320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on kulujuttud, et Kalevis paar inimesi Dinamo Kievi dublist!
    aga ma ei saa väita midagi!

    Kommentaar


      Omal ajal Dobiza kirjutas ning avaldas raamatu “jalgpallurite ettevalmistamise ja treenimise metoodika” teemal.

      Kommentaar


        Omal ajal, kui mehed olid rauast ja laevad puust.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Omal ajal, kui mehed olid rauast ja laevad puust.
          Mine treeni lihast ja pruuni nahka ja ära arvusta targemaid inimesi.

          Kommentaar


            Mis mees see Vilius Lapeikis Sillamäel on?

            Kommentaar


              kasuta guuglit, tõesõna.

              Kommentaar


                No raisk, kas said siis endale veel Lipartovi kah või mitte, igatahes vägas asjalik sats tulemas, kui praegune keiss jätkub, siis järgmisel hooajal võideldakse veel pronksigi eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  No raisk, kas said siis endale veel Lipartovi kah või mitte, igatahes vägas asjalik sats tulemas, kui praegune keiss jätkub, siis järgmisel hooajal võideldakse veel pronksigi eest.
                  Lipartov pidi järgmine mäng juba platsil olema.eile levadia vastu esimene poolaeg ei olnud kõige hullem ,esimene värav oli minu arust kaitse ja vv koostöö puudumine.aga muidu täiesti tuleviku team kõrgliigas.kui hooaja alguses arvasin et nemad on ühed kindlad välja langejad siis nüüd ei julge seda isegi mitte mainida
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Mulle tundus, et esimene värav oli pigem suluseis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Mulle tundus, et esimene värav oli pigem suluseis.
                      sa ajad nüüdmidagi sassi.see mille andrejev 1-0 seisuks lõi oli kõik ok.enne seda jah löödi üks sulust aga ega seda ei loetud
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Oled kindel? See peaga sööt Nikitale jooksu peale? Mulle tundus, et oli, a ju siis mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          sa ajad nüüdmidagi sassi.see mille andrejev 1-0 seisuks lõi oli kõik ok.enne seda jah löödi üks sulust aga ega seda ei loetud
                          ilmne suluseis oli. sel hetkel kui zelja palli peaga edasi suunas oli andrejev suluseisus

                          Kommentaar


                            Keegi teab kas sillamäe kalevil on mingit kodulehte?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Mulle tundus, et esimene värav oli pigem suluseis.
                              Miko pean tõdema et sul oli ikka õigus,just vaatasin kordusest ja nii ta oli et ikka suluseisu oleks pidanud kohtunik võtma
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Miko pean tõdema et sul oli ikka õigus,just vaatasin kordusest ja nii ta oli et ikka suluseisu oleks pidanud kohtunik võtma
                                ära siis unusta, et kohtunikul kordust pole
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X