320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli ju ka kunagi aeg, kui tuul lõi värava. (khm.. urmar).

    Kommentaar


      Kohtunik lööb värava Mis kuradi aineid te tarbite? Igatahes on need väga kanged.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar




        The ball is in play at all other times, including when:
        • it rebounds off a goalpost, crossbar or corner flagpost and remains in the field of play.
        • it rebounds off either the referee or an assistant referee when they are on the field of play.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          No vot, järelikult ei saa kohtunik väravat LÜÜA!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            No vot, järelikult ei saa kohtunik väravat LÜÜA!
            Miks? Siis kui pall tema puutub ja läheb väravasse ei loetakse? Küsi Uno käest, ma olen kindel ta vastab et loetakse küll.
            Kui ei loe, siis peaks mängu seisma panema iga kord kui pall puudub teda.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Leidsin ainult see vana ja kuulsus olukord Brasiliias. Muidugi tema positsioon on küll vale, aga pärast loeti värava.



              Isegi videomängul on hästi paigal

              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Miks? Siis kui pall tema puutub ja läheb väravasse ei loetakse? Küsi Uno käest, ma olen kindel ta vastab et loetakse küll.
                Kui ei loe, siis peaks mängu seisma panema iga kord kui pall puudub teda.
                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                The ball is in play at all other times, including when:
                • it rebounds off a goalpost, crossbar or corner flagpost and remains in the field of play.
                • it rebounds off either the referee or an assistant referee when they are on the field of play.
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                No vot, järelikult ei saa kohtunik väravat LÜÜA!
                The difference.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  The difference.
                  Aga kui reboundist läheb väravasse? Vahet pole. Kuidas ma võin selle rohkem selgelt seletada?
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Rebound ja löömine on kaks erinevat asja
                    Kui kohtunik lööb värava, siis on ta koht rohelise aiaga majas Paldiski mnt, mitte rohelisel pallimurul.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Rebound ja löömine on kaks erinevat asja
                      Kui kohtunik lööb värava, siis on ta koht rohelise aiaga majas Paldiski mnt, mitte rohelisel pallimurul.
                      Jah, olen nõus! Aga see tähendab et kohtunik EI TOHI värava lüüa mitte et ei saa. Kaks erinevat asja.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Ma arvan ka, et miski ei takista kohtunikku. Kusjuures, vabalt võib tulla pealt aitaja ja palli väravasse lüüa, kas see loetakse siis ära kui mäng veel käib?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Noh, mingi kahtlane käitumine kohtuniku poolt (näiteks: uuritab palli lüüa...) tekitab kindlasti küsimus, see pole vaidletav.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kesasi on pealt aitaja? Väline tegur või? Kui väline tegur sekkub mängu, siis mäng peatatakse.
                            Pealt aitaja on telefoni speller. Aga nagu ma ütlesin - kui mäng veel käib. Jutt polnud sellest kas mäng peatada või mitte.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Värava saavad saavutada ainult mängijad. Kui pall läheb väravasse väravaraamide, kohtuniku või nurgalipu põrkest, siis värav loeb. Kui pall läheb väravasse välise teguri (nt. pealt aitaja, koer, rannapall) põrkest, siis värav ei loe.
                              let see something new at http://www.vendio.com/stores/SUNGLASS/buy your Iphone skins here, fantastic design like liverpool logo, monster energy, twilight, he...


                              Pärast seda muudeti?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Mul tekkis ka sama küsimus. Varem oli ikka näitena välja toodud see, et kui koer jookseb platsile ja temast sisse põrkab, siis värav loeb.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X