320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei noh kas siis klubi ei pea üle kontrollima oma mängumehi kes on kantud nende nimekirja ja siis ümber väitma et asi ikka nii ei ole. see et mingi inimene soccerist on nimed kirja pannud ja siis kohe tuubeldadaxe ja tehaxe COPY et oki need mehed ongi. mix ei ole kontrolli meeskonnas? sama on ka syydistada kohtunikke kui mängib keegi keelu all. WDF? kõik teised on syydi peale meeskonna?
    võiin ka asjast valesti aru saada, täiendajatelt ootan vastust. tehke mulle silmaring laiemax......

    Kommentaar


      Algselt postitas almar Vaata postitust
      ei noh kas siis klubi ei pea üle kontrollima oma mängumehi kes on kantud nende nimekirja ja siis ümber väitma et asi ikka nii ei ole. see et mingi inimene soccerist on nimed kirja pannud ja siis kohe tuubeldadaxe ja tehaxe COPY et oki need mehed ongi. mix ei ole kontrolli meeskonnas? sama on ka syydistada kohtunikke kui mängib keegi keelu all. WDF? kõik teised on syydi peale meeskonna?
      võiin ka asjast valesti aru saada, täiendajatelt ootan vastust. tehke mulle silmaring laiemax......
      Vaata väga paljudes klubides tehakse kodukat oma vabast ajast voi lihtsalt koige muu töö korvalt vähemalt minu teada. Seega lihtalt kopeeriti nimekiri jalkaliidust oma kodukale... kas nad peavad sealt siis iga mängija nime vaatama? Vahest lipsab selline viga läbi ja alguses sai asi ju jalkaliidu näpukast.

      Millal on moni klubi süüdistanud kohtunike selles, kui on moni mängija keelu all mänginud? Seda saab IMO jalkaliidust telefonikonega kontrollida, kes mängu keelu all on BTW. Ja mis asi see WDF on siis:P?

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        ei noh kas siis klubi ei pea üle kontrollima oma mängumehi kes on kantud nende nimekirja ja siis ümber väitma et asi ikka nii ei ole. see et mingi inimene soccerist on nimed kirja pannud ja siis kohe tuubeldadaxe ja tehaxe COPY et oki need mehed ongi. mix ei ole kontrolli meeskonnas? sama on ka syydistada kohtunikke kui mängib keegi keelu all. WDF? kõik teised on syydi peale meeskonna?
        võiin ka asjast valesti aru saada, täiendajatelt ootan vastust. tehke mulle silmaring laiemax......
        urmar ja almar-te olete vennad, elukaaslased või ema ja poeg?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Vaata väga paljudes klubides tehakse kodukat oma vabast ajast voi lihtsalt koige muu töö korvalt vähemalt minu teada. Seega lihtalt kopeeriti nimekiri jalkaliidust oma kodukale... kas nad peavad sealt siis iga mängija nime vaatama? Vahest lipsab selline viga läbi ja alguses sai asi ju jalkaliidu näpukast.

          Millal on moni klubi süüdistanud kohtunike selles, kui on moni mängija keelu all mänginud? Seda saab IMO jalkaliidust telefonikonega kontrollida, kes mängu keelu all on BTW. Ja mis asi see WDF on siis:P?

          vaat sa said valesti natuke aru või väljendasin ma tõesti end sitasti. aga ma enda arust pole väitnud, et mõni klubi on syydistanud kohtunikku, et keelu all mängija on platsile lastud. kuid foorumist lugedes on siia kribatud, et mix kohtunik märku ei andnud, et keelu all mängija on nimekirjas( Klaju vs Kure mäng) (Paide vs ei mäleta- samas pole kindel et seal miskit mainiti). jh ja ütelus on ju USALDA AGA KONTROLLI.
          mina pean ja kirjutan WDF all wadafakk(kirjapilt on kindlasti teine kuid ega ma kirjaoskaja olegi) ja mis siis see BTW on?

          Kommentaar


            BTW - "by the way"
            WTF - "what the fuck?" või "who the fuck?
            WDF - ei ole eriti tuntud lühend, kuid oleme nüüd targemad eks see kõik ju üks släng ole ning slängi võib ju ometi igaüks ise mugavdada.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              WDF - ei ole eriti tuntud lühend
              gängstaräpparite seas on.

              Kommentaar


                22. august peavad florakad ilmselt tankide ja õhuväega narva sisenema, kõigeks peab valmis olema
                slimm.ee

                Kommentaar


                  mina selle pärast ei muretseks - Sillamäe joodik-kaklejad vaevalt viitsivad Narva minna, tõsisemad jalgpallifännid pole aga selle peal väljas.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Anatoly Ushanov: „Loodame, et tuleb publikut, siis tulevad ka väravad. Läheme mängima võidu peale.“

                    Kas tühjad tribüünid nõue rakendub mõnel hilisemal mängul või on karistus külmutatud mõne apelatsiooni ajaks? Või karistust muudetud üldse?
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Anatoly Ushanov: „Loodame, et tuleb publikut, siis tulevad ka väravad. Läheme mängima võidu peale.“

                      Kas tühjad tribüünid nõue rakendub mõnel hilisemal mängul või on karistus külmutatud mõne apelatsiooni ajaks? Või karistust muudetud üldse?
                      tingimisi oli see publikukeeld minumeelest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Anatoly Ushanov: „Loodame, et tuleb publikut, siis tulevad ka väravad. Läheme mängima võidu peale.“

                        Kas tühjad tribüünid nõue rakendub mõnel hilisemal mängul või on karistus külmutatud mõne apelatsiooni ajaks? Või karistust muudetud üldse?
                        Häbi, häbi, Peeter!!!
                        Sa üldse EJLi pressiteateid ei loe või?
                        Karistus oli samas pressiteates kus oli ka Kalju fänni intsident Levadia mängul ja Levadia sai karistada.

                        Edit: Lisaks oli samas pressiteates veel järgmine lõik- Kaljule tehti hoiatus, millega soovitatakse klubil tõhustada tööd oma poolehoidjatega, et vältida edaspidi võimalikke probleeme.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          tingimisi oli see publikukeeld minumeelest.
                          Just just, nüüd hakkab midagi meenuma
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Seoses mitterahuldava mängukorraldusega karistati Sillamäe Kalevit kolme miinimumpalga suuruse rahatrahviga.

                            Samuti määrati klubile ühemänguline koduväljaku keeld Eesti jalgpalli Meistriliigas ning ühemänguline koduväljaku keeld tingimisi, mis muutub reaalseks juhul, kui 2009. aasta hooaja jooksul peaks EJLi distsiplinaarkomisjon veelkord Sillamäe Kalevit turvalisuse probleemide tõttu karistama.

                            Ma sain aru, et nagu karistus selline, et üks mäng koduväljaku keeld ja lisaks ka tingimisi üks mäng koduväljaku keeld..
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              esialgu kui uudis tuli siis sain mina aru et Sillamäe ei tohi mängida kodus publiku ees, kuid muudest asjadest nagu aru ei saanud. (va trahv)
                              et siis järgmine kodumäng on neil rakveres Kure vastu?

                              Kommentaar


                                Laupäeval on mäng Kuressaarega Rakveres )) teleülekanne ka
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X