320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Sepal kaotuseta!
    P.S.: õlut ei müüdud.
    Jah, number üks asi, mida kümned pealtvaatajad täna õhtul küsimas käisid, oli, et kas külma õllet on või kuna tuleb...

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Rumori koll oli väga lahe, vastutuult volley purjetas, või lausa seilas, kõrge kaarega tagumisse ristnurka. Seda vaataks veel ja veel ja veel. Grazie!
      Prego
      Värav oli preemia poistele kes sai 40' hoida nulli taga.
      Ma tundsin enne mäng täna et see värav tuleb, ja lõpuks tuli.
      Saime ainuke mängu nurgalöök ja ütlesin poistele et minge ülesse, teeme värava. Ja tegime.
      Väga hea atmosfäär, oli hea naha Tammeka fännid staadionil.

      Kommentaar


        Jõu Tammeka fännid, kirjutage oma legendi wiki lehte https://et.wikipedia.org/wiki/Kristjan_Tiirik

        Kommentaar


          Väravamasin Kristjan Tiirik enne lahkumismängu: viie aasta pärast mängib Tammeka medalitele!

          Tartu jalgpallilegend Kristjan Tiirik valmistub lahkumislahinguks – juba 2001 kodulinnaklubi Tammeka ridades debüteerinud 34aastane ründaja tõmbab joone alla pikale ja väravaterohkele karjäärile.

          Kommentaar


            Nats nagu sümboolne,et sk10 nukramaks tegi,selle lahkumismängu.Tammekale aga jõudu ja jaksu.

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Nats nagu sümboolne,et sk10 nukramaks tegi,selle lahkumismängu.Tammekale aga jõudu ja jaksu.
              Väidad siis et mängija areng lõppeb 16 aastaselt ja peale seda tehtud töö pole midagi väärt?

              Kommentaar


                Respekt Kalju fännidele, kes aitasid Tirka lauluga ära saata
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Tammeka jaoks on hooaeg sisuliselt läbi. Ma väga ei usu, et kas Pärnu või Rakvere saavad oma 19 punkti kätte see hooaeg (ja isegi poolkõvaga mängides Tammeka mõne punkti ei napsaks). Ma loodan, et siiski motivatsioonipuudust ei teki.
                    Algselt postitas Stok
                    Kust Sa selle 19p võtsid? Vaatasin viimase 10 aasta tulemusi ja välja on langetud isegi 22 punktiga (Tulevik, 2015), mediaan on 16 punkti. Üleminekumängudele on jõutud lausa 32 punktiga (Tammeka ise, 2013), mediaan 24. Ütleme, 23 punkti on see, millega enam otse välja ei lange ja kui seesama 2013 välja arvata, siis peaks 27-st punktist püsimajäämiseks piisama. Mängida on küll ja veel ja ma ei usu, et Tammekal ambitsioone poleks.
                    Sorri, pingutasin isegi veidi üle. Pärnu ja Tarvas said kahe peale 20 punkti. Tammeka pärast minu postitust 17. mail oli võitnud stabiilselt Pärnut ja Tarvast, korra üllatati Florat ning 2 korda Sillamäed. Ehk siis esimese kahe kuuga saadi samapalju punkte kui järgneva kuue kuuga. Siin on väga palju muidki faktoreid ja mu maikuu postitus oli vaid tagasihoidlik ennustus, kuid üks faktoritest oli kindlasti see, et püsimajäämine oli juba kindel ning sisuliselt muid reaalseid eesmärke võistkonnal enam polnud.

                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Eelmine kord läks sama öeldes totaalselt asi lappesse. Katse kaks?
                    Vahel läheb ka täppi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Rumori Calcio vastu kuiv :P

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust


                          Ma ei tea mis toimub, kas keegi trollib v mitte tahtsin postitada, seda facepalmi https://youtu.be/uSvJaYxRoB4, aa miskipärst tuleb nuttev christiano video. Las ta siis jääb, pmt sobib ka.

                          Kommentaar


                            Eino Puri vähemalt aastaks Tartus!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                              Eino Puri vähemalt aastaks Tartus!
                              Mulle see üleminek meeldib. Toob kogemust ja usun, et ka uut kvaliteeti. Kogenud mängija puudumine oli üks suur murekoht enne seda hooaega. Eino Puri võiks ju see puuduv lüli olla. Tahaks väga loota, et Eino Puri on alles esimene pääsuke ja klubi hakkab häid mängijaid ka endale võtma/jätma. Muidu siiani ainult teisi klubisid toitnud. Usun, et eesmärgiks võetud kuues koht, on see aasta võimalik.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Eestlaste pagendus Kaljust valmistab muidugi tuska, kuid natuke kõvema kaliibriga tartlasi on alati hea meel Tartu satsi eest mängimas näha. Kes seal Tammekas veel profilepinguga on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X