320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Habe sinu oma v?
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      Habe sinu oma v?
      No ise ma ei saanud tulla jah, aga mu kallis särk jääb sinna teile nüüd Mida kõike tuli eile veel teha kõrges palavikus olles, et see ikka teieni jõuaks

      Kommentaar


        Nii, esiteks t2nan Sillam2e f2nne, kes olid v2ga vahvad ja toredad ning s6bralikud. Korraldus oli ilus, meile oli terve suur sektor eraldatud kuhu teisi ei lastud, mida pole mujal meie jaoks tehtud. Kuigi Kalju kodustaadionil alati t6mmatakse kylalismeeskonnale samamoodi sektor lintidega ette. Penaltitest sedapalju, et kaotus tuli t2nu valiku puudusele. K2rt, Susanna, Georg, Mina, Alex peale seda j2i viik, siis tuli j2rjest v6tta inimesi, kes ei ole juba l66nud. Joosep tegi imelise t6rje kuid Veljol enam ei olnud jalg t2pne, ega v2ravavahi oskused. Sinna see meil l2ks. Sammuti t2nan Kalju f2nne, kuna selle v2lisreisi jooksul mitte ykski Panter ei tarvitanud yhtegi alkohoolset jooki. Ainuke negatiivne emotsioon mis tekkis Sillam2el oli peale m2ngu, kui Sillam2e kodanik kes ei olnud adekvaatses olekus n2itas ilusaid s6rmi ja tuigerdas kord meile l2hemale ja siis eemale, tema k6nest ei olnud aru saada midagi.
        www.jkkalju.ee

        Kommentaar


          aww kui nunnu :P k2in klubis 2ra ja hoian h2sti eks paneme ta enda ruumidesse hiljem.Kohalikud naersid t2na,soovitasid mul enda roost mytsiga teie f2nnide sekka minna ja s2rk oli ka k2ep2rast
          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

          Kommentaar


            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
            aww kui nunnu :P k2in klubis 2ra ja hoian h2sti eks paneme ta enda ruumidesse hiljem.Kohalikud naersid t2na,soovitasid mul enda roost mytsiga teie f2nnide sekka minna ja s2rk oli ka k2ep2rast
            Irw, keegi teine ei olnud nõus oma kallist särki andma aga nuh, läbi pisarate ma enda oma andsin, siiski heal eesmärgil.

            Kommentaar


              Suur suur aitähh Sillamäe fännidele liigutava kingituse ja toreda vastuvõtu eest Väga tore jalgpallipäev oli

              Kommentaar


                Algselt postitas Odras Vaata postitust
                Nii, esiteks t2nan Sillam2e f2nne, kes olid v2ga vahvad ja toredad ning s6bralikud. Korraldus oli ilus, meile oli terve suur sektor eraldatud kuhu teisi ei lastud, mida pole mujal meie jaoks tehtud. Kuigi Kalju kodustaadionil alati t6mmatakse kylalismeeskonnale samamoodi sektor lintidega ette. Penaltitest sedapalju, et kaotus tuli t2nu valiku puudusele. K2rt, Susanna, Georg, Mina, Alex peale seda j2i viik, siis tuli j2rjest v6tta inimesi, kes ei ole juba l66nud. Joosep tegi imelise t6rje kuid Veljol enam ei olnud jalg t2pne, ega v2ravavahi oskused. Sinna see meil l2ks. Sammuti t2nan Kalju f2nne, kuna selle v2lisreisi jooksul mitte ykski Panter ei tarvitanud yhtegi alkohoolset jooki. Ainuke negatiivne emotsioon mis tekkis Sillam2el oli peale m2ngu, kui Sillam2e kodanik kes ei olnud adekvaatses olekus n2itas ilusaid s6rmi ja tuigerdas kord meile l2hemale ja siis eemale, tema k6nest ei olnud aru saada midagi.
                Mis sellest lintidega eraldamisest kasu on,kui sektor mis eraldatakse ikka suvalisi pealtvaatajaid täis tiksub ja selle peale kui küsida,et mis värk on,öeldakse´ Pole midagi teha,kus me nad paneme´.
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  Mis sellest lintidega eraldamisest kasu on,kui sektor mis eraldatakse ikka suvalisi pealtvaatajaid täis tiksub ja selle peale kui küsida,et mis värk on,öeldakse´ Pole midagi teha,kus me nad paneme´.
                  Meie sektorisse ei lastud mitte üht hinge kes üritas tulla! Kõik oli väga hästi korraldatud!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                    Meie sektorisse ei lastud mitte üht hinge kes üritas tulla! Kõik oli väga hästi korraldatud!
                    Rääkisin teie korraldusest
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Olen väga meelitatud nii soojast vastuvõtust JK Sillamäe fännide poolt. Veelkord suur, suur aitäh teile kingi eest. Pakkusite meie fännidele meeldiva elamuse, lõbusa penaltivõistluse, lahkusime Sillamäelt sooja südamega ning tuleme rõõmuga tagasi!
                      Ilusat hooaja lõppu teile ning jõudu ja jaksu edaspidiseks!!!
                      Citius! Altius! Fortius!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KÄRTINHO Vaata postitust
                        Olen väga meelitatud nii soojast vastuvõtust JK Sillamäe fännide poolt. Veelkord suur, suur aitäh teile kingi eest. Pakkusite meie fännidele meeldiva elamuse, lõbusa penaltivõistluse, lahkusime Sillamäelt sooja südamega ning tuleme rõõmuga tagasi!
                        Ilusat hooaja lõppu teile ning jõudu ja jaksu edaspidiseks!!!
                        meeldis väga, Habe on ikka mega noormees kinkis enda särgi ära
                        teie ka lahedad, järgmisel aastal kohtume jälle.
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          meeldis väga, Habe on ikka mega noormees kinkis enda särgi ära
                          teie ka lahedad, järgmisel aastal kohtume jälle.
                          Kõik Kalju fännid tegid selle nimel tööd. Nemad võtsid allkirjad ja tõid kohale ning andsid üle ning tegid tänase mängu teil seal lõbusaks, mitte mina.

                          Kommentaar


                            Naumov lõi karistuslöögist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              Naumov lõi karistuslöögist?
                              Olevat jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Kõik Kalju fännid tegid selle nimel tööd. Nemad võtsid allkirjad ja tõid kohale ning andsid üle ning tegid tänase mängu teil seal lõbusaks, mitte mina.
                                Super jah, et Kaido oma särgi andis. Mina kahjuks ei leidnud oma särki üles ning ei tea siiani kus see on:S Aga jah meeskond oli väga lahkelt nõus autogramme jagama kuigi nende korjamine lihtne ei olnud. Pidin ootama, kuni mõni üles ärkas oma magusast unest jne

                                Tänukiri saab Hiiu Staadionile üles riputatud et kõik seda imetleda saaks.
                                Citius! Altius! Fortius!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X