320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vigastus ...
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Rahvuslasi võin maha rahustada. Ma ei saa öelda kust mehed või mees tuleb aga Venemast vaadatakse tõepoolest mööda.

      Kommentaar


        Kumb siis? Üks ütleb, et visati meeskonnast välja, teine räägib, et vigastus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
          Rahvuslasi võin maha rahustada. Ma ei saa öelda kust mehed või mees tuleb aga Venemast vaadatakse tõepoolest mööda.
          Ma ei saa sellest teie ajuvabast vihkamisest aru. Oli mis oli, kuid sportmängudes on peamine,et pallur oleks tasemel mitte selles pole asi, et kas ta on suure voblaga brass kes su naabrinaisi rahuldab või on tegemist vene poisiga kes su naaberkorteris vähe lõket teeb. Loll on loll olenemata rahvusest.

          Kommentaar


            Minul on isiklikult savi kust mehed tulevad, peamine, et mängiks hästi. Muidugi soovin ma, et areneks eelkõige Eesti jalka aga mina külla kedagi ei vihka. Ei viitsi poliitikasse laskuda, lihtsalt siin mõned mehed avaldasid tiba alternatiivset arvamust. Kui keegi valesti aru sai siis ärge pahandage. Teen ettepaneku üksteist selliste pisiasjade pärast mitte sõimata.

            Kommentaar


              Kuradi kahju, et Sillamäe läks liialt suurte staaride peale Ründajate valdkonnas ja Jegorov ära unustati. Meelsasti näeks Jegorovit kusagil tippsatsis. Flora äkki

              Kommentaar


                Jegorov pole ära unustatud... tal oli tõsine vigastus lihtsalt.Sellepärast pole ta enam platsil...
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  Aga teda ei ole näiteks ka kodulehel mängijate nimekirjas.

                  Kommentaar


                    Mina vaatasin mängu. Värava Tallinna Kalevi poolt löödi ära nurgalöögist... juhtub. Aga üldiselt oli Sillamäel palju võimalusi, domineeriti esimesel poolajal, ja pool teisest, aga ei suudetud kuidagi palli sisse saada, tihti löödi väravavahile sülle, aga ta tegi ka ilusaid seive, paaril korral kukuti värava ees.. ei tea kas muru oli nii halb või tahtud karistuslööki... igatahes mõned kontrarünnakud magati maha ja hea õnne korral võiks Tallina K ka mängu võita. Näiteks lõi TK ka umbes 10-15 minutit enne oma viigiväravat nurgalöögist (või karistuslöögist? enam ei mäleta))) sisse, aga pärast kolme minutit (kui seda sai juba tähistatud ja ka kõlaritest juba kostis, et seis 1-1) ikka kohtunik otsustas, et väravavahile oli tehtudviga (ta sai ka abi nende kolme min jooksul) ja värav jäi lugemata.

                    Üldiselt Silla ei löönud oma võimalusi ära, mida oli päris palju. Eriti palju rikkus rünnakus Irfan Ametov (imho, muidugi) ja kaitse oli väheke unine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Aga teda ei ole näiteks ka kodulehel mängijate nimekirjas.
                      Juu on tõsine vigastus siis
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Kas kellegil on pakkuda pilte vooru kesksest kohtumisest liidrite vahel? Või on tõesti aastal 2009 võimalik, et meistriliigas mängivad kaks tabeliliidrit omavahelise kohtumise nii, et pole pildi ega fotomaterjali!?!?
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar





                          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                          Kommentaar


                            07.06 17.00
                            JK Sillamae Kalev - FK Atlantas Klaipeda (LIT)
                            (Sillamäe Kalevi staadionil)
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                              Minul on isiklikult savi kust mehed tulevad, peamine, et mängiks hästi. Muidugi soovin ma, et areneks eelkõige Eesti jalka aga mina külla kedagi ei vihka. Ei viitsi poliitikasse laskuda, lihtsalt siin mõned mehed avaldasid tiba alternatiivset arvamust. Kui keegi valesti aru sai siis ärge pahandage. Teen ettepaneku üksteist selliste pisiasjade pärast mitte sõimata.

                              Loomulikult toome võõrvägesi sisse et saax EESTI noori kasutada platsil.
                              nu wdf mis krdi välismaalased, saage sellest üle juba, neid juba niigi, kuida siis noored arenevad ja koondise eest mängivad? mix ollaxe nii lõpus(113) ja kõik tahavad välismaale?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas almar Vaata postitust
                                Loomulikult toome võõrvägesi sisse et saax EESTI noori kasutada platsil.
                                nu wdf mis krdi välismaalased, saage sellest üle juba, neid juba niigi, kuida siis noored arenevad ja koondise eest mängivad? mix ollaxe nii lõpus(113) ja kõik tahavad välismaale?
                                Samas kui meeskonna siseselt on korralik konkurents siis ju on poistel tõsiselt vaja pingutada,et end põhituumikusse kinnitada.Kui välismängijad on tasemelt meie omadest üle siis on asjal mõtet aga kui mehed on sellised nagu need eelmise aasta vapruse ukraina töötud siis tekib küsimus milleks?Nemad olid küll alla igasugu arvestuse ja võtsid eesti poistelt mängu aega.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X