320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mina jälle arvan,et Vene Eesti piiri võiks ammu tõmmata nii,et need Sillamäed, Jõhvid ja Narvad oleksid automaatselt Venemaal.Pooled probleemid oleks kohe lahendatud. See ju kõigile selge,et sellest kandist kunagi Eestit ei saa ja keegi seal ei intregreeru ja lojaalseks eestile ei muutu.Olen sealkandis ikka vahel käinud,ei ole sellist tunnet küll,et Eestis viibinud. Selline tunne tekib,et kohe tuleb keegi ja küsib võõras keeles,mida sina siin teed jobanõi estonets?

    Kommentaar


      #47
      Sorry! tuleb välja siiski,et oma viga. Sillamäe Kalev on võetud spordiühing Kalev koosseisu 24.mai 2004.

      Kommentaar


        #48
        Kui ei oleks aprilli sündmuseid,siis annaks võibolla isegi Kreml Siillamäe Kalevile rohkem raha, mitte ainult Sillamäe sadam!

        Kommentaar


          #49
          Jah, oleks tore. et Kreml annaks Sillamäe Kalevile raha...
          Vot Kreml (Gazprom) annab raha Shalke 04le... ja Shalke 04 võtab raha heameelega... Neil pole mingit kompleksi!!!

          Kommentaar


            #50
            Ma arvan,et kompleksid on just sinul kui sa siin aprilli teema varem üles tõstsid.

            Kommentaar


              #51
              olen avatud inimene, olen valmis rääkida alati kõigedest, mis toimub minu kodumaal!!!

              Kommentaar


                #52
                Mina olen sündinud näiteks Venemaal aga see ei tähenda kohe,et see mu kodumaa on!

                Kommentaar


                  #53
                  pole oluline kus sa oled sündinud, oluline kus on sinu kodu!!!

                  Aga Samal ajal!!! Kaleva kaotas Zenitile 1-2, ülevaade saab lugeda allapoole:

                  Зимний турнир МРО. 1-й тур. "Зенит-2" - "Калев" - 2:1
                  Начался второй игровой день 9-го международного Зимнего турнира МРО на призы Полномочного Представителя Президента РФ в СЗФО. В первом матче встречались неудачники вчерашнего дня. В этой встрече между собой они определяли команду, которая послезавтра сможет побороться за выход в полуфинал соревнований.
                  Любопытно, что тренеры «Зенита-2» сделали сразу 10 замен в стартовом составе, по сравнению со вчерашней игрой. Единственным игроков, выступающим с первых минут и вчера, и сегодня стал известный игрок Максим Астафьев. Именно он и выделялся в атаке петербуржцев в первом тайме. Сначала он забил гол, добив мяч в ворота после навеса с фланга, потом попал в перекладину, а затем не использовал чистый выход один на один. У эстонских футболистов до поры до времени игра совсем не ладилась, они даже с трудом переходили половину поля, однако в конце тайма «Калеву» удался «выстрел» в перекладину ворот противника, а в начале второй половины встречи эстонцы сравняли счет. Красивую комбинацию классным ударом с лета завершил Виталий Большаков. По ходу второго тайма интереснее смотрелся уже «Калев», однако ошибка на последней минуте сначала их защитника, а затем и вратаря позволили вышедшему на замену Максиму Андрееву принести своей команде такую важную победу.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
                    pole oluline kus sa oled sündinud, oluline kus on sinu kodu!!!

                    Aga Samal ajal!!! Kaleva kaotas Zenitile 1-2, ülevaade saab lugeda allapoole:

                    Зимний турнир МРО. 1-й тур. "Зенит-2" - "Калев" - 2:1
                    Начался второй игровой день 9-го международного Зимнего турнира МРО на призы Полномочного Представителя Президента РФ в СЗФО. В первом матче встречались неудачники вчерашнего дня. В этой встрече между собой они определяли команду, которая послезавтра сможет побороться за выход в полуфинал соревнований.
                    Любопытно, что тренеры «Зенита-2» сделали сразу 10 замен в стартовом составе, по сравнению со вчерашней игрой. Единственным игроков, выступающим с первых минут и вчера, и сегодня стал известный игрок Максим Астафьев. Именно он и выделялся в атаке петербуржцев в первом тайме. Сначала он забил гол, добив мяч в ворота после навеса с фланга, потом попал в перекладину, а затем не использовал чистый выход один на один. У эстонских футболистов до поры до времени игра совсем не ладилась, они даже с трудом переходили половину поля, однако в конце тайма «Калеву» удался «выстрел» в перекладину ворот противника, а в начале второй половины встречи эстонцы сравняли счет. Красивую комбинацию классным ударом с лета завершил Виталий Большаков. По ходу второго тайма интереснее смотрелся уже «Калев», однако ошибка на последней минуте сначала их защитника, а затем и вратаря позволили вышедшему на замену Максиму Андрееву принести своей команде такую важную победу.
                    ja ikka ilma kooseisuta
                    «Калев»: Михаил Стародубцев, Александр Захаренков, Роман Нестеровский, Андрей Прусс, Виталий Андреев (Никита Подройко,52), Альберт Таар (Игорь Рогов,66), Алексей Яхимович, Константин Карин (Станислав Русаков,46), Сергей Вихров, Ирфан Аметов (Антон Середа,46), Виталий Большаков.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas jorss Vaata postitust
                      ja ikka ilma kooseisuta
                      «Калев»: Михаил Стародубцев, Александр Захаренков, Роман Нестеровский, Андрей Прусс, Виталий Андреев (Никита Подройко,52), Альберт Таар (Игорь Рогов,66), Алексей Яхимович, Константин Карин (Станислав Русаков,46), Сергей Вихров, Ирфан Аметов (Антон Середа,46), Виталий Большаков.
                      Vaatan, et jorss toob alati Sillamäe Kalevi koosseisu välja, aga teise Kalevi omat mitte?
                      Aga, eks nad oled ühed Kalevid kõik.

                      Kommentaar


                        #56
                        Tallinna Kalevil ja Sillamäe Kalevil ei ole midagi ühist ja neid ei seo omavahel midagi.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                          Tallinna Kalevil ja Sillamäe Kalevil ei ole midagi ühist ja neid ei seo omavahel midagi.
                          Siiski, neid seob nimi.

                          Kommentaar


                            #58
                            no,ma võin ka omale nimeks võtta Putin,ega siis sellepärast mind temaga miski ei seo!

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                              no,ma võin ka omale nimeks võtta Putin,ega siis sellepärast mind temaga miski ei seo!
                              Eeeee, nimi ei seo või?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                                no,ma võin ka omale nimeks võtta Putin,ega siis sellepärast mind temaga miski ei seo!
                                siis te olete ju nimekaimud ;D .
                                Ja mis vahet sel ülidselt on joosep? et seda igal pool korrutama peab..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X