320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Lisaks sai manku fännist kommentaatoriga paar sõna vahetatud. Tegi isegi nalja nende viigimängu üle
    Ma siis kiidan omalt poolt kah Tammeka fännisektorit. Hea töö eile.

    Koser arvas ka, et esimese lõid "Paju ja Hurt". Kuigi seal oli vist isegi see küsimus, et mis hetkel see pall täpselt üle joone läks, rääkimata sellest, kelle jalg viimane oli.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Capture.JPG

      Siin ei ole midagi arutada. Sport.err.ee teab väravalööjat.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Paistab, et rong on veerema saadud, masinavärk tööle hakanud. Mäletan, et teise värava ajal lihtsalt jooksin fännisektorisse, mikrofon toolile ja lihtsalt panin möllu. Püro välja tõmbamisel oli ikka pidu mis pidu. Hea, et poisid ikka suutsid edu säilitada ja võit võtta. Jaguda tuli mulle hiljem peale mängu bussile minnes vastu - ta oli ikka väga tigeda näoga.

        Esimese värava lõi ametlikult vist Tenno.

        Sõbrad ja sõbrannad on viimaste mängude atmosfääri kiitnud - aitäh Teile fännisektor!!!
        Ma ütleks, et kui asjaajaja paneb mikri ja paberid kõrvale ja tuleb ka sektorisse lärmama, siis see on ka propsi väärt!
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Pilte ka: http://www.ohtuleht.ee/593145

          Sain, muide, kaks esimest särki kätte. Must särk tammelehtedega on fantastiline.

          Kapuutsiga pusasid veel ootab, kuid ootus suur.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Respect Tammeka fännidele! Kena vaadata, et kuskil keegi veel peale Flora fännide väljakuääres midagi teha viitsib

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Respect Tammeka fännidele! Kena vaadata, et kuskil keegi veel peale Flora fännide väljakuääres midagi teha viitsib
              Sa vaatad vaid Bundesligat??

              Kommentaar


                Ma arvasingi, et mõni Kalju fänn selle peale solvub . Loomulikult on Teie fänlus ka väga tasemel, ja loomulikult ma ei vaata ainult Bundesligat. Aastaid tagasi sai keskmiselt vähemalt 20 Meistriliiga( siis oli veel Meistriliiga ) mängu aastas vaatamas käidud, Flora mänge, viimasel ajal on asi kahjuks unarusse jäänud kuna vaba aega pole enam nii palju kui seda mõned aastad tagasi. Kuigi kodukoht on minu jaoks Nõmmel, siis Nõmme Kalju pooldaja pole ma kunagi olnud, pole midagi isiklikku, ei meeldi lihtsalt see roosa värk. Eriti nüüd viimasel ajal on Kaljul üldse Nõmmega vähe seost, kahjuks. Nüüd läheb liiga offtopicuks ära ka see asi vist. rallikas, loodan et said piisava vastuse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Kuigi kodukoht on minu jaoks Nõmmel, siis Nõmme Kalju pooldaja pole ma kunagi olnud, pole midagi isiklikku, ei meeldi lihtsalt see roosa värk.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tabav, kuid mitte päris. Trailer Park Boys siiski.

                    Kommentaar


                      Kuna Tammekal jätkub "Tippjalgpalli nädal" ja melu on viimastes mängudes olnud jube vahva, siis soojenduseks reedese madina eel natukene ka võrdlust tänapäevase ja EW-aegse Tartu tippjalgpalli vahel:
                      "Kolm tänapäevast jalgpallikultuuri nähtust, mis kuulusid Tartu tippvutti ka 1930ndatel"

                      Küsimus - on's kellelgi huvitavaid sissevaateid, artiklite kogu vms sõjaeelse Tartu vuti kohta, et seda nimistut täpsustada või suurendada?

                      Kommentaar


                        Eile oli staadionil hunnik muhedaid hollandlasi, lisaks korporante, kes juba põhimõtteliselt ei suuda vait olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kui fänluse eest jagataks punkte, oleks Tammeka stabiilselt top 3 seas! Eile oli koguni 3 fännigrupeeringut, kes üheskoos tõmbasid publiku võimsalt käima. Ilm oli veits chill ja õlu ei andnud ka sooja, aga hoolimata kaotusest jäi väga hea mulje mängust. Tulge teinekordki ultratele appi!
                          Tartu häda täna pigem selles et kohalik äri ei suuda korralikult ja püsivalt klubi toetada ja muuta see professionaalseks - nii et see ka liigatabelis konkureeriks top 3 sekka. aga noh eks te teate seda ise pareminigi...

                          kes ja kuidas seda suudaks oskaks ja tahaks teha... klubi fännkond ise mingit toetusseltsi moodi asja ei taha teha, müüa osalusi vms? selge see et mingi aktiivsus selles suunas võiks panna asju liikuma.
                          Tartu on lõpuks eesti mastaabis suur linn, võimalusi peaks olema piisavalt.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Endised Tammeka mängijad, nüüdsed treenerid tegid perepäevaks ühekordse superansambli Tõrukesed. Kitarril (endine esindusmeeskonna poolkaitsja ja kapten) Mario Hansi, basskitarril (seda elus teist korda mänginud endine esindusmeeskonna poolkaitsja) Ott Meerits, trummidel (endine esindusmeeskonna abitreener) Sander Lember, tamburiini peal (esindusmeeskonnas kaitsjana mänginud) Eduard Škunov. Vokaal (esindusmeeskonnas kaitsjana mänginud) Erki Kade, taustavokaal - (esindusmeeskonna omaaegne väravavaht) peatreener Indrek Koser. Kõlavad laulud "Olen loobuda sust proovinud (Tammeka)" ja "Oma laulu ei leia ma üles".

                            Perepäev fotodel: Facebookis.

                            Kommentaar


                              Eile oli väga äge mäng.

                              - Kalevi värava taga olevad pallipoisid võtsid esimestena laulu üles, fänniklubi otsis häält.
                              - Puhvet on üle prahi, endiselt.
                              - Tammeka oli Kalevist ikka peajagu üle, kuid võinuks selle teise pooaja auguga pähe ka saada.
                              - Kuradi ägedalt noor meeskond.
                              - Teisel poolajal olin tribüünil ja minu kõrval istus mingi jüts, kes skandeeris kõik kaasa, vahepeal pani küll ka CSKA-CSKA, kuid Tiriiku värava peale hullusid koos isaga. Selliseid on rohkem vaja, nad tulevad raudselt tagasi.

                              Pilti: http://www.ohtuleht.ee/597816/galeri...simise-peaaegu
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Tammeka alustas jahti:



                                "SUUR INTERVJUU: Indrek Koser leitud mängujoonistest, üllatajatest ja suurest jahist"

                                Noppeid:
                                - "Paidel on kolm nii-öelda võidumängu, meil kaks ja Narval mitte ühtegi, nii et hästi mängides peaksime olema võimelised seitsmenda koha nimel võitlema."
                                - "Maksimaalne, mis me saavutada võime, on 12 punkti. Oleme väga hästi esinenud, kui saame 4-6 punkti. Ja miinimum oleks 3 punkti."
                                - "Mida aeg edasi, seda rohkem leidsime oma kaks kindlat mängujoonist. Tugevamate vastu mängime 4-1-4-1 ja tagumiste võistkondade vastu 4-4-1-1. Aja jooksul saime need joonised töösse ja toimima."
                                - "Neist kahest üllatas enim võib-olla Suurpere, kes on teinud nii suhtumiselt kui ka mängulise poole pealt suure arengu."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X