320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mitte klubi ise ei tulnud välja avaldusega kus öeldi- me ei suuda selle (Kaasiku) kohtuniku turvalisust tagada?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      see on juba puhas demagoogia. Kaasik ei saanud peksa ning see on fakt. Sammuti nagu ka see, et Sillamäe fännidest kirjutati eelmine kord kui Floraga tekkis konflikt. Arva ära, kes oli siis kohtunik. Kas sa isiklikult armastaksid sellist kohtuniku. Ta andis mängu jooksul 6 kollast kaardi Kalevile...

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kas mitte klubi ise ei tulnud välja avaldusega kus öeldi- me ei suuda selle (Kaasiku) kohtuniku turvalisust tagada?
        Siin pole suurt mõtet midagi küsida, lajatatakse kohe vastu, et ise oled loll.

        «Meie kasutada on igas mängus videolint ning kohtumist vaatleva inspektori hinnang. Kõnealusel juhul toetasid mõlemad kohtunike tehtud olulisi otsuseid,» selgitas Uiboleht.

        Ühesõnaga, ma võin pea pakule panna, et see protest lükatakse üsna kindlalt tagasi.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas The Herd Vaata postitust
          see on juba puhas demagoogia. Kaasik ei saanud peksa ning see on fakt. Sammuti nagu ka see, et Sillamäe fännidest kirjutati eelmine kord kui Floraga tekkis konflikt. Arva ära, kes oli siis kohtunik. Kas sa isiklikult armastaksid sellist kohtuniku. Ta andis mängu jooksul 6 kollast kaardi Kalevile...
          Väide, et Kaasik ju ei saanud peksa on mu arust demagoogia tipp.
          Kohtuniku amet on tänamatu amet ja enamasti on alati üks võistkond kes pole vilega rahul. Tavaliselt on selleks kaotajad.
          Selge on ka see, et Tammekat oleks pidanud te kottima igast asendist ja korralikult. Seda te kahjuks või õnneks ei suutnud ja nüüd kohtunikku süüdistada on lapsik ning nõme.
          Õppige kaotama!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Meil on plaanis võita nii, et sinu soovitus jääb pigem sinu kasutada=) Ütle ka, mis võistkonna poolt sa oled, et peale järgmist TEIE kaotust saaks sind õnnitleda.

            Kommentaar


              Eesti Jalgpalli Liidu hinnangul on Sillamäe Kalevi palve mitte määrata Hannes Kaasikut Sillamäe mängude kohtunikuks põhjusel, et võimatu on tagada tema julgeolekut, absurdne.

              Kommentaar


                Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                Meil on plaanis võita nii, et sinu soovitus jääb pigem sinu kasutada=) Ütle ka, mis võistkonna poolt sa oled, et peale järgmist TEIE kaotust saaks sind õnnitleda.
                Ma olen FC Soccerneti poolt.
                Meistriliigas mul kindel lemmiku puudub, aga kindlasti pole see Narva Trans.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ma olen FC Soccerneti poolt.
                  Meistriliigas mul kindel lemmiku puudub, aga kindlasti pole see Narva Trans.
                  Kas sa ei leia et Alfonso avaldused teie toetamiseks kohtuniku kohta peale pühapäevast mängu kuuluvad samasse kategooriasse?Ei kippunud sa küll teda hukka mõistma, kui vend lubas nuga anda kohtunikule ja teabmis veel.. Jaurasite kogu kambaga kohtuniku teemal, seda enam et sa ise polnud mängulgi...seega nats silmakirjalik siin prääksuda demagoogiast eksole.Mitte et ma nüüd Sillamäe omasid kaitseksin.
                  b-day

                  Kommentaar


                    OT!Nagu ma mainisin- enamasti on alati üks võistkond kes pole kohtunikuga rahul.
                    Samas kust sa lugesid välja, et süüdistasime oma kaotuses kontunikku? Keegi pole sellist asja väitnud. Ise olime sitad. Punkt.
                    Alfonso juttu ei tasu tõena võtta. Eriti siin foorumis, tema naljad ongi sellised musta huumori poole.
                    FCSi mängijaid ega fänne ei pea küll kartma ükski kohtunik, praegu ega ka tulevikus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      OT!Nagu ma mainisin- enamasti on alati üks võistkond kes pole kohtunikuga rahul.
                      Samas kust sa lugesid välja, et süüdistasime oma kaotuses kontunikku? Keegi pole sellist asja väitnud. Ise olime sitad. Punkt.
                      Alfonso juttu ei tasu tõena võtta. Eriti siin foorumis, tema naljad ongi sellised musta huumori poole.
                      FCSi mängijaid ega fänne ei pea küll kartma ükski kohtunik, praegu ega ka tulevikus.
                      See on küll üks hea joke peale seda, mis on kala2 öelnud. No sellist silmakirjalikust ma veel näinud pole. Häbi peaks sul olema. Sillamäe fännid isegi ei lubanud peksa anda. Sinu omad aga lubas nuga. Ole pigem ettevaatlikum, kuna sellise lubaduse eest on võimalik ka trellide taha sattuda=))) Ja parem ära kommenteeri Sillamäe fännude käitumist, sinu suust see paistab naljana=)

                      Kommentaar


                        Tegelikult polegi ju probleem need fännid, ehk nad tõesti karjusid ainult häbi. Probleem on hoopis see, et klubi poolt öeldakse mis kohtunik neile sobib ja milline mitte. Kui nii lihtsate mõjutusvahenditega saaks kohtuniku paika panna ehk tellida enda kodumängudele ainult klubile meelepärane kohtunik, siis on asi läbinisti mäda ja sellise kohtuniku valimise asemel peaks hoopis teatud klubide mängud mängitama neutraalsel pinnal.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                          see on juba puhas demagoogia. Kaasik ei saanud peksa ning see on fakt. Sammuti nagu ka see, et Sillamäe fännidest kirjutati eelmine kord kui Floraga tekkis konflikt. Arva ära, kes oli siis kohtunik. Kas sa isiklikult armastaksid sellist kohtuniku. Ta andis mängu jooksul 6 kollast kaardi Kalevile...
                          aga olex pidanud veel rohkem andma. Kui ikka kindla vigastamise eesmärgil korgid ees sisse sõidetaxe siis mõnel mehel vedas, et aint kollase sai

                          Kommentaar


                            Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                            See on küll üks hea joke peale seda, mis on kala2 öelnud. No sellist silmakirjalikust ma veel näinud pole. Häbi peaks sul olema. Sillamäe fännid isegi ei lubanud peksa anda. Sinu omad aga lubas nuga. Ole pigem ettevaatlikum, kuna sellise lubaduse eest on võimalik ka trellide taha sattuda=))) Ja parem ära kommenteeri Sillamäe fännude käitumist, sinu suust see paistab naljana=)
                            Mida ma siis kommenteerima pean?
                            Võin siis kommenterida näiteks Sillamäe juhtkonda kes on kari hädapätakaid ja ei suuda oma fänne ohjata.
                            Võin kommenteerida Ida- Virumaa vene keelseid satse kellega on ka oma elu jooksul mängitud. Seal on täitsa tavaline kui lubatakse vastasmängijal jalaluud puruks sõita jne.
                            Küllap siis Ida- Virumaal on selline käitumine normaalne.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kamoon Rein,ära nüüd muutu lapsikuks,Sa tead ju ise väga hästi,et selliseid ähvardusi kuuleb igas kurdaima regioonis mängides,nii läänes lõunas kui siin põhjas.Mängus emotsioonide pealt on isegi teinekord midagi sellist öeldud,mis normaalses olukorras ei tuleks pähegi.Väita et see on ainult Ida-Viru sündroom on lauslollus.
                              b-day

                              Kommentaar


                                Jälle OT,aga vabandan ja see jääb viimaseks.
                                No ma ei tea, mina olen küll sellist asja kuulnud ainult Ida- Virumaal. Tallinna ja muude regioonidega pole sellist asja täheldanud, aga küllap oled sa siis sellist väikest kasvu ja sind on hea ähvardada.
                                Alfonso koha pealt tahaksin ka lisada. Kus sa võtatad, et ta tahtis nuga anda kohtunikule? Ta lubas ainult noa kaasa võtta.
                                Ma lähen täna maale ja mul on seal paar troppi naabrit, võtan kaasa noa ja kirve. Mis sa arvad kohe et ma lähen naabreid killima? Aga vat ei lähe. Puid lähen lõhkuma ja kala fileerima. Äkki Al tahab meile võileibu meisterdada, ei saa seda välistada.
                                Mitte, et ma Alfonso väljaütlemisi alati heaks kiidan, aga teda tundes võin kinnitada, et tegu on huumoriga. Kahjuks kõik ei tunne teda ja ei saa tema naljadest aru. Eks ta on ise ka vahest aru saanud, et on liiale läinud ja siis parandanud (kustutanud) oma postitusi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X