320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kas flora fännid on kantud punasesse raamatusse,et neid ei tohi puutuda ja kas nende jaoks reeglid ei kehti?nagu plikade kari kes koguaeg nutavad
    Ei ole punases raamatus kedagi. Lihtsalt asju on võimalik mitut moodi.

    Kui keeruline oleks olnud eelmisel aastal koheselt keelud välja jagada? Sillamäe klubi oleks kindlasti saanud teha ettepaneku EJL-ile, et neil on soov nendele fännidele anda nt aastane staadionikeeld Sillamäe Kalevi kodumängudele?

    Nüüd tõmmatakse aga kolm päeva enne mängu teema uuesti teravaks. Kusjuures selgusetuks jääb, kes, kuidas ja mille alusel otsustab? Et kui ma näiteks ajan soengu lühikeseks ja habetunud lõua puhtaks, laenan tanksaapad ja bomberi, siis olen kohe ekstremist? Selle alusel otsustamise puhul tuleb paraku kutsuda turvameestele politsei, kuna tegemist on alusetu keeluga inimese välimuse järgi.

    Kui ma midagi eelmisel aastal valesti tegin, siis andke mulle kas või siin teada, et ma ei peaks kulutama aega ja raha kohale sõitmiseks.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Oi kurja...

      Teate, see teema kütab juhtme ikka väga punaseks.

      Kui neil ei ole mingit avalikku nimekirja, kes eelmine kord idablokis käisid, siis kuidas nad saavad kedagi keelata, millisel seaduslikul alusel ja mis tõenditele tuginedes? Kui nimekiri on olemas, siis miks seda ei edastata eelnevalt Florale...Kuidas siis väravas asi toimuma hakkab, mingid barõgad lappavad mingeid pildialbume ja näitavad näpuga, kuidas heaks arvavad, kes saab ja kes ei saa sisse!?!?!?? Ja selline avaldus tehakse 2 päeva ennem mängu!!!
      Flora fännidel on juba tellitud ja organiseeritud suur buss, samuti on tehtud nii klubi, politsei, kui ka omavahel kokkulepe, et keegi ennem mängu üle 2'he õlle ei joo´, kõiki provokatsioone eiratakse ning staadionil käitutakse vastavalt "üldlevinud moraalinormidele". Seega, nagu wtf teema...

      Ma mõistan, et territooriumi valdajal on õigus valida, keda sisse lastakse ja keda mitte, aga kuidas sa tõestad konkreetselt ära, kes mida tegi ja kes on kes...???
      Kui suhteliselt ametlikuks avalduses tuuakse keelu põhjuseks selline asi, et osad meist on sillamjaelaste arvates "fashistid", siis on see Sillamäe klubi poolt mitte midagi muud, kui vaid subjektiivne laim ning sellise suhtumise vastu tuleks võtta erinevatel organisatsioonidel kasutusele konkreetsed meetmed!
      Mina isiklikult ei oma mingit seost Mussolini aegse Itaalia valitseva parteiga, seega see on minu, kui Flora fänni jaoks, laim.
      Kusjuures, üks vanem härra seletas mulle kunagi väga loogiliselt ära, miks venelased kõiki sõja kaotanud patrioote fashistideks kutsuvad. venelase keel ei suuda lihtsalt nii keerukat sõna, nagu "natsionaalsotsialist" välja hääldada, aga sõna "fashist" on selline pudrune sõna, mis sibulal ka purjus peaga ilma probleemideta välja hääldub.

      Ja üldiselt, keda siis üldse sisse lastakse? Lapsed, naised ja üle 50a'sed fännid? Mõnus kerge sihtmärk igasugustele kohalikele löömameestele, või mis? Siit küsimus. Kuidas sillamäe barõgadega jääb, kuidas ja mis põhjusel neid keelatakse?
      Ühesõnaga, sillamäelaste plaan on selline, et Parem tiib ja muud noormehed jäetakse suure kisaga aia taha, seega aetakse nad bussi passima, samal ajal, kui kohalikud jõmmid neid piirama hakkavad. Siis mingi hetk läheb 100% andmiseks ja kõik kordub taas. Sillamäe turvateenistus ja tegelased laiutavad käsi, sest teema toimub väljaspool nende territooriumi ning 2 politseipatrulli ei suuda ilmselgelt korda hoida, seega TÄIESTI PERSES TEEMA.........

      Better deat, than red!
      Forza Flora!!!!!!!!!!!!!
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        Flora fännid ka nüüd puhtad pole aga fašistideks tehakse kõik kohe, kes venelastele ei meeldi, see on arusaamatu.

        Kommentaar


          ...Better deat, than red!...

          Sillamäe on selles mõttes hea koht, et Sinimäed on seal samas, äkki lähete ja madistate seal omavahel.

          fašištid kommunistide vastu.
          või natsionaalsotsialistid natsionaalbolševike vastu.

          ok. a se staadionikeeld on sitaks absurdne, kuigi mingid levadia pätid said ka ju kunagi mingi siukse asja endale.
          ja mingi tüüp kes õunasüdamega viskas kedagi lillekülas.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Vana hea suletud linn Sillamäe.
            sigpic

            Kommentaar


              küll ma ise nägin skinne flora mängudel nii Lillekülas kui ka kadriorus... Tee mis tahad, aga minuarust väga õige otsus.

              Kommentaar


                Algselt postitas TUR Vaata postitust
                küll ma ise nägin skinne flora mängudel nii Lillekülas kui ka kadriorus... Tee mis tahad, aga minuarust väga õige otsus.
                Ja kui inimene on skinhead, siis ei tohi jalgpalli vaatamas käia?

                Järsku ei lase Tammeka fänne ka kuskile enam, sest ma tean kindlasti, et teie pundis on ka päris mitu skinheadi...
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  kitsarinnalised inimesed..
                  FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TUR Vaata postitust
                    küll ma ise nägin skinne flora mängudel nii Lillekülas kui ka kadriorus... Tee mis tahad, aga minuarust väga õige otsus.
                    Jah, olen skinhead. Ma siis nagu ei tohigi staadionil jalgpalli vaatamas käia? Mis sest et ma kunagi seal mingeid poliitilisi avaldusi ei tee? Einooh, paneme juba siis kõik fännid ja nende poliitilised meelsused kirja ning ärme lase üldse kedagi staadionile v.a. täielikult a-poliitilised (kui see üldse võimalik on).
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      kuna skinnid on ekstrimistid, siis sellega võib kaasneda palju probleeme.
                      Natsionaalsotsialistid venemaal. Ei mäleta kas olen seda postinud siin kuskil juba või mitte, aga video on päris huvitav http://www.youtube.com/watch?v=nBV3E8CnBew&feature=fvw

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jkj Vaata postitust
                        kuna skinnid on ekstrimistid, siis sellega võib kaasneda palju probleeme.
                        Natsionaalsotsialistid venemaal. Ei mäleta kas olen seda postinud siin kuskil juba või mitte, aga video on päris huvitav http://www.youtube.com/watch?v=nBV3E8CnBew&feature=fvw
                        No tule taevas appi. Tahad ma kopin siia sadu või lausa tuhandeid linke, kus probleeme tekitavad nn tolerantsed inimesed? Mis siis nüüd teha? Inimkond hävitada?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          ..on mis muidu on aga selline tolmu keerutamine ja keelamine-käskimine-poomine-laskmine enne mängu/derbyt nagu just kutsuks inimesi seda showd statkale ja selle ümbrusesse vaatama minema... on n.ö. lõppudelõpuks seda kaua oodatud ja otsitud intriigi: head vs halvad, venelased vs eestlased, skinnid vs tiblad, ida-virumaa vs muu eestimaa jne jne. Tule või ise üle aastate Flora välismängule, sen sul busiis vabu kohti on veel ... Kui igas voorus oleks mäng millises oleks sellist suminat nagu nüüd Sillamjae vs FCF mängueel siis uskuge mind 1000+... inimest liigamängudel poleks mingi ime. Mulle igatahes meeldib!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Kui nüüd meeldetuletada, siis Sillamäe ei tee midagi uut ju.
                            Eelmine aasta oli Hiiu Staadionile sisemine keelatud 1 konkreetsele Flora fännile ja see oli avalikult üleval ka klubi kodulehel. Flora omalt poolt tegi vastu ja Flora-Kalju mängul A le coqil oli turva kontroll selline, et päris mitmed Kalju fännidele keelati staadionile siseneda. Levadia on keelanud mõndadel inimestel oma kodumänge külastada.
                            Pea kõik klubid on määranud kellegile staadioni keelu. Sillamäe ei ole esimene ega jää ka viimaseks.

                            Kommentaar


                              Aga praegu on teema selline, et ei keelata konkreetseid isikuid nimeliselt, vaid asi on üldine... Ljubaga rääkisin telefonis pool tundi, tema sõnul on väidetav keeld flora fännidest nimeliselt paaril inimesel, siis sissepääsus üritatakse mingite fotode järgi tuvastada veel umbes 7'et inimest ja ülejäänute kohta ei oskagi öelda... Üldine utoopia...
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar


                                Skinnid panevad parukad pähe ja sillamäelased ei saa mõmmigi aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X