320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kooliõpilastele võib ju mett moka peale määrida ja rääkida, et me töötame väga professionaalses keskkonnas, siin on olemas kõik võimalused arenguks ja kõik muu hea, aga kui tunnustus palgatšekil ei kajastu, siis ei ole võimalik jätkuvalt mängijaid endaga hoida ning üldises plaanis pole ka nendest nö professionaalsete tingimuste loomisest mängija jaoks mingit kasu kui esimesel võimalusel alternatiivseid võimalusi (isegi mitte ainult Eesti tippklubidest või välismaa korralikest liigadest) otsitakse, kus saab reaalset profivutti mängida enama kui aitähi ning sümboolse meelehea eest. Ma ei tea, kas Kapperi tasemel mängijad on need kellega oma 2020 unistusi soovitakse täita, aga jätkuvalt puudub usk sellesse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Tahtsid vist midagi öelda, aga Balzaci tsiteerima hakates ununes point sootuks?
      Käiksid sa rohkem Tammeka mängudel, siis saaksid ka aru, milles oli point. Senimaani pole vaja Balzaci mainida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Käiksid sa rohkem Tammeka mängudel, siis saaksid ka aru, milles oli point. Senimaani pole vaja Balzaci mainida.
        Mine haugu mujal.

        Ma arvan, et Mariot ajendas kirjutama see uudis.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Koskori kohta ka midagi liigub? On Floraga juba diil tehtud? Millal esitlemine..

          Kommentaar


            Selle kuu alguses:
            Tartu JK Tammeka kindlustas oma tagalat, kui tagas uueks hooajaks väravavahi Karl Johan Pechteri ja ründaja Tristan Koskori teened.
            Mõlema 22-aastase palluri lepingud olid lõppemas selle aastaga, kuid hiljuti sõlmiti uued kontrahtid, mis hoiavad mehed ka tuleval aastal Tartus. "Välistada ei saa kunagi midagi, aga soovime, et meie parimad pojad astuks sammu välismaale otse Tammeka, mitte Tallinna klubide kaudu," selgitas Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik Postimehele.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Koskori hea hooaja pealt oleks just õige edasi liikuda. Huvitav otsus, et allkirjastas, ei pannudki tähele. Tallinna kolmikusse sobis mees ju hästi ja see oleks kindlasti samm edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Koskori hea hooaja pealt oleks just õige edasi liikuda. Huvitav otsus, et allkirjastas, ei pannudki tähele. Tallinna kolmikusse sobis mees ju hästi ja see oleks kindlasti samm edasi.
                Nõus. Liliu teete rahaks ja saaksite hea tegelase endale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Koskori hea hooaja pealt oleks just õige edasi liikuda. Huvitav otsus, et allkirjastas, ei pannudki tähele. Tallinna kolmikusse sobis mees ju hästi ja see oleks kindlasti samm edasi.
                  Tallinna kolmiku fännid on õite ülbeks ära läinud. Niikui mõni hää mängija silmapiiril, siis kohe endale. Kaspar Paur kustus Kalju juures päris ära, eks ta ole muidugi Kalju KTM ka.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Tallinna kolmiku fännid on õite ülbeks ära läinud. Niikui mõni hää mängija silmapiiril, siis kohe endale. Kaspar Paur kustus Kalju juures päris ära, eks ta ole muidugi Kalju KTM ka.
                    Ole nüüd normaalne Kebab. Kui sa tahad vähegi mängijana areneda ja järgmise sammu astuda, siis ei ole see koht Paide, Kalev, Tammeka, Trans. Loogiline samm on TOP3 klubid või alternatiivina välismaa. Veel 1 hooaeg tähendab selgelt seda, et hea vaibi ja tulemuste pealt kohale jääda oleks enesetapp. Jah, emotsionaalselt ma saan Sinust aru, aga jäämine ei ole edasiminek, vaid pigem suures pildis tagasiminek. Kui Koskor siin äsja mingis intekas väitis, et soovib jalgpallurina veel samme edasi astuda, siis lepingu pikendus ja Tammekasse jäämine ei ole kindlasti kogu austuse juures see samm, mida tuleks astuda. Aga see ongi minu arvamus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Ole nüüd normaalne Kebab. Kui sa tahad vähegi mängijana areneda ja järgmise sammu astuda, siis ei ole see koht Paide, Kalev, Tammeka, Trans. Loogiline samm on TOP3 klubid või alternatiivina välismaa. Veel 1 hooaeg tähendab selgelt seda, et hea vaibi ja tulemuste pealt kohale jääda oleks enesetapp. Jah, emotsionaalselt ma saan Sinust aru, aga jäämine ei ole edasiminek, vaid pigem suures pildis tagasiminek. Kui Koskor siin äsja mingis intekas väitis, et soovib jalgpallurina veel samme edasi astuda, siis lepingu pikendus ja Tammekasse jäämine ei ole kindlasti kogu austuse juures see samm, mida tuleks astuda. Aga see ongi minu arvamus.
                      Okei, minu vastus on veidi ajendatud sellest, et ma hoian Tammekale pöialt, aga:

                      Võtame eelduseks, et treeningtingimused professionaalsuse mõttes on enam-vähem võrdsed nii Tammekas kui top3-es. Sellele on Tammeka igal juhul sellel hooajal rõhunud.

                      Nii, erinevused:
                      1) Tammekas küllaltki kindel mänguaeg. Top3-es, vaevalt. Hüva, omajagu oleneb sinust endast, kui kõva mängumees oled, niipalju platsile ka pääsed, aga samas, suurtes klubides on lepingutes tavaliselt kirjas, palju mänguaega saama pead. Ja selles küsimuses on keeruline endale läbirääkimiste käigus noore mängijana palju nõuda, eriti kui klubis on ees võõrleegionärid, kes samuti mänguaega (arvatavasti) tähtsaks peavad. Noorele, 22(?)-aastasele mängijale on ma oskaks küll soovitada ainult üht (mängi, mängi ja veelkord mängi)

                      2) Raha. Oletatavasi jääb Tammeka selles puntkis mõnevõrra alla. Kui palju, ei tea. Kahekordselt äkki tõesti, kolmekordselt - ei usu.

                      3) Tammekas oled võtmemängija oma klubis. Saad anda intervjuusid, mängida suurt rolli klubi tulemustes. Au ja kuulsus. Olla 22aastaselt klubis oluline, saad võimaluse lüüa hulga väravaid, ma ei vähetähtsustaks seda aspekti.

                      4) Lisaks tõsiasi, et Koskor on Tartuga ka ühel teisel moel veel üle pooleks aastaks seotud.


                      Suures pildis, minu meelest loogiline valik veel aastaks Tartusse jääda. Ma möönan, võitlus algrivistuse nimel võiks olla innustav ja arendav, aga ka Tammekas on mehi, kes selles aspektis Koskorile tegelikult kannale astuvad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Ole nüüd normaalne Kebab. Kui sa tahad vähegi mängijana areneda ja järgmise sammu astuda, siis ei ole see koht Paide, Kalev, Tammeka, Trans. Loogiline samm on TOP3 klubid või alternatiivina välismaa. Veel 1 hooaeg tähendab selgelt seda, et hea vaibi ja tulemuste pealt kohale jääda oleks enesetapp. Jah, emotsionaalselt ma saan Sinust aru, aga jäämine ei ole edasiminek, vaid pigem suures pildis tagasiminek. Kui Koskor siin äsja mingis intekas väitis, et soovib jalgpallurina veel samme edasi astuda, siis lepingu pikendus ja Tammekasse jäämine ei ole kindlasti kogu austuse juures see samm, mida tuleks astuda. Aga see ongi minu arvamus.
                        Iyede mängis Paides või Kaljus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Okei, minu vastus on veidi ajendatud sellest, et ma hoian Tammekale pöialt, aga...
                          Kui tahad mängijana areneda, siis ei saa rahulduda sooja kohaga madalama tasemega klubis. Aste kõrgemale liikudes võtad küll riski, et algul nühid pinki, aga kui suudad suurenenud konkurentsis ja mängutempos end platsile mängida, siis oled kindlalt sammu edasi teinud. Kui ei suuda, siis pole sul suuremast jalgpallist üldse mõtet unistada. Välismaal on konkurents 10x suurem kui meie top3-es.

                          Kui mängija liigub alt üles, siis tihti tundub, nagu ta mäng läheks algul kehvemaks. Tegelikuses toimub lihtsalt kohanemine. Professionaalses klubis on hoopis teine distsipliin, tempo, koormus. Ei ole ka tavatu, et suurenenud koormusega saadakse ka vigastused kaela, nagu Milleriga juhtus. Seni kuni kohaned, tuleb tihti ka mängu pingilt vaadata. Trennis treener näeb, et oled järele jõudnud, saad vahetusest võimalusi, kasutad need ära, saad juba põhis alustada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                            Iyede mängis Paides või Kaljus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Okei, minu vastus on veidi ajendatud sellest, et ma hoian Tammekale pöialt, aga:

                              Võtame eelduseks, et treeningtingimused professionaalsuse mõttes on enam-vähem võrdsed nii Tammekas kui top3-es. Sellele on Tammeka igal juhul sellel hooajal rõhunud.
                              Kas ikka seda saab eeldada, arvestades, et Tartus pole sisehalligi, eelarves on Tallinna kolme suurklubiga võrreldes vahe suur, mis ilmselt väljendub ka füsiodes, üldse meditsiinipooles jne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Kui tahad mängijana areneda, siis ei saa rahulduda sooja kohaga madalama tasemega klubis. Aste kõrgemale liikudes võtad küll riski, et algul nühid pinki, aga kui suudad suurenenud konkurentsis ja mängutempos end platsile mängida, siis oled kindlalt sammu edasi teinud. Kui ei suuda, siis pole sul suuremast jalgpallist üldse mõtet unistada. Välismaal on konkurents 10x suurem kui meie top3-es.

                                Kui mängija liigub alt üles, siis tihti tundub, nagu ta mäng läheks algul kehvemaks. Tegelikuses toimub lihtsalt kohanemine. Professionaalses klubis on hoopis teine distsipliin, tempo, koormus. Ei ole ka tavatu, et suurenenud koormusega saadakse ka vigastused kaela, nagu Milleriga juhtus. Seni kuni kohaned, tuleb tihti ka mängu pingilt vaadata. Trennis treener näeb, et oled järele jõudnud, saad vahetusest võimalusi, kasutad need ära, saad juba põhis alustada.
                                Professionaalne klubi peaks saama endale lubada seda, et lihtsalt ostab vajaliku mängija nõrgemast klubist, kes sõlmib lepingu mängijaga, et see tasuta minema ei läheks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X