320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Postimees teeb.
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ülekannet mängust ei tulegi?

    Kommentaar


      Noortekoondise mäng oleks langenud samale ajale. Meil aga paar põhikoosseisu venda seal. Seepärast toodi varasemaks.

      Mis iganes vabandus Kalevil ka ei olnud, siis Moskva Dinamo vanades särkides mängu pidada oli ikka väga inetu tegu. Tammeka pidi seepärast võõrsilvormis mängima.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Noortekoondise mäng oleks langenud samale ajale. Meil aga paar põhikoosseisu venda seal. Seepärast toodi varasemaks.

        Mis iganes vabandus Kalevil ka ei olnud, siis Moskva Dinamo vanades särkides mängu pidada oli ikka väga inetu tegu. Tammeka pidi seepärast võõrsilvormis mängima.
        Pigem ikka lükati avamäng edasi. Mängude järjestust muudeti seoses sellega, et ka Santosel pidi teine mäng kodus olema. Miks just Tammeka kodumäng ettepoole toodi,ei tea.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Pigem ikka lükati avamäng edasi. Mängude järjestust muudeti seoses sellega, et ka Santosel pidi teine mäng kodus olema. Miks just Tammeka kodumäng ettepoole toodi,ei tea.
          Mõte jääb samaks

          Kalev oli koos oma särkidega ka värvilised alukad pessu lükanud. Andsid värvi ning seepärast ei olnud neid valgeid kaasas. Shparkz, kinnita või lükka ümber.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Muide, miks Tammeka esimese mängu kodus mängis? Kas Eestis loositakse üleminekumängude järjekord? Mul on kuidagi jäänud mulje, et tavaliselt mängib kõrgema liiga klubi esimese võõrsil, teise kodus.
            Ime, et veel ei ole kuskilt välja ilmunud need vanad, kelle arust kohtunikud ja liit Tammekat tassivad koguaeg, et liigast Eesti suuruselt teine linn välja ei jääks jutuga, et kuna Kalev on amatöör sats siis neil on raskem teisipäevaks satsi kokku saada ja Tartusse soita. Sellega saadaks ilmselge eelis Kalevi ees.

            Edasi Tammeka !

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Mõte jääb samaks

              Kalev oli koos oma särkidega ka värvilised alukad pessu lükanud. Andsid värvi ning seepärast ei olnud neid valgeid kaasas. Shparkz, kinnita või lükka ümber.
              Vist esimene kord sel aastal, kui Kalev sinises väljakul käis. Ilmselt sai kontoris vool otsa ja Sigrid ei viitsinud vorme koju pesema viia.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Kalev mängis oma valge vormiga viimati Irbise vastu, seejärel vormi enam puhtaks pesta ei suudetud. Sinistel särkidel olid enne mängu veel hinnasildid küljes, et siis ei olnud tegemist vana Dünamo vormiga.

                Mis puudutab aga mängude aega, siis eitada fakti, et tööpäeval on raskem mängida kui nädalavahetusel on ilmne, iseasi kuidas see igakordselt tulemust mõjutab. Kalevi viimaseid mänge vaadates, siis nädalavahetusti on oldud edukamad (viimased 5-6 vooru, olulised võidud Vändra ja Santose üle) kui nädala sees oldud mängud (need jäävad küll juba kaugemasse aega - august jne).

                Kommentaar


                  Arvestades seda feedbacki, mis meedia poolt on tulnud ning üleüldiselt siin foorumis, siis see seis kedagi ei üllatanud ja küllap Tammeka peab siit edasi minema. Las Kalev kasvatab veits identideeti esiliigas üks aasta ja proovib järgmine aasta uuesti

                  + Tammeka valged vormid ilusamad mu arust, kui sinised

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mõtlesin, et vaataks esimest (või vist isegi teist) korda elus telekast Premmi, aga selgus, et hooaja tähtsaimast mängust teeb ülekande ainult Postimees.ee ja see ütleb mulle Error loading player: No playable sources found
                    Proovi teist brauserit

                    Kommentaar


                      Minul hakkas eelmisest korrast Postimehe ülekanne tööle. Terve hooaeg ei saanud vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                        Minul hakkas eelmisest korrast Postimehe ülekanne tööle. Terve hooaeg ei saanud vaadata.
                        Siin siis mingi jama peidus ongi, sest minul näitas terve hooaja väga hästi, aga mõlemas üleminekumängus ajas üks katkestus teist taga. Lõpuks mozilla kuidagi näitas, aga ka viletsamalt, kui varem. Ju mingi seadistus ei klapi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mõtlesin, et vaataks esimest (või vist isegi teist) korda elus telekast Premmi, aga selgus, et hooaja tähtsaimast mängust teeb ülekande ainult Postimees.ee ja see ütleb mulle Error loading player: No playable sources found
                          Ma olin läbi hooaja kasutanud SmartTV võimalust, et lähen telekaga internetti ja vaatan seda kaudu. Septembri lõpus või oktoobris vahetas/uuendas Postimees oma playerit ning sellest ajast saadik viskab sama errorit.

                          Kommentaar


                            Mina oma vana Androidiga (4.0.4?) ka ei näe (Error... no playable sources found), kui kedagi asjapulkadest peaks huvitama.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Natuke vale koht küll ilmselgelt selle teema arutamiseks, aga võite veel täpsustada, mis op.süs ja brauser jne, kes ei näe. Edastan.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koser
                                Tegelikult ma arvan, et selle aasta koosseis oli üks Tammeka läbi aegade tugevamaid.
                                klubipresident vm tegelane peaks ta vaibale kutsuma ja ära vägistama. järgmine hooaeg mängigu sama satsiga viiendale kohale, edu!
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X