320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
    Ja laulud olgu tõesti millised tahes. Võix ju yxkord aru saada,et meeskonnal on sellest kasu. Kui ikka raskel hetkel omasid valjuhäälselt toetad,saavad nad kindlasti indu juurde
    Üks küssa, et ega see lõik mulle pole mõeldud? Ma ju seda tahtsingi öelda.
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
      Üks küssa, et ega see lõik mulle pole mõeldud? Ma ju seda tahtsingi öelda.
      Muidugi mitte sulle,vaid sellele c kategooria mehele

      Kommentaar


        Ei saa end kuidagi nimetada fänniks kuna enne seda laupäeva käisin viimati aasta tagasi mängu vaatamas aga väike kommentaar eelneva vihase sõnavahetuse suhtes. Laulud lauludeks ning unustame ka selle, et Tammeka osad fännid pöörasid omade toetamise asemel suuremat rõhku vastaste mõnitamisele, kuid halb on minu arust see, et masendavalt vähe noori oli mängu vaatamas. Tartus käib jalkatrennis xsada poissi-tüdrukut. Miks nad linna ainsa meistriliiga meeskonna mängudel ei käi? Isegi duubli vendasi oli suht vähe kohal. Huvitav suhtumine.

        Kommentaar


          Kallis Vahkito. Purjus fännidega vaidlema minna on kindlasti üks mõttetumaid tegevusi üldse, mingit asjalikku diskussiooni seal kohe kindlasti ei arene. Ja Sinu kirjapilti vaadates olen ma selles veelgi enam veendunud et sellise inimesega ma suhelda ei taha. Aga see selleks.
          Ma ei olegi öelnud, et laulda ei tohi. Lihtsalt et see ei näita erilist pühendumust klubi fännamisele, kui ei viitsita laule juurde mõelda. Kui mul mõni lemmikklubi oleks, siis kindlasti teeks ka laulu, kuid ma käin mänge vaatamas jalgpalli, mitte lemmikute pärast. Ja loomulikult ma saan valida, et kas minna vaatama või ei, aga ma ei taha et seda valikut hakkaks mõjutama arutult ropendav ja nõmetsev kamp joodikuid. Too "Tani" andis endale aru mida tegi? Kindlasti mitte. Tammeka on siis tõesti nii halb võistkond et kaine peaga ei kannata vaadata?

          Kommentaar


            Algselt postitas KategorieC Vaata postitust
            Kallis Vahkito. Purjus fännidega vaidlema minna on kindlasti üks mõttetumaid tegevusi üldse, mingit asjalikku diskussiooni seal kohe kindlasti ei arene. Ja Sinu kirjapilti vaadates olen ma selles veelgi enam veendunud et sellise inimesega ma suhelda ei taha. Aga see selleks.
            Ma ei olegi öelnud, et laulda ei tohi. Lihtsalt et see ei näita erilist pühendumust klubi fännamisele, kui ei viitsita laule juurde mõelda. Kui mul mõni lemmikklubi oleks, siis kindlasti teeks ka laulu, kuid ma käin mänge vaatamas jalgpalli, mitte lemmikute pärast. Ja loomulikult ma saan valida, et kas minna vaatama või ei, aga ma ei taha et seda valikut hakkaks mõjutama arutult ropendav ja nõmetsev kamp joodikuid. Too "Tani" andis endale aru mida tegi? Kindlasti mitte. Tammeka on siis tõesti nii halb võistkond et kaine peaga ei kannata vaadata?
            Koguaeg räägitakse, et Eestis pole fännikultuuri ja nüüd hakkad sina Tammeka fännidele, kes käivad isegi narvas ja mujal klubile kaasa elamas ütlema, et nad ei ole pühendunud, sest nad ei mõtle piisavalt uusi laule välja. Lisaks kohapeal ei julgenud sa mitte üldse midagi öelda ja nüüd kutsud neid joodikuteks ja nõmedateks.
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              Ma pean kurvastuseks KategorieC'ga nõustuma. Fännikultuur Eestis on masendavalt algelisel tasemel. Kõige kurvem on lugeda madalalaubalist sõimu inimese vastu, kes tunneb ka sisulist muret fännikultuuri suhtes ja teeb ka ettepanekuid, mida muuta. Õlu on kahtlemata fännikultuuris oluline osa, kuid selle liigtarbimine ei tee ühestki jalgpallisõbrast just meeldivat kaaslast jalgpalli vaatamisel. Kõige kurvem on lugeda kõrvuti kurtmist teemal, miks nii vähe inimesi käib jalgpalli vaatamas ja antud arutelu, kus magnisco, kes enda arvates on tõeline jalgpallifänn, soovitab pealtvaatajatel staadionile mitte tulla. Mida sa siis soovid magnisco - jõua endas selgusele? Kas jalgpall peaks olema rahvale, peredele ja jalgpallisõpradele või grupile joodikutele, kes enda komplekse õlle abil välja elavad? Ja muidugi - laulud. Armetumaid laule kui Eesti jalgpallikultuuris, on raske leida. Ja selle asemel, et fännikultuurile omaselt fännklubides neid juurde mõelda, sõimatakse valimatult kõiki, kes julgevad seda kritiseerida. Kui te ei suuda kriitikast mõtet välja lugeda, siis on ka raske loota, et areneks Eesti jalgpallikultuur, jalgpall ning järjest rohkem inimesi leiaks tee staadionile. Ja kui selleks, et pered hakkaksid jalgpalli vaatamas käima, oleks vaja mõni ebameeldiv "fänn" kraavi lükata, oleksin esimene, kes seda teeb. Minge käige vaatamas jalgpalli suurriikides ning ka teile tuleb pisar silma kui Eestis staadionile tulete. Laulude tegemine ei ole ülesanne inimesele tänaval, vaid ainult klubi fännide ülesanne.
              Last edited by Vähetuntud vutivaatleja; 31.07.07, 13:42. Põhjus: Eemaldasin solvangu - vabandan :)

              Kommentaar


                Algselt postitas KategorieC Vaata postitust
                Kallis Vahkito. Purjus fännidega vaidlema minna on kindlasti üks mõttetumaid tegevusi üldse, mingit asjalikku diskussiooni seal kohe kindlasti ei arene. Ja Sinu kirjapilti vaadates olen ma selles veelgi enam veendunud et sellise inimesega ma suhelda ei taha. Aga see selleks.
                Ma ei olegi öelnud, et laulda ei tohi. Lihtsalt et see ei näita erilist pühendumust klubi fännamisele, kui ei viitsita laule juurde mõelda. Kui mul mõni lemmikklubi oleks, siis kindlasti teeks ka laulu, kuid ma käin mänge vaatamas jalgpalli, mitte lemmikute pärast. Ja loomulikult ma saan valida, et kas minna vaatama või ei, aga ma ei taha et seda valikut hakkaks mõjutama arutult ropendav ja nõmetsev kamp joodikuid. Too "Tani" andis endale aru mida tegi? Kindlasti mitte. Tammeka on siis tõesti nii halb võistkond et kaine peaga ei kannata vaadata?
                Teiste sõimamine anonüümselt kuskil foorumis näitab ikka su enda madalalaubalisust.Ja kõiki Tammeka fänne joodikuteks nimetada on kah ikka väga alatu. Paar meest ei tarbi peaaegu üldse alkoholi. Ja see kas nad teevad uusi laule või mitte on ikka nende endi asi. Meeskond tunneb nende toetust ja see just ongi kõige tähtsam.

                Kommentaar


                  Seku, ma saan aru küll, et need on kõik Sinu tuttavad ja Sa pead neid kaitsma, aga Sa jälle ei mõtle sellele mida mina ja vutivaatleja üritame öelda. Ja me ei räägi ka sellest et kas meeskond tunneb toetust või ei, vaid fännikultuurist kui sellisest. Mängu vaadates ennast täis juua, pidevalt ropendada, nõmetseda, publikut tülitada ja vastasmeeskonna mängijaid tapmisega ähvardada ei ole just mitte eriti kultuurne käitumine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KategorieC Vaata postitust
                    Seku, ma saan aru küll, et need on kõik Sinu tuttavad ja Sa pead neid kaitsma, aga Sa jälle ei mõtle sellele mida mina ja vutivaatleja üritame öelda. Ja me ei räägi ka sellest et kas meeskond tunneb toetust või ei, vaid fännikultuurist kui sellisest. Mängu vaadates ennast täis juua, pidevalt ropendada, nõmetseda, publikut tülitada ja vastasmeeskonna mängijaid tapmisega ähvardada ei ole just mitte eriti kultuurne käitumine.
                    Sul on õigus, alkoholiga tuleb piiri pidada ja roppustega ka. Ma omalt poolt veel ütlen, et fännid peavad laulma ja kõva häält tegema ning toetama meeskonda. Maailmarahu.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KategorieC Vaata postitust
                      Kallis Vahkito. Purjus fännidega vaidlema minna on kindlasti üks mõttetumaid tegevusi üldse, mingit asjalikku diskussiooni seal kohe kindlasti ei arene. Ja Sinu kirjapilti vaadates olen ma selles veelgi enam veendunud et sellise inimesega ma suhelda ei taha. Aga see selleks.
                      Ma ei olegi öelnud, et laulda ei tohi. Lihtsalt et see ei näita erilist pühendumust klubi fännamisele, kui ei viitsita laule juurde mõelda. Kui mul mõni lemmikklubi oleks, siis kindlasti teeks ka laulu, kuid ma käin mänge vaatamas jalgpalli, mitte lemmikute pärast. Ja loomulikult ma saan valida, et kas minna vaatama või ei, aga ma ei taha et seda valikut hakkaks mõjutama arutult ropendav ja nõmetsev kamp joodikuid. Too "Tani" andis endale aru mida tegi? Kindlasti mitte. Tammeka on siis tõesti nii halb võistkond et kaine peaga ei kannata vaadata?
                      peaks mainime,et kategorieC paneb nüüd täiega puusse,kuna minu jaoks on lausa solvav,et kui ma kaks korda kuus käin mängu fännamas ja siis juba tituleeritakse mind joodikuks....... aga miks sa ise laupäevasel mängul kaasa ei elanud.onju selline karjumine ja kisamine ammune ergutus. mees ajalugu oled õppinud või mis? selles on sul õigus kui ei meeldi ära tule mängu vaatama,ning ole õnnelik,et me kuskil britannias ei ela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ak-47 Vaata postitust
                        ... ole õnnelik,et me kuskil britannias ei ela
                        Mis selle britannias elamisega seostub?

                        Keegi ei nimeta kõiki jalgpallifänne joodikuteks. Eelkõige viidatakse mõnele ebameeldivale inimesele, kes teiste kaasaelamist häirivad. Mitte vähimalgi määral ei ole lahenduseks mängudele mitteilmumine. Pealtvaatajate hulga kasv on iga meeskonna eesmärk ning soovitus inimestel mängule mitte tulla näitab otseselt soovitaja mõistmatust ja soovimatust meeskonna eesmärke järgida. Ka kaasa saab elada erinevalt. Mõne end silmini täis lakkunud, enda arvate kõige õigema jalgpallifänni lällamine ei ole ka mängijatele meeldiv, rääkimata siis teistest kaasaelajatest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                          Ma pean kurvastuseks KategorieC'ga nõustuma. Fännikultuur Eestis on masendavalt algelisel tasemel. Kõige kurvem on lugeda madalalaubalist sõimu inimese vastu, kes tunneb ka sisulist muret fännikultuuri suhtes ja teeb ka ettepanekuid, mida muuta. Õlu on kahtlemata fännikultuuris oluline osa, kuid selle liigtarbimine ei tee ühestki jalgpallisõbrast just meeldivat kaaslast jalgpalli vaatamisel. Kõige kurvem on lugeda kõrvuti kurtmist teemal, miks nii vähe inimesi käib jalgpalli vaatamas ja antud arutelu, kus magnisco, kes enda arvates on tõeline jalgpallifänn, soovitab pealtvaatajatel staadionile mitte tulla. Mida sa siis soovid magnisco - jõua endas selgusele? Kas jalgpall peaks olema rahvale, peredele ja jalgpallisõpradele või grupile joodikutele, kes enda komplekse õlle abil välja elavad? Ja muidugi - laulud. Armetumaid laule kui Eesti jalgpallikultuuris, on raske leida. Ja selle asemel, et fännikultuurile omaselt fännklubides neid juurde mõelda, sõimatakse valimatult kõiki, kes julgevad seda kritiseerida. Kui te ei suuda kriitikast mõtet välja lugeda, siis on ka raske loota, et areneks Eesti jalgpallikultuur, jalgpall ning järjest rohkem inimesi leiaks tee staadionile. Ja kui selleks, et pered hakkaksid jalgpalli vaatamas käima, oleks vaja mõni ebameeldiv "fänn" kraavi lükata, oleksin esimene, kes seda teeb. Minge käige vaatamas jalgpalli suurriikides ning ka teile tuleb pisar silma kui Eestis staadionile tulete. Laulude tegemine ei ole ülesanne inimesele tänaval, vaid ainult klubi fännide ülesanne.
                          no räägi siis ,mis sa seal nende suurriikides nii head leiad. ma usun, et eesti inimesel on aega palju vähem töökõrvalt millegi muuga tegeleda kui seda saksas ja inglismaal ning üldjoontes ka itaalias. kuid kas mitte pole nii, et läänes tellitakse vastav vend kohale, kes rahva üleskütab??? koos helistehnikaga ja muuga??? maksab selle eest klubi. siin tekib suur vahe juba sisse. kas üks on juba prof mikrofoniga nagu pallurid palliga platsil v siis mõned üritavad samuti tänuväärselt trumme põristada v mingit laulu ülesvõtta.
                          muidugi sellest olen ka aru saanud, et kui ise oled kaine siis suurem osa purjus inimesi ajab natuke närvi peale pikemaajalist nägemist. jne kuid tõsine fänlus kui selline tekib eestis alles siis kui sellest saab omaette tööstusharu eestis. enne tundub see nagu natuke kahtlane.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            no räägi siis ,mis sa seal nende suurriikides nii head leiad. ma usun, et eesti inimesel on aega palju vähem töökõrvalt millegi muuga tegeleda kui seda saksas ja inglismaal ning üldjoontes ka itaalias. kuid kas mitte pole nii, et läänes tellitakse vastav vend kohale, kes rahva üleskütab??? koos helistehnikaga ja muuga??? maksab selle eest klubi. siin tekib suur vahe juba sisse. kas üks on juba prof mikrofoniga nagu pallurid palliga platsil v siis mõned üritavad samuti tänuväärselt trumme põristada v mingit laulu ülesvõtta.
                            muidugi sellest olen ka aru saanud, et kui ise oled kaine siis suurem osa purjus inimesi ajab natuke närvi peale pikemaajalist nägemist. jne kuid tõsine fänlus kui selline tekib eestis alles siis kui sellest saab omaette tööstusharu eestis. enne tundub see nagu natuke kahtlane.
                            Teema kisub veidi offtopicuks kätte ära. Võibolla, et kuskil ongi nii, et mikriga tüüp ergutab rahvast, kuid mina ei ole seda veel kohanud. Enamasti alustavad laulu ja enda ning teiste üleshäälestamist innukamad fännid. Suur osa selles on kahtlemata alkoholil ja ilma õlleta ei kujuta jalgpalli ettegi. Probleem ei ole mitte alkoholis endas, vaid ikkagi alkoholist liialt suure lennu võtvad ja teisi häirivates kodanikes, kes arvavad, et fänlus on nende isiklik õigus. Laulude kirjutamiseks ei ole vaja tööstusharu arendada. Selleks piisab kasvõi paarist aktiivsemast vennast, kes kuskil õlle taga uusi riime seavad. Ning sellekski ei ole vaja uusi laule kirjutada, vaid olemasolevaid sättida. Tööstust ei ole vaja - vaja on tahtmist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                              Teema kisub veidi offtopicuks kätte ära. Võibolla, et kuskil ongi nii, et mikriga tüüp ergutab rahvast, kuid mina ei ole seda veel kohanud. Enamasti alustavad laulu ja enda ning teiste üleshäälestamist innukamad fännid. Suur osa selles on kahtlemata alkoholil ja ilma õlleta ei kujuta jalgpalli ettegi. Probleem ei ole mitte alkoholis endas, vaid ikkagi alkoholist liialt suure lennu võtvad ja teisi häirivates kodanikes, kes arvavad, et fänlus on nende isiklik õigus. Laulude kirjutamiseks ei ole vaja tööstusharu arendada. Selleks piisab kasvõi paarist aktiivsemast vennast, kes kuskil õlle taga uusi riime seavad. Ning sellekski ei ole vaja uusi laule kirjutada, vaid olemasolevaid sättida. Tööstust ei ole vaja - vaja on tahtmist.
                              nojah seda, et tahtmist vaja on sellest saab igaüks aru. ka selleks, et aru saada on tahet vaja. mis seal ikka loodame, et keegi leiab selle aja ja tahte ning juba järgmisel hooajal on lood teised.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Tore, et tartlased oma klubi heade täiendustega tugevdasid, et meeskond suudaks kõrgemate kohtade eest võistelda.

                                NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X