320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andris 06. oktoober 2007 | 20:05
    miks mänkitakse ni jalkpalli.narva meeskont oli palju võitjam aga kaodadi sest vilistaja ei oskand..väga vastik :S ma vännan narvat aga aladi nat palju paremaad kui tardu
    Loe mängu kommentaare, ma ei öelnud et te ei peaks võitma. Vaid selle kohtuniku töö ei ole teie mängul erapooletu. Vähemalt nii paistab. Ning ma ütlesin ka et teised kodanikud hakkavad sama moodi vaatama.
    Ajaxist olete paremad, Kalju mängul oli vile kaldus aga teie tase oli kõrgem, aga Narva mängu kohta ma juba kardan tõesti kohtuniku tööd. Pall on ümmargune ja kui te suudate tõesti võita siis kummardus teie ees.
    MA EI SÕIMANUD TEID, VAID JUHTISIN TÄHELEPANU.

    Kommentaar


      Kohal olnud fännid küll räägivad oma blogis, et kohtunik oli korralik. Ma ei kujuta ette ka tegelikult, statistikat ja mängumuljeid lugedes, kuidas sai kohtunik mängu ära teha.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Andris 06. oktoober 2007 | 20:05
        miks mänkitakse ni jalkpalli.narva meeskont oli palju võitjam aga kaodadi sest vilistaja ei oskand..väga vastik :S ma vännan narvat aga aladi nat palju paremaad kui tardu
        Loe mängu kommentaare, ma ei öelnud et te ei peaks võitma. Vaid selle kohtuniku töö ei ole teie mängul erapooletu. Vähemalt nii paistab. Ning ma ütlesin ka et teised kodanikud hakkavad sama moodi vaatama.
        Ajaxist olete paremad, Kalju mängul oli vile kaldus aga teie tase oli kõrgem, aga Narva mängu kohta ma juba kardan tõesti kohtuniku tööd. Pall on ümmargune ja kui te suudate tõesti võita siis kummardus teie ees.
        MA EI SÕIMANUD TEID, VAID JUHTISIN TÄHELEPANU.
        Ole nüüd mõistlik. Selge, et MT võit Narva üle on üllatav. Paraku ei ole alati kohtunik süüdi. Eile võitis Karlsruhe Schalket. Ühel lihtsalt tuli kõik välja ja teisel mitte...

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Andris 06. oktoober 2007 | 20:05
          miks mänkitakse ni jalkpalli.narva meeskont oli palju võitjam aga kaodadi sest vilistaja ei oskand..väga vastik :S ma vännan narvat aga aladi nat palju paremaad kui tardu
          Loe mängu kommentaare, ma ei öelnud et te ei peaks võitma. Vaid selle kohtuniku töö ei ole teie mängul erapooletu. Vähemalt nii paistab. Ning ma ütlesin ka et teised kodanikud hakkavad sama moodi vaatama.
          Ajaxist olete paremad, Kalju mängul oli vile kaldus aga teie tase oli kõrgem, aga Narva mängu kohta ma juba kardan tõesti kohtuniku tööd. Pall on ümmargune ja kui te suudate tõesti võita siis kummardus teie ees.
          MA EI SÕIMANUD TEID, VAID JUHTISIN TÄHELEPANU.
          Mis õigusega sa siin sõna võtad,kui sa isegi mängul ei viibinud? Toetud siin mingisuguse Narva "fänni" sõnadele,kes arvatavasti oli ka nende inimeste seas,kes meid terve mängu provotseerisid. Mis krdi kolmest mängust sa jahud? MT-Trans eelmist kohtumist vilistas Olander ja yleeelmist,mis toimus kah Narvas,Israel. Ja selles teises mängus kukkusid Transi omad lõpus iga kord,kui ,meie karistusalasse jõudsid. Gruznov kukkus yxkord peale seda,kui palli peale astus ja nõudis isegi penaltit. Halenaljakas oli juba. Trans on meist kyll tabelis eespool,kuid omavahelistes kohtumistes võitsime neid kolm korda sel lihtsal põhjusel,et oleme neist paremad. Ja võixid juba yle saada Kalju kaotusest MT-le. Iga teine kohtunik olex selles mängus Mitti ja Arsti ammu pealtvaatajate hulka saatnud nende pidevate sõnavõttude pärast. Viimases MT-Trans mängus sai meie Daniil Rammolt väga kerge kaardi,kuna ytles,et ta ei teinud viga ja ta ei vehkinud isegi kätega,nagu karikamängus Nõmmekad pidevalt tegid. Kait on siiamaani Mitti vea tõttu audis. Krt sa enne mõtle,kui ytled. Siis olex sul vast õigus muliseda,kui kohtunik olex mingeid lambipenaltisid andnud. Poisid lõid kõik pallid Transi võrku mängust ja pealegi olid need kõik väga ilusad kollid.

          Kommentaar


            Kohtunike teema on Eestis kogu aeg püsti olnud ja mina näiteks olen peaaegu loobunud nende kritiseerimisest ,sest sellel pole mõtet. Eks nad arenevad samas rütmis nagu meie üldine jalgpallikultuurgi. Sel hooajal ei ole ma igatahes (Meistri ja esiliigas )ühtegi sellist mängu näinud ,kus otseselt kohtuniku tegevuse tõttu oleks keegi kaotanud või võitnud. Ega ei saa väita ,et neid mänge pole olnud . Mis puutub Transi ja Tammeka mängu siis on tartlased Narvale kogu aeg ebamugavad vastased olnud.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kohtunike teema on Eestis kogu aeg püsti olnud ja mina näiteks olen peaaegu loobunud nende kritiseerimisest ,sest sellel pole mõtet. Eks nad arenevad samas rütmis nagu meie üldine jalgpallikultuurgi.
              100% nöus. Üksköik kui kehva kohtunik on ikkagi parem kui üldse ilma.

              Kommentaar


                Meistriliiga parima väravaküti Dmitri Lipartovi 40. ja 74. minuti tabamustest seadis Trans jalule viigi. Bondarenko sõnul võinuks Trans selleks hetkeks parema kohtunikutöö korral mängu ka juhtida. "Meile jäeti andmata kaks kindlat penaltit, kusjuures ühel korral tunnistas ka Tartu mängija ise, et tegi vea. Tegemist oli vooru keskse kohtumisega ja seda pidanuks vilistama parem kohtunik." Vilemeheks oli selles kohtumises Bruno Rammo.

                Tänases SL Õhtulehes. Kes siin mõtlema peab rohkem?

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Meistriliiga parima väravaküti Dmitri Lipartovi 40. ja 74. minuti tabamustest seadis Trans jalule viigi. Bondarenko sõnul võinuks Trans selleks hetkeks parema kohtunikutöö korral mängu ka juhtida. "Meile jäeti andmata kaks kindlat penaltit, kusjuures ühel korral tunnistas ka Tartu mängija ise, et tegi vea. Tegemist oli vooru keskse kohtumisega ja seda pidanuks vilistama parem kohtunik." Vilemeheks oli selles kohtumises Bruno Rammo.

                  Tänases SL Õhtulehes. Kes siin mõtlema peab rohkem?
                  mõtle ka natukene.oled sa ise vilistanud mõnda natukenegi kiiremat mängu vms? ei ole väga lihtne näha kõike. arvesta, et kohtunikud on ka inimesed ja kõik eksivad. sina oskad ainult viriseda ja mõelda, et mis siis,kui......
                  läks nii, siis läks nii. mis siin enam sitta torkida. ajasidki juba haisema.

                  Kommentaar


                    Lp HABE, saa palun üle. Maag Tammeka võitis ja nii ongi! Oleks Trans võitnud, oleks Bondarenko Rammot taevani kiitnud. Jalgpall on mäng, kus tuleb osata nii võita kui kaotada. Seekord Trans kaotas, elavad edasi. Kui Sa ise mängul ei olnud, siis palun ära aja siin mingit udu teiste väidete põhjal. Aitäh.

                    Kommentaar


                      Mulle meeldibki jalgpall, sest selles mängus võib kõike juhtuda. Ning see et Maag Tammeka võitis eeldatavalt tugevamat on positiivne. Mina vihjasin kohtunikule mitte MT halvale oskusele. Kui seda välja ei loetud minu esimesest postiutsest siis sorry, järgmine kord kirjutan selgemalt et ka madala IQ-ga isikud arusaavad. Edu teile et ka tulevikus võidaksite tugevamaid ja teema lõpetatud.

                      Kommentaar


                        Sorri vaan, aga praegusel juhul ainuke, kelle IQ võrdub poolega oma tossunumbrist, oled sina.

                        Kommentaar


                          Kas MT on järgmine hooaeg jälle Tammeka või kuidas selle asjaga on?
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            eks näeb,eks näeb. loodame et mõne rohkem ahvatlema nime välja mõtlevad
                            aga sorri et ma ei mäleta, aga millal tartu staadion valmis saab, enne uut hooaega?

                            Kommentaar


                              Postimehes öeldi nii:

                              Tamme staadioni uuendamise vaevaline tee peaks nüüd viima kiiresti võiduka lõpuni, sest linn on ehitusraha valmis pannud ja ehitajad välja valinud. Esimesed võistlused on staadionil juba tuleva aasta augustis.

                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                täna vikerraadios esines Maag Tammeka peadire, või kes ta seal on, rääkis päris palju uudiseid. Treener läheb vist vahetusse, nimi jäävat endiseks, muu eriti ei jäänud meelde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X