320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aastalõputurniir 2007

    Aasta kisub lõpupoole ja nagu tavaks saanud, siis ka tänavusel aastal toimub Kalevi spordihallis traditsiooniline Aastalõputurniir. Sedapuhku 21.-30. detsembrini Kalevi spordihallis.

    ¤ Turniiril kehtib Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste üldjuhend. Mängijad saavad osaleda ainult ühes võistkonnas.
    ¤ Noorte turniiridel osalevad A- ja B- klassi mängijad (1991. a. või varem sündinud) võivad paralleelselt osaleda ka täiskasvanute turniiridel ühes võistkonnas.
    ¤ Maakoolide turniiril osalevad mängijad (1993.a. ja hiljem sündinud) võivad paralleelselt mängida noorteturniiridel ühes võistkonnas.
    ¤ Ühte võistkonda on lubatud registreerida kuni 18 mängijat. Väljakul 5 mängijat + väravavaht, vahetused lubatud jooksvalt.
    ¤ Ülesandmisleht ( saadame koos turniiride ajakavadega) koos mängijate sünnipäevade ja numbritega tuleb esitada enne turniiri algust kohapeal sekretariaadile.
    ¤ Kõikidel võistkondadel palume kinnitada oma osavõtt kirjalikult hiljemalt 30. novembriks 2007. a Eesti Jalgpalli Liitu (aadressil Asula 4c, 11312 Tallinn; faksil 6279 969 või e-maili aadressil comp@jalgpall.ee).
    ¤ Turniirile ei kutsuta võistkondi, kes on Eesti 2007.a jalgpalli meistrivõistlustest loobunud või diskvalifitseeritud.
    ¤ Samuti jätab EJL endale õiguse mitte kutsuda turniirile võistkondi, keda on Distsiplinaarkomisjoni otsusega karistatud pettuste eest.
    ¤ Kõik 30. novembriks oma osaluse kinnitamata jätnud võistkonnad kaotavad koha turniiril.
    ¤ Vabaks jäänud kohad asendatakse madalamate kohtade võistkondadega Eesti meistrivõistluste tulemuste põhjal.


    Loe edasi siit!

    #2
    Täna siis algas Esiliiga turniir..


    "Kalju lõpetas mängu väravavahita, kuid see ei päästnud neid ning Välk sai sellest mängust kirja 1:0 võidu"
    Kuidas mõista seda lauset?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      Täna siis algas Esiliiga turniir..


      "Kalju lõpetas mängu väravavahita, kuid see ei päästnud neid ning Välk sai sellest mängust kirja 1:0 võidu"
      Kuidas mõista seda lauset?
      Väravavaht vahetati väljakumängija vastu, et oleks suurem võimalus viigistada.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
        Väravavaht vahetati väljakumängija vastu, et oleks suurem võimalus viigistada.
        kusjuure vahetatud mängija oleks pidanud vv särgi selga tõmbama, kuid seda ei teind.

        Tänasest rääkides siis Mulgi kangus viis täna võidule. Mutle oli hea täna. Muideks tänased ainukesed fännid olid ainult TVMK-l

        Kommentaar


          #5
          Kus Kalju meeletu fänniarmee siis oli?
          Jõulupohmakas?
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Kus Kalju meeletu fänniarmee siis oli?
            Jõulupohmakas?
            nad niisama naljatasid ja istusid. Üks isegi tahtis et ma neid lehte paneks

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              kusjuure vahetatud mängija oleks pidanud vv särgi selga tõmbama, kuid seda ei teind.

              Tänasest rääkides siis Mulgi kangus viis täna võidule. Mutle oli hea täna. Muideks tänased ainukesed fännid olid ainult TVMK-l
              TVMK-l olid jah vist täna ainukesed fännid, tegid häält vähemalt
              Ratnikovil oli nina niiii punane, meenutas nats sinu nina Pras.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                TVMK-l olid jah vist täna ainukesed fännid, tegid häält vähemalt
                Ratnikovil oli nina niiii punane, meenutas nats sinu nina Pras.
                Täna oli mu kott ja põrand Kalevis puhas. Loodetavasti on ka meie putka homme puhas

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Täna oli mu kott ja põrand Kalevis puhas. Loodetavasti on ka meie putka homme puhas
                  seda on ta kindlasti kui sa oma ninaga sealt üle käid

                  Kommentaar


                    #10
                    mmm... Kaljul olid mingid häält tegevad inimesed siiski kohal. Ja elati kindlasti rohkem kaasa kui TVMKi duublile... Kuigi jah TVMK II-l oli rohkem rõõmukisa, sest ka helgeid hetki oli neil selgelt rohkem...
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #11
                      jah, Daniil Savitski tõrjus päris muljetavaldavalt Mitti pealelööke

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Kus Kalju meeletu fänniarmee siis oli?
                        Jõulupohmakas?
                        Tööl ja puhkamas. Kui hooaeg hakkab oleme kohal.

                        Kommentaar


                          #13
                          Teeb kurvaks, et kui pea kõik satsid tulevad turniirile oma parimas rivistuses, siis leidub ikka 1-2 sellist, kes ei suvatse asja tõsiselt võtta, tulles igal aastal kohale mingi suvalistest noortest kokku klopsitud satsiga. Nad võivad iseenest olla ju head mängumehed, aga kui ma ostan pileti ja tahan selle eest näha mängimas parimaid mehi, siis näib see mulle minu üle irvitamisena.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas sosku Vaata postitust
                            Teeb kurvaks, et kui pea kõik satsid tulevad turniirile oma parimas rivistuses, siis leidub ikka 1-2 sellist, kes ei suvatse asja tõsiselt võtta, tulles igal aastal kohale mingi suvalistest noortest kokku klopsitud satsiga. Nad võivad iseenest olla ju head mängumehed, aga kui ma ostan pileti ja tahan selle eest näha mängimas parimaid mehi, siis näib see mulle minu üle irvitamisena.
                            Ära mine vaatama, lihtne ja loogiline. Mine sellele mängule, kus on midagi vaadata. Aastalõputurniir on ammu juba läinud kuidagi käest ära. Mehed puhkavad praegusel ajal ja peavad läbirääkimisi erinevate klubidega. Kelle eest nad siis mängima peavad? Kas endiste klubide või oletavate tulevaste eest?

                            Kommentaar


                              #15
                              Oskab keegi öelda, palju pilet maksab?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X