320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks võinud reede asemel siiski neljapäeva kasutada. Reede õhtu argipäeva õhtuna langeb ju praktiliselt välja - nädalavahetus käib juba täiel rinnal - kes sõitnud maale, kes ennast tsüklisse võtnud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Huvitav, kas pühapäevade vältimiseks on tehtud mingid külastajaskonnauuringud, mis näitavad, et väga arvestatav osa publikut on pühapäevajalgpallurid (loe: kuskil liigades mängijad) ja sestap tuleb seda päeva vältida nagu katku. Keegi teab?

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Oleks võinud reede asemel siiski neljapäeva kasutada. Reede õhtu argipäeva õhtuna langeb ju praktiliselt välja - nädalavahetus käib juba täiel rinnal - kes sõitnud maale, kes ennast tsüklisse võtnud.
        Selle loogika alusel peaks üldse mängud ainult esmaspäevast-neljapäevani toimuma. Iseküsimus, kas see tõesti aitab publikunumbrite tõusule kaasa.

        Reedel pole häda midagi, kes nii väga juua tahab, jõuab kenasti ka peale jalkamängu ennast kooma tõmmata. Ja no iga maalesõitjaga ei saa ka nüüd arvestada.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          See olen küll mina, kes on ükskõik, mis kellaajal ja päeval kohal, kuid mulle näiteks reede meeldib väga. Jalgpalli kõrvale mõned õlled ning hiljem edasi kuskile üritusele tundub ideaalse plaanina.

          Ja elx, eks ole näha, kas näiteks see mäng toob rohkem publikut kui reedene.

          Neljapäev, 30. mai

          19:30 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            See olen küll mina, kes on ükskõik, mis kellaajal ja päeval kohal, kuid mulle näiteks reede meeldib väga. Jalgpalli kõrvale mõned õlled ning hiljem edasi kuskile üritusele tundub ideaalse plaanina.

            Ja elx, eks ole näha, kas näiteks see mäng toob rohkem publikut kui reedene.

            Neljapäev, 30. mai

            19:30 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans
            Mis saaks veel parem olla, kui kuumal suvisel pööripäeval jalkopalloa`d vaadata ja õllekest limpsida, ootan juba hooaega, et Eesti suurimale parmule koht kätte näidata, rekord kuulub järgmine aasta mulle

            Kommentaar


              Eks minu mõte oli ka rohkem sellest tingitud, kui mäng tõsteti reedele, et oleks nädala sisene päev. Kui seda tehti mingil muul põhjusel, siis muidugi sobib reede ka.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Huvitav, kas pühapäevade vältimiseks on tehtud mingid külastajaskonnauuringud, mis näitavad, et väga arvestatav osa publikut on pühapäevajalgpallurid (loe: kuskil liigades mängijad) ja sestap tuleb seda päeva vältida nagu katku. Keegi teab?
                Minule teada olevate andmete kohaselt peaks Kesal pigem vastupidine statistika olema, et peale pühapäevalt laupäeva peale tõstmist tuli langus hoopis. Aga noh ajame mingit arusaamatut joont edasi, et laupäev on parim.

                Ülesse leidsin Kesa postituse:
                Flora keskmine publik Lillekülas 2004-2012 ajaliselt, sulgudes mediaan.

                257 (200) - Pühapäev - alates 17.00
                240 (200) - Pühapäev kokku

                227 (177) - Laupäev - alates 17.00
                215 (166) - Laupäev kokku

                206 (140) - Kolmapäev
                195 (168) - Teisipäev

                195 (160) - Laupäev - kuni 14.00
                192 (140) - Pühapäev - kuni 14.15

                132 (138) - Esmaspäev

                Korra mängiti Reedel, 9.07.04 Levadiaga, publikuks - 400
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Jõulud on tulemas, telli endale lahe Tammeka 2013 kalender!

                  Lisainfot leiad siit:

                  Kommentaar


                    Kalender on kena, imetlen teist raadios stuudioseinal. Naised, mehed, noored ja fännid - kõik on sees ja ma kujutan ette, et kui tulla, kalender ja marker käes, järgmisel nädalal trenni uute meeste testimist vaatama, võib mõneltki Tartu vutikuulsuselt sinna sisse ka autogrammi saada

                    Kommentaar


                      Mortan! Õnnitlused väärika tiitli puhul, omapoolsed tänud vutikultuurile pühendumise eest ja loodame, et ikka jaksu jätkub!

                      Kalle Paas on Jalka 2012 aasta ajakirjanik!

                      Kommentaar


                        Ühinen õnnitlustega! Väga tubli töö ja tänuväärt ettevõtmine, tõeline pühendumine ja asjaarmastus.
                        Kuidas mulle meeldib, kui asju tehakse armastuse ja kirega!
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Selline mees siis.

                          Kommentaar


                            Ise oleks oodanud vähe nooremat, midagi sinna Joti vanuse ligi. Kuid eks näha ole, väga hull valik olla ei saa ning ehk paneb mehed mängima.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Mina olen jätkuvalt kurb, et Stamatopoulos ära läks, aga uuski treenerihärra on positiivne, sest ta tekitab elevust. Tammeka esindusmeeskond ja jalgpalli Tartus on faasis, mille puhul on a) välismaa b) respektaabli välismaa ja c) mõne tuntud klubiga seotud peatreener kasu omaette, sest see tekitab huvi ja elevust linnas (turundusfaktor), sponsorkonnas (rahafaktor) ja lõpuks loodetavasti ka mängijates (sportlik faktor).

                              Ligi 60-aastane härra võib ju olla ka lahendus probleemile, mille üle on fänkonnas omajagu arutatud. Nimelt: kuidas motiveerida mõnda liiga vara Meistriliigasse pääsenud paarikümneaastast härrat pühenduma veel paremaks saamisele, kui ta on tegelikult juba jõudnud sellele oksale, mida ta ise on paradiisina ette kujutanud. Kiirelt ja suhteliselt konkurentsivabalt ML satsi põhikoosseissu, mis sa hing enam ihkad... Võib-olla on see fänni unistus, aga kui saksa vutielu igat kihti kogenud ja omal ajal Bundesligas pallinud vanahärra vaatab nüüd kevadel Tammel mõnele noorele staarile sellise pikema pilguga otsa, siis mõtleb ka mõni noor staar, et võib-olla on elus veel midagi kogeda ja kuhugi pürgida Hoiame pöidlaid!

                              Erkenbrecheri sportlik sisu selgub nii enam-vähem jaanipäevaks, aga muud profiiti on klubi uuest härrast lõiganud juba kõik need viis tundi, mis uudised väljas on.

                              Kommentaar


                                Kahtlemata suurepärane uudis ikka ma arvan kõigi jaoks, tundub päris vahva variant olevat ja igaljuhul eelistan kahe-käega hetkel välisjõu kaasamist, kui et jätkanuks näiteks klubisüsteemse lahendusega (Tiirik vm. jutud) või siis mõne muu tundmatu treeneriga Eestist. Raika olnuks muidugi teine teema, aga seda võib ka üsna selgelt arvata, et senikaua kui Afsharid ees püsivad, taolised nimed jutuks väga ei tule.

                                Mortan seletas tegelikult väga hästi lahti, miks see saksmanni valik on positiivne, ja eelkõige tuleb muidugi nõustuda selle osaga, et mängijad peavad andma endast treeningutes-mängudes rohkem, et peatreenerile mänguaja nimel tõestada ja vast see hooaeg - nagu siin mineva aasta kohati oli - päris iga vant duublist rosterisse meil ei mahu. See ei ole halvaga öeldud, lihtsalt kui tahta teha tulemust, ei saa päris II ja I liiga kutid asja tüürida.

                                Sellest et aga Joti lahkus, peab nentima on muidugi tohutult kurb ka minul. Tegemist oli äärmiselt sümpaatse inimese ja proffessionaalse treeneriga, kelle siinkäik näitas selgelt, kui hästi välistreener suutis mängijatele mõjuda, mis effekti ta andis toetajateile-fännidele ning mõelda vaid mis saanuks, kui olnuks ta nüüd sarnaselt Uwe´le algusest saati..Eriti hea meel ongi aga mul nüüd selle üle, et antud juhul ei jäädud valikuga kuigi kaua jökutama ja uus coach kaasatakse uuest nädalast treeningprotsessi ehk , et saab terve off-seasoni oma käekirja järgi siin möllata ja asjade kokkulangevusel kogu hooaeg usinasti meeste kallal tööd teha, mis võiks tuua ka mingitsorti edu.

                                Muidugi, lõpliku satsi koosseisu peame selleks ära ootama, et mingeid eeldusi luua. Põhiline oleks, et nüüd ka roster lahjaks ei jääks, ja midagi huvitavat juba vaikselt testile tilkuma hakkaks..Elame-näeme!

                                E: Kui aga korraks tahta olla kiusu pärast ka pessimist, siis võiks ju murelikuks teha, et ta on meeskondi vahetanud kui sokke, ja vaevalt et ta Rainer Vassiljevi kombel ise lahkund on ehk et ei ole ta igas võistkonnas kuigi püsiv ja klubide kingataldu on päris tihti saanud näha.

                                JAH, ma olen nüüd foorumis tagasi, pärast mõningast pausi teatud põhjustel ja kokkulepetel..enam ei suutnud

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X