320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    http://www.fcsillamae.ee/
    Janar Tükk on siis Sillamäele üle läinud? Või kuidas?
    Kuule naljahammas, selline vahetus oli esmalt sinu poolt pakutavas fcflora.ee protokollis.

    Ja vabandused kui sa ise seekord flora saiti ei täitnud.

    Kommentaar


      Kalju hingekirjas ka üks Tükk.

      Kommentaar


        Ilmselgelt on Vassili Kuliki asemel kirja läinud vastasmeeskonna sama numbriga mängija ehk siis Tükk. Miks see näpukas mõne täismehe meelest nii kangesti vaimukas või märkimisväärne on, selles osas jään paraku vastuse võlgu.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kuule sõber, miks peab kogu aeg Meistriliiga reaalaega Flora lehelt lugema? Lähen alati õudsalt närvi seepärast.
          No nii on see ajalooliselt kujunenud, ära väga pahanda.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ilmselgelt on Vassili Kuliki asemel kirja läinud vastasmeeskonna sama numbriga mängija ehk siis Tükk. Miks see näpukas mõne täismehe meelest nii kangesti vaimukas või märkimisväärne on, selles osas jään paraku vastuse võlgu.
            Kui sul vastust pole, mis vastad siis? Teised juba selgitasid ju?

            Kommentaar


              Oota, ühesõnaga ise tegid vea ja kui keegi teine sinu poolt kokku kirjutatud andmeid kasutas - eeldades siis seejuures, et sina oled olnud oma töös pädev, kuigi tegelikult ju ei ole, eks - siis tulid ja hakkasid tühja koha pealt hoopis selle teise osapoole üle ironiseerima, et miks nemad ei taibanud sinu eest sinu näpukaid otsida ja parandada, nii või? Aga eks siis klubid ja ka kõik teised huvilised peavadki edaspidi eeldama, et need protokollid on vigu täis ja tuleb kõik ise ükshaaval üle kontrollida. Seda ju tahtsid ilmselgelt mõista anda, kui ise teema sellise nurga alt üles võtsid. Ei, väga aus liigutus ja hinnang oma töötasemele niisugusel juhul, sügav respekt tõesti.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ah, mis sa lobised siin nii pikalt ka veel, ütlesin lihtsalt seda, et tegin apsu, kuid samas eeldasin, et klubi, kes oma kodukale koosseisu üles paneb, viskab sellele ka pilgu peale. Aga eksisin, kõik toimetavad masinlikult.

                Kommentaar


                  Kusjuures lisan veel, et ma ei ironiseerinud, nagu vincent armastab teha, näiteks uues Tamme teemas, vaid lihtsalt heatahtlikult naeratasin. Vot nii.

                  Kommentaar


                    ...ja jääb õigust ülegi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Täpselt tabasid, tubli. Ja kuidas ma seda üldse oleksin saanud sillamäelastele teatada, et neil viga see on? Loodetavasti loevad siit ja parandavad ära. Mingit meiliaadressi ma ka otsima ei viitsi hakata. Seda, et viga ka soccernetis on, ma tagasihodlikkusest ei maininudki, kuna nad parandavad selle isegi vast ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Täpselt tabasid, tubli. Ja kuidas ma seda üldse oleksin saanud sillamäelastele teatada, et neil viga see on? Loodetavasti loevad siit ja parandavad ära. Mingit meiliaadressi ma ka otsima ei viitsi hakata. Seda, et viga ka soccernetis on, ma tagasihodlikkusest ei maininudki, kuna nad parandavad selle isegi vast ära.
                        LOLWUT Telefonist oled kuulnud? Ning teiseks väga raske on ju Sillamäe kodukale minna ja seal vajutada nupule "Kontakt". E-mail, faksi- ja telefoninumbrid on seal ju olemas. Lisaks kas toesti pole jalkaliidus kedagi, kellel oleks kontakt klubidega?

                        Väga hea tööeetika on sul muideks...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          LOLWUT Telefonist oled kuulnud? Ning teiseks väga raske on ju Sillamäe kodukale minna ja seal vajutada nupule "Kontakt". E-mail, faksi- ja telefoninumbrid on seal ju olemas. Lisaks kas toesti pole jalkaliidus kedagi, kellel oleks kontakt klubidega?

                          Väga hea tööeetika on sul muideks...
                          Mis kurudi eetikast sa siin räägid, see ei ole mul mingi töökoht siin, see ju tühipaljas foomum, kus eetikast pigem kohatu on rääkida, eetik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Mis kurudi eetikast sa siin räägid, see ei ole mul mingi töökoht siin, see ju tühipaljas foomum, kus eetikast pigem kohatu on rääkida, eetik.
                            Olen ma seda oelnud, et see siin on sinu töökoht.

                            Tuli ju välja, et sa ise tegid vea, mis kopeeriti klubileheküljele ning siis sa naersid selle üle ning teatasid, et ei viitsi otsida kontakti Sillamäega, et neile sellest teada anda(oleks nagu viisakas olnud selle asemel, et selle üle ilkuda, et ei kontrollita igat nime) ning koigest sellest kirjutasid siia. See vabandus, et kust sa peaksid leidma Sillamäe meili aadressi on ju kah nali. Ei jäta ju head muljet eks?

                            Kommentaar


                              Ah, mis me siin ikka räägime, Sillamäe kodukal pole mingit viidet info algallikale, kust see saadud on. Küll on nad seda venekeelsete sõnadega täiendanud, koosseisu pole viitsitud uurida, ju neid siis see eriti ei huvita, kes mängisid, mis on tegelikult suht imelik.

                              Üldiselt pole mõtet enam sellest jahuda, kui tahavad, siis parandavad, kui ei, siis ei.

                              Kommentaar


                                Haha, sa oled ikka uskumatu turvas. Sorri, et ma selgitada ei viitsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X