320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuradi jobu on see kes sihilikult Taijo maha tõmbas... Tüüpiline tšurkade mentaliteet, et kui palliga hakkama ei saa peab mehi lõhkuma hakkama. Ma ei ütleks praegu seda kui see oleks kogematta viga olnud, aga oli selgelt näha, et ta sihilikult tõmbas Taijo maha ja tundis rõõmu vastase vigastamisest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
      Kuradi jobu on see kes sihilikult Taijo maha tõmbas... Tüüpiline tšurkade mentaliteet, et kui palliga hakkama ei saa peab mehi lõhkuma hakkama. Ma ei ütleks praegu seda kui see oleks kogematta viga olnud, aga oli selgelt näha, et ta sihilikult tõmbas Taijo maha ja tundis rõõmu vastase vigastamisest.
      Tüüp vist natuke palju seda Lisaaega vaadanud
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Tüüp vist natuke palju seda Lisaaega vaadanud
        Võibolla Aga no nii oli ju. Reageerisin võibolla veits üle, aga närvi ajab see kuna Taijo hetkel ikkagi väga väga vajalik mees koondises

        Kommentaar


          Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
          Võibolla Aga no nii oli ju. Reageerisin võibolla veits üle, aga närvi ajab see kuna Taijo hetkel ikkagi väga väga vajalik mees koondises
          Taijo ja koondises?
          Kas ma olen midagi maha maganud?
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Taijo ja koondises?
            Kas ma olen midagi maha maganud?
            U21 koondis.

            Kommentaar


              OK, sellega nõustun täielikult.
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                mis värk sellega on, et sillamäe fännid(palju neid seal üldse oli) laulavad sama viisi ja tekstiga laule, mida Levadia fännidki. näiteks see nada,nada,nada- gol, gol, gol jne. päris mitu oli neid.....

                Kommentaar


                  Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
                  mis värk sellega on, et sillamäe fännid(palju neid seal üldse oli) laulavad sama viisi ja tekstiga laule, mida Levadia fännidki. näiteks see nada,nada,nada- gol, gol, gol jne. päris mitu oli neid.....
                  Aga miks ei kuule vana head "šaibu, šaibu, šaibu" ?
                  Peaks olema lõuaehitusele suht suupärane..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Aga miks ei kuule vana head "šaibu, šaibu, šaibu" ?
                    mine jäähokki vaatama!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      mine jäähokki vaatama!
                      Kusjuures, nõuka ajal liidu meistrivõistlustel karjuti "šaibu, šaibu" ka jalgpallimängudes. Nüüd on see vist tõesti sihvkasöödikute arsenalist jäädavalt kadunud.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Ons homme pommuudist oodata Sillamäelt?

                        Kommentaar


                          Treener pidavat ametisse jääma http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=344234
                          Samas aga Sillamäe tiblad lõidki Taijo eelolevateks U-21 koondise mänguks välja. Tra siukest võistkonda oleks küll häbi kuhugi eurosarja saata. Iga mäng miskid 5 kollast ja ka punane.

                          Kommentaar


                            ---------kollased punased

                            Sillamäe 70 6

                            Kalju---- 43 5
                            Tammeka 40
                            Kalev-- 38 4
                            Paide-- 38 2
                            Kure---- 34
                            Levadia 33
                            Trans-- 31 3
                            Tulevik 30 1
                            Flora-- 28 1



                            Vihrovile võiks tagantjärgi punase väänata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
                              Treener pidavat ametisse jääma http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=344234
                              Samas aga Sillamäe tiblad lõidki Taijo eelolevateks U-21 koondise mänguks välja. Tra siukest võistkonda oleks küll häbi kuhugi eurosarja saata. Iga mäng miskid 5 kollast ja ka punane.
                              Õhtulehe artikklis mainitud Sillamäe Kalevi peasponsor Sillamäe Sadam juhatuse esimees Vitaly Ivanov on Putini lähikondlane ja üritas ka Nord Steami teenindama hakata, et hiljem sadamasse teadagi mis laevu legaalselt tuua.
                              Vähi käis ka Moskvas aru andmas, kus survestati teda lobby tööga Eesti peaministrit maha võtma.
                              Sillamäe Sadam on väärt ettevõtte ja hea, et annab raha spordile, aga on ise täielikult Venemaa mõjusfääris ning sellele omaselt loeb kõiki kuhu raha paigutatud enda omaks. Sellest ka V.Ivanovi õigus karjuda mingi pisikese tegelase(treeneri) peale.
                              Nii, et nagu igal pool enamasti käivad poliitika ja sport käsikäes.

                              Kommentaar


                                Ja kõik kohe unustasid et antud klubi nagu mängib jalgpalli ja vaadates tabelit suht hästi ka. Ma saan kaktustest aru, neil on kade sest nende klubi viimaste aastate tulemused on masendavad, ja nende "ajalugu", juhi mõju EJLs ja eelarve ei ole abiks. Aga Silla mängijad ei ole süüdi et nad on... lihtsalt paremad mängijad (ehk teevad oma tööd paremeni) kui see praegune mõttetu kaktuste sats.

                                Ja platsil loeb ainult see.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X