses ja kiireim mängija jääbki pingile jms...

              Lasta Kurel kaks väravat lüüa on muidugi täielik pažor. Väga mõjus oli pilt pärast mängu lõppu, kus Joti istus üksinda pingil päris pikalt pärast seda, kui kõik olid juba väljakult lahkunud.

              Tulles aga algusesse, siis äkki esiliigast saaks hakata ehitama seda kogukonnatunnet, et sellega siis meistriliigasse tõusta ja seal kord majja lüüa.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                möll oli jube võimas ja oli täitsa kahju kommentaator olla, kuna fännitribüün oli nõnda kutsuv . hea töö igastahes, viimasel kodumängul tuleb vähemalt sama kõvasti panna!

                Kommentaar


                  pakun välja,et tehke kampaania-suurima mölluga esiliigasse,hurraa! see oleks täitsa tase

                  Kommentaar


                    Pisut videot tänasest fänlusest ja publikust... Sellest 70+ minutil rahva sees tekkinud ülisuperandmisest ja laulvate-hüüdvate fännide mitmekordistumisest ei teinud ma lihtsalt enam videot, sest siis ei olnud enam filmimise, vaid ÜLIKÕVA Tartu fänluse aeg...

                    http://www.youtube.com/watch?v=GWKF6...ature=youtu.be

                    ToetanTammekat.eu fotod operatiivsuse ja suure nõudluse tõttu hetkel aint meie FB lehel (http://www.facebook.com/toetantammekat) vastavas kataloogis.

                    Kommentaar


                      Galerii: http://ohtuleht.ee/galerii/5552
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Pea vastu, Tammeka! Võidelda on vaja viimse hetkeni, sest lootus sureb viimasena. Või noh, nii vähemalt väidetakse. Tartu Tammeka koht EI OLE Esiliigas!!!

                        Kommentaar


                          Milline mäng, milline mäng, armas rahvas. Te kindlasti arvate, et ma juurdlen järgnevad mitusada sõna, kui halb oli kohtunik, kui head oli vastasmeeskonna mängijad ja kui halvad olid JK Tartu Tammeka meeskonna mängijad. Kui te nii arvate, siis te eksite raudpolt.
                          Selle artikkli jooksul sooviksin ma rääkida meie megahüpersuper fänlusest, mis leidis aset, just täna, Tamme staadionil. Ma olen olnud fänn 2008.a saadik ja kui aus olla, siis sellist fänlust, et kananahk tõuseb ihule, ei ole mul olnud mitte kunagi. Tänane mäng näitas, et vaatamata meie halvale positsioonile liigas, oleme meie, Tartu rahvas ikkagi jalgpalli rahvas, me toetame meeskonda, mis on meile uhkust toonud juba mitukümmend aastat, justkui altari ees, lubame, et me toetame JK Tartu Tammekat nii heas kui halvas ja oleme truud, kuni surm meid lahutab. Täna oli protokolli järgi staadionil 475 inimest, kuid minu kõver silm luges, et kindlasti oli inimesi rohkem. Eks oma töö tegid ka kolm fänni, kes oma vabast ajast käisid jagamas kesklinnas tasuta sissepääsmeid, et rohkem rahvast staadionile meelitada.
                          Mäng algas meie jaoks kohutavalt, juba 15. minutil löödi meie kahjuks värav, mis muutis mängu pööraselt, kui enne mängu arvasime, et sellest mängust tuleb kuiv võit ja saame kõik rahulikult, näod naerul koju minna, siis tegelikkuses me eksisime rängalt, reaaalsus oli oopis teine. Mängu alguses pakkusid teatud persoonid tulemuseks nii 3-0, 4-0. Kuid, kui vahetult enne mängu tuli väikene vihmasabin, siis peale Fänn Mällari oli enamus Fänne skeptilised. Nimelt, arvati, et antud vihmasabin võib meie teoreetilisi võimalusi vähendada ja mäng võib olla lahtine, kuna väljak on märg ja libe. Ja nii oligi, peale 1-0 taha jäämist, suutsime ikkagi ära hoiduda halvimast ja astusime vastu poolajale, mis lõppes 0-1 vastasmeeskonnale, fännid olid optimistlikud, viimased 5 väravat on löödud kõik parempoolsesse väravasse (tribüünilt), seega olime kindlad, et tuleb ka lisa ja me võidame selle mängu. Ometi oli tegu ju elu ja surma mänguga, sest me pidime võitma, et hoida teoreetilisi võimalusi, et Meistriliigas järgmisel hooajal jätkata. Kuid, vahetult peale poolaega löödi meile mingisuguselt ime nurga alt teine värav. Olgu mainitud, et eelnevalt oli meil ei rohkem ega vähem kui 2, 100% võimalust, mis oleks kindlustanud kindla eduseisu antud mängus.
                          Kuid, peale poolaega muutus mäng totaalselt, meeskond hakkas pingutama, peale metsikuid vasturünnakuid, väravale pommitamisi, suutis meeskond fännide toel lõpuks värava ära lüüa ja alates selles väravast hakkas melu ka tribüünil, olgu mainitud, et antud värava puhul tõmbasid Tartu Tammeka fännid välja ka oma ainukesed püroinstrumendid, et oma meeskonda innustada, see tegelikult meil ka õnnestus, sest kaua ei pidanud ootama, et skoor näitas tablool 2-2, nüüd oli aeg tähistamisek.
                          Mängida oli vähe, Tammeka ründas. Korraks oli tunne, et Tammeka on kui Amuuri tiiger, kes ajab taga aafrika savannis elavat antiloopi. Kuid, fänlus aina kasvas, kui alguses proovisime laulda ja teha vähe hüüdeid, siis, mida mäng edasi, seda rohkem asusime skandeerima hüüdeid, et rahvas rohkem kaasa tuleks ja see meil ka õnnestus, publik läks täiesti pööraseks, inimesed plaksutasid, laulsid, kisasid, jõid õlut koos meiega ja tunne oli selline, et võit peab tulema. Kuid, kurat , võitu ei tulnud, sest peale mitmeid lööke, mis pidid kindlalt sisse minema, ei suutnud me lihtsalt realiseeirda ja 2-2 viik oli tõsiasi, seega jääme ootama järgmist mängu Tallinna Kalevi vastu, olgu mainitud, et selleks mänguks oli plaanis tellida ka 50-kohaline buss.
                          Igatahes, peale mängu istusime ja arutasime pikalt, et miks ikkagi võitu ei tulnud, rääkisime Eesti korvpallist, Eesti jalgpallist, vahepeal rääkisimie Košaga ja tuleb ka mainida, et käisime koos Košaga saunas. Teine veel sõimas fänn Naudit, et Naudi ei oska leili võtta, sest Naudi viskab liiga palju leili ja kondentspiim tekib ihule, mis ei pidavat hea olema. Sai veel küsitud, et kes on tema arvates parim jalgpallur, siis ta antud teemat ei soovinud kommenteerida, sest ta ütles, et Eestis tema silmis ei ole häid jalgpallureid.
                          Sellega meie seiklus ka Tamme staadionil lõppes, sooviksin tänada, fänne, sakslasi ja üldist publikut, kes vähegi suvatsesid plaksutada ja kaasa elada. Peace.

                          Kommentaar


                            Nii oligi nagu Sigmar kirjutas. Mina küll legendaarse Košaga saunas ei saanud käia, läksin enne ära, aga muidu, jah, tundub, et kel see meie Tartu asi armas, broneerige endale laupäevaks, 20. oktoobriks aeg ära. Tuleb üks uhke fännireis legendaarsele keskstaadionile. Detailid selguvad, ent kui kõik klapib, siis läheme/tuleme ja anname, mis anda on.

                            Kommentaar


                              Tõsi, legendaarse Vladimir "Koša" Heerikuga saunas oli olla umbes sama, nagu olla saunas koos Vladimir Putiniga. Mees teadis, mida mees räägib ja oli tõsiselt huvitav õhtu. Ajage oma aanused staadionile ja mine sa tea, võib-olla oled just SINA järgmine, kes saab legendaarse Košaga sauna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                                pakun välja,et tehke kampaania-suurima mölluga esiliigasse,hurraa! see oleks täitsa tase
                                Kure fännidel soovitan lugeda mängu kokkuvõtet, tähelepanu võib pöörata just teie parima mängija Elari Valmase kommentaaridele - http://jktammeka.ee/uudised/855/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X