320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

No oli seda tarvis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    - - -
    Siin on huvitav paralleeli tõmmata korvpalliga.
    Müürsepp Eestis olles joob ja laaberdab, sõidab purjus peaga ja paneb veel matsu ka kõigele lisaks, aga sellegipoolest on kõva mees ja koondise ülikindel esinumber.

    Jalgpallis aga, Viikmäe, noor talendikas jalgpallur, jääb purjuspäi kogemata vahele. Saab automaatselt koondisekeelu ja saadetakse mängima madalamasse liigasse. Nüüdseks on muidugi olukord taastunud, aga vaene mees pidi ikka päris kõvasti seetõttu kannatama.
    Krõm küll enam noor ei ole ja ega ta nii väga koondisekõlbulik ka pole, aga sellegipoolest võivad teda oodata päris tõsised karistused.

    Kusjuures Kosk'i väitel võis ta koju sõita Kamikazest. Kas see mitte Müürsepa klubi pole .

    Tuleb välja, et Eestis ainuke pallimänguala, mida tõsiselt võetakse, on jalgpall. . Ülejäänutel on pohhui, mida mängijad vabal ajal teevad
    - - -

    Ma vist ei eksi, kui ütlen, et siin on küll tegemist loogika professoriga. Väited on küll seda masti

    Kommentaar


      #17
      Krõm pääses ehmatusega,Pasi tundub hea inimene olevat.
      Kas ta sellega endale karuteenet ei teinud?
      Aga noh kahte karistust ka ei tohi määrata. Krõm sai niigi 6 tonni mentidelt ja veel klubilt trahvi nii,et aitab küll.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by tanielo

        - - -
        Siin on huvitav paralleeli tõmmata korvpalliga.
        Müürsepp Eestis olles joob ja laaberdab, sõidab purjus peaga ja paneb veel matsu ka kõigele lisaks, aga sellegipoolest on kõva mees ja koondise ülikindel esinumber.

        Jalgpallis aga, Viikmäe, noor talendikas jalgpallur, jääb purjuspäi kogemata vahele. Saab automaatselt koondisekeelu ja saadetakse mängima madalamasse liigasse. Nüüdseks on muidugi olukord taastunud, aga vaene mees pidi ikka päris kõvasti seetõttu kannatama.
        Krõm küll enam noor ei ole ja ega ta nii väga koondisekõlbulik ka pole, aga sellegipoolest võivad teda oodata päris tõsised karistused.

        Kusjuures Kosk'i väitel võis ta koju sõita Kamikazest. Kas see mitte Müürsepa klubi pole .

        Tuleb välja, et Eestis ainuke pallimänguala, mida tõsiselt võetakse, on jalgpall. . Ülejäänutel on pohhui, mida mängijad vabal ajal teevad
        - - -

        Ma vist ei eksi, kui ütlen, et siin on küll tegemist loogika professoriga. Väited on küll seda masti
        Ennast kiitmast sa ei väsi.

        Ma ei kujuta ette mis loogikat sina sellest postist otsisid.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          - - -
          Ennast kiitmast sa ei väsi.

          Ma ei kujuta ette mis loogikat sina sellest postist otsisid.
          - - -

          Ole mureta, rohkem ei otsi ühestki postist

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Maarek

            Siin on huvitav paralleeli tõmmata korvpalliga.
            Müürsepp Eestis olles joob ja laaberdab, sõidab purjus peaga ja paneb veel matsu ka kõigele lisaks, aga sellegipoolest on kõva mees ja koondise ülikindel esinumber.

            Jalgpallis aga, Viikmäe, noor talendikas jalgpallur, jääb purjuspäi kogemata vahele. Saab automaatselt koondisekeelu ja saadetakse mängima madalamasse liigasse.
            Ma arvan, et siin on ka see vahe, et üks on tegija ja teine mitte. Ehk siis teisisõnu, eesti korvpall ilma Müürsepata ei ole ikka see, jalgpall ilma Viikmäeta aga vaat et paremgi
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Kosk

              Ma olen 110% kindel, et mees oli Kamikadzest kodu poole suundumas, sest seal olen ma teda korduvalt näinud.
              Kamikadzest poleks tal olnud vaja autoga koju sõita, jalgsi oleks palju kiiremini saanud.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Maarek
                Jalgpallis aga, Viikmäe, noor talendikas jalgpallur, jääb purjuspäi kogemata vahele.
                purjuspäi KOGEMATA??? -"hea" lähenemine asjale!

                Kommentaar


                  #23
                  Kuidas jäädakse MEELEGA politseile vahele.
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Kosk

                    Ma olen 110% kindel, et mees oli Kamikadzest kodu poole suundumas, sest seal olen ma teda korduvalt näinud.
                    Tjah, ja vanasti ilmselt Koja Vanas Villemis; ega Pohlakul polnudki väga vale, kui ütles, et tore in. küll, aga koondisse alkohoolik enam iialgi ei saa. Gazza, Merson, Adams on vastupidised näited, aga nemad on ka parajad mineviku varjud.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar

                    Working...
                    X