320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aega läks aga asja sai. Hooaja esimene nullimäng on tõsiasi

    Tegelt tahtsin kirjutada seda, et Pärnu mängijad on mölakad. Meie Anderson vedeleb maas ning Rääbis lööb palli auti. Oleks ju ilus olnud pall Tammekale tagasi anda, kuid vastased arvasid, et targem on pall endale jätta. Teenisite publiku "austuse" ära küll.
    Vähemalt oli tore see, et miskine fänkond oli ka kaasas
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Tagasi Tammale on peaaugu kindel asi!
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Krt, lootsin juba midagi sellist, mida ei tea veel
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Krt, lootsin juba midagi sellist, mida ei tea veel
          Eheheh aga milline koondislane on vaba veel? Vunk Tartus sündinud aga läks Pärnusse
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tirka on läbi aegade enim paugutanud Tammeka eest, teine peaks olema Albertinho ja kuskil 39 väravat. Täpsemat statistikat pakkuda ei ole kahjuks.
            Küll teises teemas, kuid, kas too 30+ käis väravate kohta? Ma arvasin, et ikka vanus
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kah omamoodi 30+ klubi, pea kõik järgnevad kangelased selle piiri ületanud:

              Tammeka 3 (Tiirik, Kade, Škunov) TJK Legion 2, 24.5.2003. Legioni vv Teleš.

              Kade pikka aega noortetreener, hetkel peab vutist pausi ja ootab kõiki Rabarberisse. Škunov ja Tiirik tänaseni Tammekas treenerid.

              Kait-Kaarel Vaino verine särk. Tiirik: "Päris ropp vigastus. Vaino viidi Žiguliga haiglasse, oksendas veel autos." 27.4.2003


              Norbert Hurt lõi Merkuuri särgis Tammekale värava. Linnumäe sai punase. Merkuur 3 Tammeka 1. 5.4.2003

              Kommentaar




                Siin väidab, et Tammeka Marcelo oli esimene brasiilane Eesti meistriliigas. Mul on kuskilt meelde jäänud, et 90 alguses võis neid olla ka ühes Tallina vene satsis meistriliigas.. kas keegi oskab parandada mind?

                E: Tevalte.

                Kommentaar


                  Nii see väidetavalt oli jah

                  Kommentaar


                    Ja nüüd, palun, kas Welco või Santos vastaseks
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      https://twitter.com/TartuTammeka/sta...938881/photo/1

                      Siin väidab, et Tammeka Marcelo oli esimene brasiilane Eesti meistriliigas. Mul on kuskilt meelde jäänud, et 90 alguses võis neid olla ka ühes Tallina vene satsis meistriliigas.. kas keegi oskab parandada mind?

                      E: Tevalte.
                      Suur aitäh täpsustuse eest (miski-keski-kuskil-vb-oli juttu räägiti kontoris ka ühel hetkel, aga Tammal keegi täpselt öelda ei teadnud)!

                      Tammeka kutsub laupäevasele kodumängule ja aitab tARTuFFi programmi täiendada: "TOETAME ÜHESKOOS! Tammeka aitab Tartuffile tuua veel ühe väärtfilmi"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Merkuur ja EMÜ said ka edasi.
                        Maaülikooliga mängisime alles hiljuti ju. Tegelikult tahaks Welcot vastaseks. Atmosfäär tuleks vinge, kui kuupäevadega joppaks.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Galerii: http://www.ohtuleht.ee/688909/galeri...t-voidupunktid

                          Kaks mõtet:
                          1) Kas ainult tundub või on Tammekale see hooaeg löödud pööraselt karistuslöökidest?
                          2) Paide mingi sponsor väitis, et Venemaa miljonimängul olla miljoniküsimus, et mitu mängijat võivad lüüa värava. Loogiline on 22, kuid olla olnud 23, et peakohtunik ka. Minu arvates ei lähe ju kohtunik arvesse ja kantakse mingi mängija arvele. Stok?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            22 või 23 on bs - kas mängus vahetusi ei tohi teha vä?
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Õige vastus oleneb täiesti kuidas küsimus sõnastatud oli. Põhimõtteliselt kohtunik saab ju värava lüüa ja see loeb. See, kelle nimi kuhugi protokolli läheb ei pruugi asja puutuda.
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                                Õige vastus oleneb täiesti kuidas küsimus sõnastatud oli. Põhimõtteliselt kohtunik saab ju värava lüüa ja see loeb. See, kelle nimi kuhugi protokolli läheb ei pruugi asja puutuda.
                                Siit hakkame juba muinasjutte keerutama. Oleme näinud, kuidas välismaal kajakas värava lööb. Vana aastatuhande sees lõi FC Fauna eest värava näiteks veelomp - täpselt niimoodi oli kohtuniku esitatud protokollis kirjas.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X