320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tutvusin olukorraga Sillamäe Kalevis. Üldiselt paistab, et pärast Švetsi liitumist on nad umbes sama tugevad kui Nnarva Trans. Neil (Sillamäel) on KUUS korralikku ründajat. Pärast Švetsi tulekut korralik poolkaitse (ukrainlane Boiko on ka päris hea). Leedukad on tugevad. Mma arvan, et Nõmme Kalju jääb nii Sillamäele kui ka Narvale tiba alla. Julgeks pakkuda, et 1-2 koht on traditsiooniliselt Levaadia-Flora ja 3-4 siis Sillamäe-Narva. 5 on Kalju. Virumaa jalkaspetsid arvavad, et need brassid, keda kokku osteti on ikkagi saali -ja rannajalgpalli poolprofid. Eks näeb mis saab.

    Kommentaar


      kas äärepoolkaitse on plaanis tugevdada? Antud hetkel on ainult Vihrov ja leedulane Macilius... Äkki Dubikin liitub siiski?

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
        Mark Švets liitus Sillamäe Kaleviga.
        see küll ei vasta tõele! ta teeb trenni nendega lihtsalt, kuna tal on korter seal ja ta elab seal

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          see küll ei vasta tõele! ta teeb trenni nendega lihtsalt, kuna tal on korter seal ja ta elab seal
          ta on nagu trubaduur treenib seal kus hetkel on hea

          Kommentaar


            See ikkagi peaks tõele vastama. Švets sõitis koos Kaleviga turniirile Venemaale. Ma niisama lambist ei hakka ka siin uudiseid avaldama. Ütleks nii, et 95% kindel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
              See ikkagi peaks tõele vastama. Švets sõitis koos Kaleviga turniirile Venemaale. Ma niisama lambist ei hakka ka siin uudiseid avaldama. Ütleks nii, et 95% kindel.
              Jah, ta sõidab nendega Venemaal kaaasa aga mingit lepingut ei ole siin sõlmitud! isegi 40% pole see kindel. Ma rääkisin taga eile pikalt ja laialt ja ma usun, et olen tema asjadega paremini kursis

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                Jah, ta sõidab nendega Venemaal kaaasa aga mingit lepingut ei ole siin sõlmitud! isegi 40% pole see kindel. Ma rääkisin taga eile pikalt ja laialt ja ma usun, et olen tema asjadega paremini kursis
                rääkisin omalt poolt Dobizaga ja ta kahtles kas isegi Piiteri turniirile kaasa võetakse. Vaatas ta üle küll, tegi mingeid teste isegi, aga ütles et ei ole vormis ja suhtumine jätab ka soovida.

                Kommentaar


                  Novot paljukiidetud mees ;D

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    Jah, ta sõidab nendega Venemaal kaaasa aga mingit lepingut ei ole siin sõlmitud! isegi 40% pole see kindel. Ma rääkisin taga eile pikalt ja laialt ja ma usun, et olen tema asjadega paremini kursis
                    Suhtumisega on tal jah jamad... Kaljus käis ka näitamas, 20 minutit lasti trennis olla nagu kuulsin ja sellega piirdus asi.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et tal igast Itaalia meistriliiga klubide pakkumised väikseks ei jää, või coca cola või kust igaltpoolt seda meest ka soovitakse jälle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Suhtumisega on tal jah jamad... Kaljus käis ka näitamas, 20 minutit lasti trennis olla nagu kuulsin ja sellega piirdus asi.
                        Kas nüüd proovite Novikovi? jee

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Pole mõtet vaielda. Võib-olla tõesti teate paremini. Eks lähima kuu jooksul selgub. Mmulle öeldi, et 100 prossa aga eks vaatame.

                            Kommentaar


                              Respect to eestimees, tunnistan, et oled paremini informeeritud. Švetsi üleminekusaagas samas pean märkima, et ilmselt mängis siin rolli ukrainaste (Dobiža ja Boiko) solidaarsus. Ei usu, et Švets niivõrd paha on.

                              Kommentaar


                                Kas on vajalik dokumenid Boikol ja teistel venelastel korras?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X