320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Kuid igalt neljanda divisioni meeskonnalt live streami või fännibaasi olemasolu nõuda on Eesti mõistes ikka ulme enivei.
    Seda oli oodata Mitte sellist tegevust - sellelaadset tegevust ehk seda laadi tegevust. Olgu siis kolm postrit või talgupäev või FB event või publikumäng. Midagi peaks iga klubi suutma välja mõelda.

    Hea näide on see Budulojuse klubi, suudavad küll ja pole mingi ulme.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ulmemängu vääriliste palade täispakett, vaadake, jagage, nautige, uh... oh...

      TammekaTV Tammeka-Kuressaare väravad - HD kvaliteedis:



      - TammekaTV Tammeka-Kuressaare otseülekande parimad palad (3:20 peal läheb asi eriti kreisiks):
      http://www.youtube.com/watch?v=wgqhUfpZTfI
      - Matš täispikkuses, 1. poolaeg:
      http://www.youtube.com/watch?v=X82Vg_D3vQI
      - Matš täispikkuses, 2. poolaeg:
      http://www.youtube.com/watch?v=e-y2l1XY9NQ

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ma mõtlesin nende lausete peale päris pikalt ja ma ei saa aru, kuidas need kaks väidet üldse omavahel suhestuvad. Et kas ei tuleks platsiväliselt midagi teha, kui platsil nõrk meeskond? Või pole antud piisavalt palju, et platsi veelgi enam mõjutada? Või ei kaota meistriliiga Tammeka lahkudes midagi? Või on halb, et antud on ainult platsiväliselt, mis tõenäoliselt pole küll andjate süü?
        Hämmastav, kuidas sa oskad-tahad teinekord asju tõlgendada. Kus ma ütlesin, et nõrga meeskonna tõttu ei tuleks midagi platsivälist teha? Peab ikka päris hea fantaasia olema, et seda välja lugeda.

        Ja kui sa küsid, et kas Meistriliiga ei kaotaks midagi Tammeka relegatsiooniga, siis oleneb, mida aluseks võtta. Kui mängulist taset, siis ehk mitte (nii raske kui seda öelda ka on). Kui aga platsivälise tegevuse ja fännide kandipealt vaadata, siis kindlasti.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas mortan Vaata postitust
          (3:20 peal läheb asi eriti kreisiks)
          Kohapeal oli atmosfäär sada korda võimsam.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kohapeal oli atmosfäär sada korda võimsam.
            seda köike tänu kurele onju-5:0 vöidu korral poleks tunne kaugelt sama olnud...

            Kommentaar


              Tipneri sarja 1/8-finaal: Infonet - Tammeka 1:1 (PEN 2:4)

              Väga hea töö esindusmeeskonna meeste poolt! Liigas juba 24 võitu võtnud ehk mõnuga mängiva Infoneti alistamine pika mängudeseeria viimases otsas on kõva asi ja hea märk otsustavate liigamängude eel. Vv Lukjanov võtnud kaks pennalt ära!

              Tsiteerin TT Facebook'i küljel olnud impro-live'i:

              Kaido neljandad lööjad , infonet lööb.....ja luK TOOOB ÄRA!!!!!
              Kaido TUTK LÖÖMA....JA SEES!!!!!
              Jane wow wow wow
              Kaido SEE ON VÕIT!!!!
              Kaido Mällar jooksis trummiga väljakule!!!!

              Selliseid asju tahaks päriselt laivis näha...

              Kommentaar


                Peatreeneri kommentaaridega mängu kokkuvõtte võib leida siit - http://jktammeka.ee/uudised/861/

                Kommentaar


                  Penaltiseeria võit on loomulikult emotsionaalselt tore, aga penaltiseeria peegeldab seda, kes lööb lähilöögi kindlalt posti kõrvale ja ka seda, kumb väravavaht pallile paremini ette jääb. Jalgpalliga on siin pistmist nullilähedaselt.
                  Ma ei ülehindaks tänast võitu, sest võitsite siiski meeskonda, kes terve hooaeg on tiksunud esiliiga vastaste vastu. Infonetil mängisid platsil mitmed paar eriti noort mängumeest ja ikka ei suutnud ML klubi 120 minutiga mängu enda kasuks pöörata. Veel enam, oli üksjagu õnne, et kotti ei saadud.

                  Kommentaar


                    Ma jällegi pealtnägijana ei alahindaks tänast võitu. Infonetis pallivad endised Levadia vanemad ja ka nooremapoolsed mängijad ,kelle tase on väga korralik. Ning Esiliiga paremiku ja ML-i lõpu tase on ühtlane nagu ta peabki olema . Sama on kogu maailmas , Euroopas .
                    Tammeka vv tegi lihtsalt fantastilise lõpuseeria ,kus ta arvas viiest löögist viiel suuna õigesti , tõrjus kaks ja oli veel ühele tõrjele väga lähedal.
                    Mällar on ikka tõeliselt hull heas mõttes muidugi. Kõik need 120 + minuutit tagus trummi ja laulis . Tasuks kinkis klubi talle ilusa võidu .

                    Tammeka üle oli hea meel täna .
                    FCF Forever

                    Kommentaar




                      Jäädvustasin oma nutilutsuga ka tänase (loe: eilse) penaltiseeria. (Vabandan juba eos kehva kvaliteedi ja kaameramehetöö eest. ) Kusjuures, kui ma nüüd ei eksi, siis see oli mu lühikese elu esimene LIVE-s nähtud penaltiseeria. See-selleks.

                      Tribüünil oli atmosfäär üle ootuste hea, kahju ainult, et nii kuradima külm oli.

                      Kommentaar


                        Tammeka vv Andrus Lukjanov muljetab, kuidas ta jõudis kolmapäevasele võidukale karikamängule üle noatera, kuidas ta mänguks ja penaltideks valmistub ning mida ootab tema Tammeka järgmisest mängust:

                        "INTERVJUU: Penaltikangelasest väravavaht Lukjanov: Tallinna Kalevit tuleb võita!

                        Kommentaar


                          Suured rattad veerevad tuleval laupäeval Tallinna poole!

                          Veiko Soo: "Kuna viimaste kodumängude atmosfäär on olnud lihtsalt suurepärane ja huvilisi võõrsilmängule minekuks oli, tegime ka mõtte teoks!" "INTERVJUU: Mis on Tammeka fännibuss ja palju maksab reis Tallinnasse?"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Mällar on ikka tõeliselt hull heas mõttes muidugi. Kõik need 120 + minuutit tagus trummi ja laulis . Tasuks kinkis klubi talle ilusa võidu .

                            Tammeka üle oli hea meel täna .
                            Algselt postitas Marts Vaata postitust
                            Tribüünil oli atmosfäär üle ootuste hea, kahju ainult, et nii kuradima külm oli. Kusjuures, kui ma nüüd ei eksi, siis see oli mu lühikese elu esimene LIVE-s nähtud penaltiseeria.
                            Tänud tervitamast ja kiitmast! ME ei jäta oma klubi kunagi, ja juhtugu mis tahes, oleme meeskonnale toetusega alati nii truud kui hästi oskame)

                            Ja veel Marts, tere tulemast saatust jagama. Usu või mitte, aga ka mina kes olen Eestis no julgelt üle 400 liigamängu näinud, sain kah kolmapäev I korda oma silmaga näha penaltiseeriat Oli positiivne elamus, ja emotsioonid selle järel loomulikult ülevad, mis sest et eeldatavad favoriidid olime ja varem mängu otsustama pidanuks..
                            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                            Mällar laulis 120 minutit järjest üksi Infoneti tatt-fännid üle. Infoneti tatt-fännidel ei jäänud muud üle kui karjuda talle "jää vait"
                            Need olid parajad omamoodi sokud jh, aga ma olen üsna enam kui kindel, et ilma minu aktiivse kaasaelamiseta, poleks sealt poolt piuksugi tulnud oma meeskonna skandeerimiseks. Seega on tore ja läks asjaette , et sain kohalikud poisinagad ka vähemalt oma klubi üle "kolkapatriotismi" tunnetust saama



                            Mina siis see trummiga zegane seal C ya next time!

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Klubi korraldas Trt-Tln-Trt fännibussi koos mängupiletiga väga normaalse hinnaga: 6€!

                              Minu väike hooajalõpu-palve kõikidele fännidele, huvilistele, mängijatele, toetajatele, sõpradele, meediapersoonidele, lapsevanematele, naabritele ja loomulikult ka kõikidele teistele Tartu tegelastele, kes soccernet.ee foorumis liiguvad:

                              tulge, tehke see fännireis kaasa! Võtke ka sõpru kaasa, sheerige seda üritust Facebook'is, printige kas või kuulutus välja ja pange (spordihuviliste) naabrite postkastidesse. Olemas on kõiksugused materjalid, et teha positiivset lärmi ja jagada infot:

                              * Event Facebook'is: https://www.facebook.com/events/288590824574126/
                              * Facebook'i cover photo: http://toetantammekat.eu/hinnaga_fb_header.jpg
                              * Plakat A4 küljesuhtega .jpg-na: http://toetantammekat.eu/hinnaga_a4.jpg

                              Hooaeg lõppeb ja ükskõik, kas nii või naa, tahaks Tammeka fänkonnaga veel ühe vägeva asjaga maha saada.

                              Aitäh ja kohtume reisul

                              Kommentaar


                                Mortan, kurat küll... Esiteks oled sa jätnud kasutamata ühe mu pakutud sisendi. Ja teiseks tuled sa sellise fännibussi pildiga välja NÜÜD! Sellise PÄRIS fännibussi - vähemalt ühe külje - oleks saanud teha odavalt, kasutades õigeid materjale, et hiljem jälgedeta maha võtta jne jne jne - ja oleks olnud hooaja kõvim pauk. Miks sa ei küsinud? Ma ju tegelen sellega päevast päeva... Praegu on nädal täis juba tööd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X