320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Ja kõik kohe unustasid et antud klubi nagu mängib jalgpalli ja vaadates tabelit suht hästi ka. Ma saan kaktustest aru, neil on kade sest nende klubi viimaste aastate tulemused on masendavad, ja nende "ajalugu", juhi mõju EJLs ja eelarve ei ole abiks. Aga Silla mängijad ei ole süüdi et nad on... lihtsalt paremad mängijad (ehk teevad oma tööd paremeni) kui see praegune mõttetu kaktuste sats.

    Ja platsil loeb ainult see.
    Kui sa tabelit natuke paremini vaataksid siis näed et meil 3 mängu vähem peetud.
    Paremad on nad ainult kollaste ja punaste kaartide poolest.
    Viimased tulemused räägivad muidugi enda eest:
    Flora - siljamae 4-1
    siljamae - Flora 1-3
    Noja eilsest saunast levadijijale ma üldse ei räägiks

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      mine jäähokki vaatama!
      Sina hoia üldse madalat profiili ja suu kinni! Tead väga hästi mille pärast. Mis kõik sinu kohta välja ei tule...raisk.

      Kommentaar


        Sinu Putin on Pohlak.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          ---------kollased punased

          Sillamäe 70 6

          Kalju---- 43 5
          Tammeka 40
          Kalev-- 38 4
          Paide-- 38 2
          Kure---- 34
          Levadia 33
          Trans-- 31 3
          Tulevik 30 1
          Flora-- 28 1



          Vihrovile võiks tagantjärgi punase väänata.
          Kas EJL on Sillamäe Kalevile tutvustanud jalgpalli mängimise reegleid? Kaartide järgi vaadates tundub, et üks meeskond mängib rugby reeglite järgi ning kohtunik vilistab vuti reeglite järgi.

          Kuidas mõjutab selline kaardihunnik Eesti kohta UEFA fair play edetabelis? Varem loositi ju 10? parima Fair Play riigi parima Fair Play klubide seast 2? meeskonda Eurosarja. Nüüd vist võib selle ära unustada?

          Kommentaar


            Algselt postitas tank Vaata postitust
            Kuidas mõjutab selline kaardihunnik Eesti kohta UEFA fair play edetabelis? Varem loositi ju 10? parima Fair Play riigi parima Fair Play klubide seast 2? meeskonda Eurosarja. Nüüd vist võib selle ära unustada?

            Ei mõjuta, sest UEFA fair play edetabelisse lähevad arvesse ainult rahvusvahelised mängud (klubid+koondis)
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas tank Vaata postitust
              Kas EJL on Sillamäe Kalevile tutvustanud jalgpalli mängimise reegleid? Kaartide järgi vaadates tundub, et üks meeskond mängib rugby reeglite järgi ning kohtunik vilistab vuti reeglite järgi.
              Pigem on Sillamäe üks väheseid meeskondi, kes suruvad vastasmeeskonda üle platsi ja mängivad agressiivset mängu. Sellel põhineb suuresti ka nende edu. Kõik meeskonnad ei pea ju ometegi kaitses kogu meeskonnaga karistusala ette koonduma ja seal ettevaatlikult passima.

              Kuigi ma ei viitsi statistikat otsida, siis ma miskipärast arvan, et nö suures jalgpallis saadakse rohkem kui 1,1-1,3 kollast mängu kohta.

              Kommentaar


                ongi, mehed vähemalt võitlevad, mite nagu flora, kes tavaliselt saab eurosarjas kotti, võitlust pole, kaarte ei saada ja öeldakse lihtsalt, vastased on ikka klassivõrra kõvemad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  ongi, mehed vähemalt võitlevad, mite nagu flora, kes tavaliselt saab eurosarjas kotti, võitlust pole, kaarte ei saada ja öeldakse lihtsalt, vastased on ikka klassivõrra kõvemad.
                  On jah kurb, et Flora mängijad igal võimalusel vastasele lihtsalt sisse ei sõida..
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju- Tallinna uhkus!
                    Sillamjae Kalev- Sõidame sisse!

                    Kommentaar


                      Selliseid vigu juhtub ikka kui vahest tunded ülekeevad ja tundub, et sulle on liiga tehtud. Seda ka eelnevalt Eiko tegi ehk siis jättis selge käega mängimise fikseerimata.

                      JA see punane. No andke andeks see oli minu arust ikka tavaline pehme viga äärel. Ja kindlasti polnd väärt teist kollast ja mängust eemaldamist. Ja ka ma ei täheldanud, et too mängija oleks järjepidevalt toksinud kedagi.

                      Ja Tenistest rääkides siis ei usu,et ta oleks ka ilma seda lopsu saamata mänginud, kuna juba eelmisel korral loobuti vigastuse tõttu.

                      Kommentaar


                        [QUOTE=PraS;1077907
                        JA see punane. No andke andeks see oli minu arust ikka tavaline pehme viga äärel. Ja kindlasti polnd väärt teist kollast ja mängust eemaldamist. Ja ka ma ei täheldanud, et too mängija oleks järjepidevalt toksinud kedagi.
                        [/QUOTE]

                        oli väärt. mul peaks lindi peal olema väga suur plaan sellest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          oli väärt. mul peaks lindi peal olema väga suur plaan sellest.
                          Sul pole mõtet klounile midagi tõestada, sest see pole nagunii võimalik.

                          Kommentaar


                            Alarkih sa võiksid minna enda vene foorumisse edasi naerma koos sillamäe/narva venelastega selle üle kuidas venelased siiski võimutsevad siin.jalgpallist kui nii sa vist ei jaga midagi,kui sa peaksid ise sellise satsi vastu väljakul mängima siis karta on,et sa ei tahagi iga palli pärast võtlusesse minnagi kui tead,et võid kohe,kohe vigastuse sealt saada!
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Andorra vist ka mängib head jalgpalli mõne tegelase loogikat võttes...saavad kaarte ja teevad vigu...ühesõnaga võitlevad ju hästi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                                Sinu Putin on Pohlak.
                                Kui sa kirjutad "sinu" siis võiks ka olla nimi juures või siis peaks kedagi tsiteerima kelle kohta see lause käis. Pets õpeta oma lapsukest natuke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X