320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas see kitte kat on jeestlane
    Invest In Africa

    Kommentaar


      millex on vaja niimodi lämiseda ja asja labaseks ajada? mis olnud see olnud kui te floorafännid nii kõvad vennad olete, miks te seda venkude punti laiali ei peksnud? kindlasti ei saa keegi kodanik kitty kes on sillamäe fänn vastutada lollakate eest kes naisi peksavad ja eestit venemaa osaks peavad....ma arvan, et see kui siin foorumis sillamäe venelasi sõimata, ei vii see kuhugi sest keegi neist ei loe st. ei ole suuteline lugema soccerneti eestikeelset foorumit.

      Kommentaar


        üllatav on see,et 64ne sats ei suutnud "sajalist" satsi pikali taguda

        Kommentaar


          Täitsa võrdsete heitlus oli täna. Ilus jalgpallipäev
          Aitäh Sillamäe fännidele kingituse eest

          Kommentaar


            sillamäel on kenad fännitarid!

            Kommentaar


              Jamh , mäng oli väga hea täna. Sall oli ka tore, andsin selle klubile, kollektsioon suureneb :P

              Kommentaar


                Aitähh kingituse eest. Tore laupäev oli täna sõbralike inimeste keskel.

                Kommentaar


                  super fännid tõesti!

                  Kommentaar


                    ma täna avastasin,et sillamäe näkid on ikka superkenad
                    eriti kitty 72

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      ma täna avastasin,et sillamäe näkid on ikka superkenad
                      eriti kitty 72
                      Ah, mis sa niisama seletad- pilte palun!

                      Kommentaar


                        Kalevi ja Kalju fännide vaheline penaltiseeria oli vaga kena zest Kalju fannide poolt.Suur tänu selle eest!!!Lõin esimest penaltit oma elus. Pakkun Kalevi juhtkonnale teha seda traditsiooniks ka meie stadioonil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          üllatav on see,et 64ne sats ei suutnud "sajalist" satsi pikali taguda
                          Pras, ütleme ausalt: sa oled üks ilge munn! Oli normaalne vahepeal, aga nüüd järsku peab jälle valetama hakkama ja teravust üles tõstma? Täiesti debiil! Palju õnne valetamise puhul. Igal pool on kirjas üks asi, aga sina paned kirja mingi omaloomingu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                            Aitäh Sillamäe fännidele kingituse eest
                            Eks nad peavad nüüd näitama, et nemad on need maailma fänluse etalonid ja nemad ei teinud midagi ja Flora fännid on need kes tegid ühte ja teist ja kolmandat ja veel enamgi. Absoluutselt ei imesta tegu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Pras, ütleme ausalt: sa oled üks ilge munn! Oli normaalne vahepeal, aga nüüd järsku peab jälle valetama hakkama ja teravust üles tõstma? Täiesti debiil! Palju õnne valetamise puhul. Igal pool on kirjas üks asi, aga sina paned kirja mingi omaloomingu.
                              Pras on ju lihtsalt üks õel provokaator, parem ärge reageerige tema torgetele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Pras on ju lihtsalt üks õel provokaator, parem ärge reageerige tema torgetele.
                                Millegipärast ei julge ta näost näkku mitte ühegi sõnaga provotseerida (niipalju kui ma teda näinud olen) aga foorumis küll lahmib...jälle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X