320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängupildi poolest oli Tammeka mäng ilusam. Pärast avaväravat hakkas Tulevik korralikult bussi parkima. Õnneks suudeti 1 ära lüüa ja punkt koju jätta. Umbkaitse on väga tõhus mängujoonis aga eriti arengut sellised pika palli löömised ei anna. Tartu pundist aga võib isegi mõni koondislane tulevikus tulla. Viik ei rahuldanud aga lõppkõkkuvõttes võib ka sellega rahule jääda.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Mängupildi poolest oli Tammeka mäng ilusam. Pärast avaväravat hakkas Tulevik korralikult bussi parkima. Õnneks suudeti 1 ära lüüa ja punkt koju jätta. Umbkaitse on väga tõhus mängujoonis aga eriti arengut sellised pika palli löömised ei anna. Tartu pundist aga võib isegi mõni koondislane tulevikus tulla. Viik ei rahuldanud aga lõppkõkkuvõttes võib ka sellega rahule jääda.
      Andeks, aga umbkaitsest oli Tuleviku mäng küll kaugel. Möllasid teisel poolajal nii Ilves kui Tamm ja vaid realiseerimispraak ja Tammeka väravavaht hoidsid viiginumbrid Tamme staadioni ilusal tablool. Tulevik ei liigutanud isegi Posti ründest kaitsesse tagasi eduseisult, mida kõik arvasid juhtuvat. Nii-et viigivalu võib ju suur olla, aga hoidkem ikka silm selge.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Andeks, aga umbkaitsest oli Tuleviku mäng küll kaugel. Möllasid teisel poolajal nii Ilves kui Tamm ja vaid realiseerimispraak ja Tammeka väravavaht hoidsid viiginumbrid Tamme staadioni ilusal tablool. Tulevik ei liigutanud isegi Posti ründest kaitsesse tagasi eduseisult, mida kõik arvasid juhtuvat. Nii-et viigivalu võib ju suur olla, aga hoidkem ikka silm selge.
        Sul on pigem õigus. Ma meelega keerasin vinti üle. Mulle Viljandi mansa väga meeldib ja korralik fänniarmee oli neil ka kaasas.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Tammeka vs. Sillamäe 0-5, mängu reportaaź
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Aitäh Koser, suur tänu. Aru ma ei saa, kuidas on võimalik taaskord teise poolajaga kaotus korjata? Kui sa oled eduseisus, siis sa istud kaitses. Arvestades seda, et Viljandi ja Pärnu on meie otsesed konkurendid, siis võiks ju nii tegutseda või ei? Närvi ajab juba see, et proovitakse seda ilusat jalgpalli, mis ei too tulemust, mängida. Võtku Viljandist õppust krt.

            Ei viitsi küll järgi uurida, kuid me oleme vist ainuke sats, kes ei ole suutnud oma puuri puhtana hoida tänavu?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kuulge, ma ei taha tegelt ka kellelegi midagi nina peale visata ega haavadesse soola hõõruda, aga... Eelmises ringis Tammal peetud mängu järel siin nii mõnedki heitsid ette Viljandile koledat jalgpalli. Täna läks Viljandi Tammekast läbi nagu nuga võist nii maast sööduga kui pika palliga. Maar tegi mis tahtis, Tammega saadi vaid vigade hinnaga hakkama, Lang purjetas ja söötis nii, et pisar tuli silmanurka, kui vaatasid. Teisel poolajal oli Tammeka lagunenud, vahetult enne lõppu veel pandi ülikiirete kontrate peale lootusi, aga frustratsioon ei soosinud kuigivõrd seda tegevust ja Nõmmel tuli vaid kaks tõrje moodi tõrjet teha. Viljandi püsis kompaktsena, sööt liikus, plats oli kaetud ja liinid paigas. Tammeka vaid susises tasakesi.

              Et misasi see kole jalgpall on siis ja milles Tammeka ilus jalgpall seisneb?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Et misasi see kole jalgpall on siis ja milles Tammeka ilus jalgpall seisneb?
                Ma mõtlesin lühikest söötu, mida Koser harrastab jäärapäiselt, ilusa jalgpallina. Ja koleda all ei pidanud Viljandit silmas, rahune

                Ja mida sa siia eelmist mängu näitena tood, seis oli siis ju täpselt vastupidine. Viljandi ainult susises.

                Ma ei heida Viljandile midagi ette, lihtsalt Tammeka ajab väheke närvi.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ma mõtlesin lühikest söötu, mida Koser harrastab jäärapäiselt, ilusa jalgpallina. Ja koleda all ei pidanud Viljandit silmas, rahune

                  Ja mida sa siia eelmist mängu näitena tood, seis oli siis ju täpselt vastupidine. Viljandi ainult susises.

                  Ma ei heida Viljandile midagi ette, lihtsalt Tammeka ajab väheke närvi.
                  Ma tegelt ei pidanud sind silmas, oli keegi teine, ei viitsi otsida. Eelmine mäng oli võrdsete mäng. Sama lolli värava, kui Tulevik teile suskas, lasid endale susata. Väita, et Viljandi toona susises, on pehmelt öelda liialdus. Täpselt ühesugused satsid olid platsil. Lillevere tegi tollest mängust järeldused, Koser ilmselt mitte. Kehvas seisus olete, ega see mulle rõõmu ei tee - aga Viljandi hea seis teeb küll.

                  Kommentaar


                    Miks Koser vahetab iga mäng väravavahti? Kütt tundub palju kindlam seal postide vahel. Hea oli vaadata, kui üle pika aja oli ka keskkaitses üks kindel vend Kiidroni näol. Olevat olnud võrreldes Viljandi mänguga hulga enesekindlam. Loodetavasti jätkab edaspidigi nii kindlalt. Võiks mõne nullimängu vahelduseks ka teha

                    E. Jama, et korvpallimäng langes samale ajale. Eile oli ikka väga ilus ilm ning usun, et rahvast oleks ikka omajagu tulnud. Järgmine kodumäng on taaskord vihmane, arvatavasti.

                    Algselt postitas Stok
                    E: mul oli asja kah. mortan, kas m-kava tegemine oleks väga keeruline? Ma seda paberilehte pole vist mitu aastat saanud.
                    Nad pole jõudnud veel tassiga tegeleda, kui sa juba tahad uut asja Pead varem tulema lihtaslt. Eile jõudsin suht nibin-nabin enne mängu ja kavasid oli seal veel alles küll.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Oh mis me teeks ilma Tirkata.. Sinivalged võinuks lüüa 5, 6 kolli, aga ei soovinud, kuigi äralöödud väravad olid kõik väga kaunid. Esimene endale sisseimetud koll tundus puhtalt väravavahi pask olevat ja seda ta vist seal väravas leinas ka nii pikalt, teine oli teisele väravavahile, aga ka tema võinuks paremini tegutseda. Siiski oli kogu aeg kindel tunne, et poisid hoiavad lõpuni ja Paide läks nukralt rongiga koju jälle.

                      A miks rahvast nii vähe oli? Mingi pedekoss jälle tegutseb või? Kõige ägedam oli üks vanaema, kes andis lapselapsele sente, et too saaks omale karastusjooki osta ja ise hoidis kogu aeg mängul silma peal. Respekt!




                      (trollin, ma ei vihka kossu, ma lihtsalt ei jaga sellest ööd ega mütsigi)

                      E: mul oli asja kah. mortan, kas m-kava tegemine oleks väga keeruline? Ma seda paberilehte pole vist mitu aastat saanud.
                      Ma kunagi ladusin neid Issuusse, Flora kasutab ka seda. Peaks päris lihtne olema panna, isegi enne mängu juba.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Arvestades, et tabelipõhja punane on tagantpoolt hirmutavalt lähedale jõudnud, oleksid suvised täiendused kuldaväärt.

                        Kommentaar


                          Oleks küll jah, kuid Laabusel on vist mingisugune vigastus küljes. Ehk siis temaga ei saa arvestada praegu. Eekõige oleks kedagi äärekaitsesse vaja meil. Nagu ka eilne näitas, ei saa Naggel ega ka Anderson seal kahjuks hakkama. Positiivne oli vähemalt see, et Kiidron ja Hurt said eile väga hästi hakkama keskel.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ta võib ju ründes parem olla, kuid kaitses on ta seni selgelt number kaks valik. Lorenz on kahjuks nigelalt esinenud võrreldes kahe eelmise hooajaga. Kuid võibolla Kiidroniga olles saab hakkama, sest ise ta vägesid küll juhendada ei suuda. Või siis Lorenz vasakule äärele ning keskele Tenno, juhul kui ta meiega liitub. Oli ta ju Saksamaal päris mõne mängu keskkaitses mänginud ning ka hakkama saanud
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar




                              Mehed-legendid, Tartumaa koondislased: http://www.jktammeka.ee/tartumaa-vut...aant-alistama/

                              Kommentaar

                              Working...
                              X