320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin reporteritest, tundub, et tammekaga toimuv ei paku ootusärevust toetajatelegi, vähemalt foorumis nad ei kurda oma olukorda.

    Kommentaar


      Millal üldse täpselt tähtaeg on? 23:59?

      Kommentaar


        Ma arvan, et kõige parem variant on Tammeka jätkamine. Küllap nii lähebki.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ma arvan, et kõige parem variant on Tammeka jätkamine. Küllap nii lähebki.
          Peen insaid-vihje teadjalt, Urmas?

          Kommentaar


            kui nüüd urmari tööpäev juba läbi pole, siis võiks kirjutada infoks, kas Tammeka esindajad on käinud EJL-is või mitte.
            soccernet võiks samuti teha kõne Uibolehele ...

            Kommentaar


              Juhul kui jätkavad, kas seal mõni mängija ka alles on? Või minnakse hooajale vastu 17 aastaste amatööridega?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lillezoni Vaata postitust
                Täna peaks siis olema otsustav päev -
                Ühtlasi andis EJL Tammekale litsentseerimises ajapikendust: klubi poolt 6. jaanuariks esitamata jäänud dokumentide, seal hulgas peatreeneri ja tegevjuhi leping, viimane tähtaega on 28. jaanuar. Kui selleks päevaks vajalikke dokumente ei laeku, siis eemaldatakse Tammeka litsentseerimisprotsessist.
                Nii ju ongi, täna on viimane päev dokumentide esitamiseks- läbivaatamisele võib kuluda veel mõni päev
                ROHE-VALGE SURMANI

                Kommentaar


                  Nagu ma aru saan siis on olemas üks abielupaar, kel olid plaanid suuremad kui reaalne elu ja siis on kogu ülejäänud seltskond (treenerid, lapsevanemad, sponsorid, linn) kes on kahe jalaga maa peal. Need kaks leeri on omavahel lõplikult lahku läinud. Abielupaar ilma ülejäänud seltskonnata ei tee midagi, ülejäänud seltskonnal on kindel plaan kuidas ilma abielupaarita saaks klubi säilida. Nüüd on küsimus kas Afsharid annavad teatepulga edasi või hoiavad kaptenitoolist nii kaua kinni, kuni laev lõplikult põhjas on... Ma siiralt loodan, et neil on otsustusjulgust tunnistada, et kõik seatud plaanid ei läinud päris nii nagu nad seda ette nägid ja lasta teistel ühise asja säilitamise nimel tööle asuda. Jalgpalliklubi ei ole kunagi ainult kaks inimest juhatuses vaid sajad lapsevanemad, treenerid, klubitöötajad ja loomulikult fännid!

                  Kommentaar


                    Ja ongi seisev õhk liikuma hakanud, piisas vaid väikesest vihjest. Ei meeldi mulle seisev õhk. Kadumas oli ju üks Premium liiga sümboleid, vabade mõtete linna esindus ja siin valitseb täielik vaikus, justkui poleks see kellelegi huvi pakkuv.

                    Kommentaar


                      Ma usun ka, et huvipuudusega pole küll tegemist, pigem info puudumises.

                      Kommentaar


                        Nõrk sooritus ajakirjanikelt või ei jaga EJL veel kommentaare?

                        Kommentaar


                          Või peame jälle mõne aasta ootama Tammeka kolmandat tulemist?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Premium liiga üks sümbol-ou jee kui ilus ! Vabade mõtete linn-kuul! Samas küsiks,et palju neid välismängijaid platsile sai? Osad on ju Euroopa riigi kodanikud ja osad muidu mustad mehed. Babakk ju hangeldab selliste meestega ,palju ta neid välja käia võib?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Stokiga päri , andke aga infot!

                              Kommentaar


                                Tammeka president oli tund aega tagasi igatahes optimistlik...

                                Kui Eesti suuruselt teine linn Tartu soovib algaval jalgpallihooajal olla esindatud Eesti meistriliigas, peavad nad hiljemalt kella 23.59-ks toimetama Eesti Jalgpalli Liiduni dokumendid, mis tõestavad, et Tartu Tammekal on sõlmitud lepingud peatreeneri, tegevjuhi, noortetöö juhi ja noortetreeneritega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X