320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetage jama, vahet pole kas Russia , Italy v Estonia riided valin ikka endale ise selga
    Sillamäele hoian aga pöialt 2009.a. hooajal :P
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Algselt postitas -thierry-
      Ma ükskord käisin tänaval ringi Italia pusaga, kas mu elu on ohus?
      Kui see oli minule mõeldud post siis pole sul miskit karta Eelmine postitus oli mõeldud irooniaga. Pöialt hoian samuti sillamäele.

      Kommentaar


        esimine hea uudis täna!!!

        Futbolas.lt: Lietuvos futbolo naujienos. A lyga. Išskirtiniai interviu ir straipsniai. Tvarkaraščiai ir Rezultatai.

        Kommentaar


          Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
          Suurt aru küll ei saa ,mis seal seletavad aga vist nagu üleminekust Sillamäele või eksin ?
          FCF Forever

          Kommentaar


            llmselt jah!

            See on Google tõlk:

            Silamajės "Kalev" meeskond mängib viis legionaries Leedu - sobi meeskonna kokku Defender Vilius Lapeikis, Eimantas Valaitis, Gvidas Grigio, halfback Nerijus Maciulis ja Striker Vitalis Stankevicius.

            V. Lapeikis "Kalev" ja mängis klubi eelmisel aastal, samas kui neli mängijat on pikka aega osalenud üheteistkümnenda Silamajės läbivaatamisnõue.

            "Siin ei ole nii, et pasirašytume siduv leping. Pigem võib öelda, et suuline kokkulepe. Te olete sel hooajal on kulutada" Kalev "meeskond" - veebisait Futbolas.lt ütles Vladimir Stankevich.

            Sõnul on endine "äikest" ja "Atlandi ookeani" Striker see hooajal "Kalev" siseneda Euroopa karikavõistlused: "Meie ülesanne on väga lihtne. Mine proovida võita auhindu ja Eesti Cup. Ühesõnaga - ja ühe rahvusvahelise turniiri. Meil on viis legionaries - Leedu , teised osapooled - kohalikud. Ma ei usu, et mida rohkem keegi kutsutakse meeskonda. "

            Kommentaar


              selline kysimus et kas on teada kus sillamäe oma kevadvooru mängud see aasta mängib?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                selline kysimus et kas on teada kus sillamäe oma kevadvooru mängud see aasta mängib?
                sillamäe (ka narva) mängib ahtme gümnaasiumi uuel kunstmurul

                Kommentaar


                  vabandust, et ma ei viitsi ise kohe proovida, aga kas kellelgi pole olnd mõtet tõlkida enne sama googli tõlkijaga igasugu leedu/ukraina/ungari tekstid inglise keelde ja siis alles eesti keelde, lihtsalt sportlik huvi, et kas muutub midagi või mitte

                  a kui kedagi ei uvita, siis ma proovin ommiku ise, head und

                  p.s. vabandust off topicu eest
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mg Vaata postitust
                    vabandust, et ma ei viitsi ise kohe proovida, aga kas kellelgi pole olnd mõtet tõlkida enne sama googli tõlkijaga igasugu leedu/ukraina/ungari tekstid inglise keelde ja siis alles eesti keelde, lihtsalt sportlik huvi, et kas muutub midagi või mitte

                    a kui kedagi ei uvita, siis ma proovin ommiku ise, head und

                    p.s. vabandust off topicu eest
                    ilma proovimata, ma pakun, et sellest pole eriti kasu, kuid sellegi poolest oli inglise kelset tõlget märksa parem lugeda - eesti keel on seal vel ikka liiga toores ning teatud isepärasuste tõttu ei ole eesti keelset tõlget ka eriti kerge teha.

                    mis aga Sillamäed puudutab - kui suureks see Balti liiga osalejate arv tõusis? Kas Sillamäe jääb ka sinna sisse (5+5+5+1 oli vist)?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust

                      mis aga Sillamäed puudutab - kui suureks see Balti liiga osalejate arv tõusis? Kas Sillamäe jääb ka sinna sisse (5+5+5+1 oli vist)?

                      jep ja Euroopa Liigasse jõudmiseks on vaja karikas ära võita, Kalju hirmu-unenägu :P
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Mark Švets liitus Sillamäe Kaleviga.

                        Kommentaar


                          Vao Vao Vao !!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                            Mark Švets liitus Sillamäe Kaleviga.
                            Ma arvasin ,et ta jälle venesse siirdumas aga hoopis Sillamäe. Üsna tugev täiendus neile. Ida -Virus läheb madinaks ,kes hooaja lõpuks kõrgemale jääb ? . Narva või Sillamäe ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Ma arvasin ,et ta jälle venesse siirdumas aga hoopis Sillamäe. Üsna tugev täiendus neile. Ida -Virus läheb madinaks ,kes hooaja lõpuks kõrgemale jääb ? . Narva või Sillamäe ?
                              või et kumb tuleb Eesti meistriks -Narva või Sillamäe?

                              Igatahes vaadates seda,kuidas Narva,Sillamäe,Kalju oma ridu täiendamas on, siis ei tule mitte lihtsalt huvitav hooaeg vaid tekib juba vägisi küsimus,et kas Florale/Levadiale see hooaeg ikka mõni medal jagub või ei

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                                või et kumb tuleb Eesti meistriks -Narva või Sillamäe?

                                Igatahes vaadates seda,kuidas Narva,Sillamäe,Kalju oma ridu täiendamas on, siis ei tule mitte lihtsalt huvitav hooaeg vaid tekib juba vägisi küsimus,et kas Florale/Levadiale see hooaeg ikka mõni medal jagub või ei
                                Küll jagub... Kui ei jagu, siis tehakse juurde
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X