320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Pras on ju lihtsalt üks õel provokaator, parem ärge reageerige tema torgetele.

    Just. Minu pärast sillamäel ka kaklus oli.

    Pildid peaksid mängust üleval olema nii socceris kui ka mujal nii tunni või paari jooksul.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Eks nad peavad nüüd näitama, et nemad on need maailma fänluse etalonid ja nemad ei teinud midagi ja Flora fännid on need kes tegid ühte ja teist ja kolmandat ja veel enamgi. Absoluutselt ei imesta tegu.
      Ballack, palun lõpeta juba. Provotseerisite, saite lõuga, olge vait ja ärge hädaldage nüüd siin foorumis. Eile olid Sillamäe fännid Hiiul, tegid korraliku fänlust, kinkisid salli, ise ma küll nendega suhelda ei jõudnud kuid oleks tahtnud, jätsid täiesti normaalsete inimeste mulje.

      Te jätaksite endast palju parema mulje kõik, kui te kogu selle teema ära unustaksite ja oma eluga edasi läheksite. Aga kui sind see Sillamäe teema ikka nii väga sügab siis aja oma karvaste ja karvatute punt kokku, rendi buss ning sõida Sillamäele ja otsi kõik need tiblad ülesse.

      Aga kui teemasse tulla, siis Sillamäel on ikka super ilusad naised !

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Aga kui teemasse tulla, siis Sillamäel on ikka super ilusad naised !
        Sekundeerin

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Pras, ütleme ausalt: sa oled üks ilge munn! Oli normaalne vahepeal, aga nüüd järsku peab jälle valetama hakkama ja teravust üles tõstma? Täiesti debiil! Palju õnne valetamise puhul. Igal pool on kirjas üks asi, aga sina paned kirja mingi omaloomingu.
          odoot... mulle tundub,et üks härra on selliste avalduste peale küll foorumi bänni auga välja teeninud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
            odoot... mulle tundub,et üks härra on selliste avalduste peale küll foorumi bänni auga välja teeninud.
            Jaak unustame ära selle jama. Kui keegi vastu ei reageeri siis ka tüdib ära.

            Kui veel Sillamäest rääkida siis väga lahedad fännid olete. Ja paljaid poisse jagus ka teile. Kaljukad miks teil särgid täna seljas olid ?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Igal pool on kirjas üks asi, aga sina paned kirja mingi omaloomingu.
              Igal pool on kirjas üks asi?
              See lause kisub sinna rahabossu kanti "me ei tegele siin mitte mingi narkomaani"

              Kommentaar


                hakka või kitty27 pärast sillamäed fännama seal oli teisi kaunitare ka veel

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  hakka või kitty27 pärast sillamäed fännama seal oli teisi kaunitare ka veel
                  Duubeldan, Sillamäe Hiiule tagasi !

                  Kommentaar


                    Nii neiud, preilid, mutid, poisid, noorhärrad, mehed ja vanamehed - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=13&lang=est


                    ja sillamäed fännad ju ennemgi

                    Kommentaar


                      Kas Gvidas Grigas mitte lahkuma ei pidanud?

                      Kommentaar


                        Korra oli välja regatud ja umbes 2 nädalat hiljem registreeriti uuesti sisse.

                        Kommentaar


                          Miks Sillamäe peatreeneril alati mingi preservatiivi kujuga talvemüts peas on?
                          Mingit sorti talisman?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            hakka või kitty27 pärast sillamäed fännama seal oli teisi kaunitare ka veel
                            A mul oleks kittyle täiesti siiras küsimus (absoluutselt mingit kurja tagamõtet pole, lihtsalt huvitab): kuidas Pärnus sirgunud (?) eesti neiust sai Sillamäe vutiklubi fänn, pealegi üks aktiviste?
                            Rõhutan, et küsimus on ajendatud puhtast uudishimust ja mingeid tagamõtteid siin pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              A mul oleks kittyle täiesti siiras küsimus (absoluutselt mingit kurja tagamõtet pole, lihtsalt huvitab): kuidas Pärnus sirgunud (?) eesti neiust sai Sillamäe vutiklubi fänn, pealegi üks aktiviste?
                              Rõhutan, et küsimus on ajendatud puhtast uudishimust ja mingeid tagamõtteid siin pole.
                              kes ei riski , see shampust ei joo aga üldiselt mulle meeldib siin.
                              Pole siin midagi nii hullu, nagu mulje jäänud.
                              Loll saab kirikus ka peksa.

                              Ja pealegi olin ma enne idat Norras pikemat aega.Pakuti tööd siia idasse.Lahe on elada, õppida, õppida keelt jne.
                              Vene keele õpin ka ehk ära, praktika on hea(samas suhtlen venelastega eesti keeles)

                              seega ei kurda siin midagi elu üle.
                              ja kuna siin olen, miks mitte toetada kohalikku meeskonda ja korraldada noortega üritusi jne.Üldiselt on siin peale minu ka teisi aktiviste ja väga sõbralikud kõik.
                              Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                              Kommentaar



                                Janar Tükk on siis Sillamäele üle läinud? Või kuidas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X