320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaator nii väga hull ei olnud midagi, eriti arvestades et tegemist kommentaatori kodumeeskonnaga. Kiideti Rakvere fännide laule, kahevõitluste kommentaarid ütles alati välja, kes jäi peale, kes alla. Ja kommentaatori teadmatus mängijatest praegu on ju samuti täiesti normaalne. Isegi teadis fakte, et Jonn on Tarva parim mees ning ründeliinist tunneb Rakvere Akimovist puudust.
    Mina igatahes kiidan.

    Kommentaar


      Kuigi kaotasime eile 3-0, siis lootusetu see olukord küll polnud. 50 minutit püsisime kenasti mängus. Kohtuniku suured otsused läksid meie kahjuks, õiged või valed, polegi enam oluline. Lasime neist end liigselt mõjutada. Viimased kaks väravat olid kindlasti välditavad, loodetavasti võtame õppust. Mõne mängija puhul andis ka väsimus tunda, ehk hooaja jooksul füüsis paraneb.

      3-0 kaotuse puhul on võib olla veidi kentsakas kaitsjaid esile tuua, aga Märten Kuusk mulle täitsa meeldis. Usun, et saab Kaarel Saare asendamisega kenasti hakkama. Ta on veel nii vähe meiega koos trenni teha saanud, nii et kokkumäng saab ka ainult paremaks minna.

      Üldiselt aga, selle mängu põhjal küll ei ütleks, et esiliiga ja meistriliiga vahe mäekõrguselt erineks. Väga võimalik, et pärast kohtumisi Flora ja Kaljuga arvan teisiti.

      Algselt postitas Phoenix Vaata postitust
      Vs Pärnu LM.

      Algul oli mängupilt vähe ilusam.
      Fännid olid küll tip-top vägevad vennad.
      Sooviksin omaltpoolt vabandada selle rumala Pärnu "fänni" pärast, kes inetusi loopis teie kohta.

      Edu ja jaksu Rakverele edaspidiseks hooajaks!
      Pole hullu, eks neid tõrvatilku jagub igasse linna. Me ei saa garanteerida, et Rakvereski mõni jorss sarnaselt käituda ei võiks. Loodetavasti vaid päris küljealla ei tiku. Mind häiris eile pigem see, et me ei võinud oma fännilippe aiale asetada kui ühe tondi lalin.

      Jõudu ka Pärnule!

      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Isegi teadis fakte, et Jonn on Tarva parim mees ning ründeliinist tunneb Rakvere Akimovist puudust.
      Mina igatahes kiidan.
      Ma ütleks, et need 'faktid' on vaieldavad


      Silvio juhtumit kommenteeriks ka veidi. Igasugu segast infot tema kohta liikvel. Vigastust mehel ei ole, ei kuulunud lihtsalt sel korral Bondareko valitud mängupäeva koosseisu. Mängijaid on meil rohkem kui mullu Esiliigas, trennigi tehakse kõvemini ning koht väljakul pole kellelegi garanteeritud.

      Täpsustaks ka tema mullust statistikat. Tundub, et viimasel ajal pannakse Rakvere numbritega pidevalt pange. Õhtulehes oli märgitud, et mängis möödunud hooaeg Rakvere eest 17 kohtumist. Tegelikult osales meil 16 mängus, neist vaid kolm tegi ta algusest lõpuni kaasa.

      Selles valguses tundub kaheldav ka Soccerneti väide, et tegu oli meie möödunud hooaja põhiraskust kandnud mängijaga. Mitte, et kõik mängijad väljakul peaksid väravalööjad olema või resultatiivseid sööte jagama, aga usun, et üsna kõnekad on poolkaitsja jaoks siiski numbrid 0 väravat ja 0 väravasöötu. Neid numbreid vaadates ja möödunud aastal ka Silvio mängu, siis tuleb kahjuks nentida, et enesehinnang ning panus väljakul pole päris võrdväärses seoses. Tuleb taset tõsta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Õhtulehes oli märgitud, et mängis möödunud hooaeg Rakvere eest 17 kohtumist. Tegelikult osales meil 16 mängus, neist vaid kolm tegi ta algusest lõpuni kaasa.
        See lihtsalt sealt ei või tulla, et 16 liigas ja üks karikas?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          See lihtsalt sealt ei või tulla, et 16 liigas ja üks karikas?
          Usun, et sealt see tulebki, aga karikas ta meie eest ei mänginud. Enne Tarvaga liitumist tegi karikamängu Rumori Calcios. Pole küll tegelikult väga vahet kas 16 või 17 mängu. Kõik teeme vigu, aga praeguses kontekstis tahtsin selle erisuse välja tuua.

          k2bo lõi päris kena graafilise lahenduse mängupäeva koosseisu kuvamiseks. Olgu see siin ka välja toodud (Tarvas vs Pärnu):

          Lisatud failid

          Kommentaar


            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
            Selles valguses tundub kaheldav ka Soccerneti väide, et tegu oli meie möödunud hooaja põhiraskust kandnud mängijaga. Mitte, et kõik mängijad väljakul peaksid väravalööjad olema või resultatiivseid sööte jagama, aga usun, et üsna kõnekad on poolkaitsja jaoks siiski numbrid 0 väravat ja 0 väravasöötu. Neid numbreid vaadates ja möödunud aastal ka Silvio mängu, siis tuleb kahjuks nentida, et enesehinnang ning panus väljakul pole päris võrdväärses seoses. Tuleb taset tõsta.
            Minu teades, Silvio kasutati palju kaitsepoolkaitsjana pärast suvi: päris raske sealt palju väravaid ja söödud teha.
            Pärnus kasutati ründajana 4-5-1'ga ja peaaugu värava lõi. Aga ma saan aru Rakvere catenaccio ja kontrarünnakuga mängida ei taha, parem vallutada Premium Liiga calcio champagne'ga
            Nüüd on ka nii palju Flora laenumehed kellel on vaja mänguminutid teha, siis ma näen raske et ta saab mänguaeg üldse.

            Kommentaar


              Ma ei ole küll Tarvast üleliia palju näinud, aga nii palju kui Silviot mängimas olen näinud, siis tema tase lihtsalt ei olegi Premium liiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ma ei ole küll Tarvast üleliia palju näinud, aga nii palju kui Silviot mängimas olen näinud, siis tema tase lihtsalt ei olegi Premium liiga.
                Kindlasti peame sinu arvamust palju usaldama kuna sa olen näinud palju legionaareid Kaljus kes pole omandanud sellist taset

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Minu teades, Silvio kasutati palju kaitsepoolkaitsjana pärast suvi: päris raske sealt palju väravaid ja söödud teha.
                  Pärnus kasutati ründajana 4-5-1'ga ja peaaugu värava lõi. Aga ma saan aru Rakvere catenaccio ja kontrarünnakuga mängida ei taha, parem vallutada Premium Liiga calcio champagne'ga
                  Nüüd on ka nii palju Flora laenumehed kellel on vaja mänguminutid teha, siis ma näen raske et ta saab mänguaeg üldse.
                  Olen näinud Silviot Tarva eest mängimas nii äärepooliku, keskpooliku, ründaja alusena kui ka ründajana. Ma ei ütle, et ta igal positsioonil alati kõige nõrgem oleks olnud, aga midagi säravat pole ma ka näinud, pigem keskpärane. Mänguks Pärnuga ei mahtunud koosseisu ka mitmed vanad olijad. Kui tahame Premium liigas hakkama saada, siis tuleb end kõigepealt trennis ja siis mängudel tõestada, vanade teenete eest ei saa midagi. Meedias endale ja klubile negatiivse tähelepanu tõmbamine ei aita ka kindlasti kaasa.

                  Florast on laenul kaks meest - poolkaitsja Erkki Kubber ja ründaja Juhan Jograf Siim, kellest viimane on hetkel üldse hüppeliigese vigastusega väljas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Olen näinud Silviot Tarva eest mängimas nii äärepooliku, keskpooliku, ründaja alusena kui ka ründajana. Ma ei ütle, et ta igal positsioonil alati kõige nõrgem oleks olnud, aga midagi säravat pole ma ka näinud, pigem keskpärane. Mänguks Pärnuga ei mahtunud koosseisu ka mitmed vanad olijad. Kui tahame Premium liigas hakkama saada, siis tuleb end kõigepealt trennis ja siis mängudel tõestada, vanade teenete eest ei saa midagi. Meedias endale ja klubile negatiivse tähelepanu tõmbamine ei aita ka kindlasti kaasa.

                    Florast on laenul kaks meest - poolkaitsja Erkki Kubber ja ründaja Juhan Jograf Siim, kellest viimane on hetkel üldse hüppeliigese vigastusega väljas.
                    Ma ei taha mingi poleemika siin hakata. Teie klubi, teie valik.
                    Samal ajal tead minust paremini millisel olukorras Silvio pidi eelmisel hooajal hakkama saama.
                    Edasi-tagasi sõit Vaost ja keskõhtul koju jõuda kus süüa sind ei oota pole atleet kindlasti ideaalne olukord, eks?
                    Oleme mõistlikus inimesed kõigepealt.
                    Samuti nõustun et läbi sotsiaal meedias pole vaja need asja ära pesta.
                    Aga kujutaksin ette kui ma oleksin üksindal võõrmaal ilma sõbradeta ka koduta. Kindlasti mojuks mind.
                    Seda õelnud, edu teile hooajaks!

                    Kommentaar


                      Kindlasti on tal raske, nõus. Samas tuleb aru saada, et milline on meie võimekus, amatöörklubi on amatöörklubi. Kui soovime Premium liigas ellu jääda, tuleb töötada võimete piiril ja ka siis võib väheks jääda. Iga punkt on kulla hinnaga ning parimas vormis mehed peavad väljakul olema. Eks hooaeg näitab, usun, et kui Silvio saab asjad paika räägitud ning jalgpallile keskendub, siis hooaja jooksul võimalusi talle ikka avaneb.

                      Jõudu ka Rumori Calciole oma ettevõtmistes!


                      Korra veel Pärnu mängu juurde tagasi tulles, siis kas see protokoll on ametlik (tärni juures pole)? Vunk andis selle põhjal pingilt väravasöödu?

                      http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76157

                      Soccerneti protokollis on märgitud ka, et Sarapuu teenis kollase kaardi, samas liidu protokollis seda kirjas pole. 59. minuti olukorda järelevaadanud tundub, et ta sai vaid suulise hoiatuse.

                      http://soccernet.ee/eesti-meistrilii...vere-jk-tarvas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Kindlasti peame sinu arvamust palju usaldama kuna sa olen näinud palju legionaareid Kaljus kes pole omandanud sellist taset
                        Keda veel, kui mitte Romariot? Tundub, et natukene ta Eesti vutist ja selle tasemest ikka jagab.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Kindlasti on tal raske, nõus. Samas tuleb aru saada, et milline on meie võimekus, amatöörklubi on amatöörklubi. Kui soovime Premium liigas ellu jääda, tuleb töötada võimete piiril ja ka siis võib väheks jääda. Iga punkt on kulla hinnaga ning parimas vormis mehed peavad väljakul olema. Eks hooaeg näitab, usun, et kui Silvio saab asjad paika räägitud ning jalgpallile keskendub, siis hooaja jooksul võimalusi talle ikka avaneb.

                          Jõudu ka Rumori Calciole oma ettevõtmistes!


                          Korra veel Pärnu mängu juurde tagasi tulles, siis kas see protokoll on ametlik (tärni juures pole)? Vunk andis selle põhjal pingilt väravasöödu?

                          http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76157

                          Soccerneti protokollis on märgitud ka, et Sarapuu teenis kollase kaardi, samas liidu protokollis seda kirjas pole. 59. minuti olukorda järelevaadanud tundub, et ta sai vaid suulise hoiatuse.

                          http://soccernet.ee/eesti-meistrilii...vere-jk-tarvas
                          Hea tähelepanek, muutsin Vungi vahetuse tagasi 68. minutile, kus ta justkui pidanudki olema. Igatahes alguses oli ning Soccernet on selle vahetuse ka 68. minutile märkinud, ilmselt ejl protokolli põhjal. Ja seda Sarapuu kollast tõesti protokollis polnud.

                          Kommentaar


                            Rakvere Tarva klubi esindaja Facebookis klubi siunanud leegionäri käitumisest: keegi pole teda meeskonnast välja arvanud!

                            Laupäeval meistriliigas debüteerinud Rakvere JK Tarva meeskonna koosseisust välja jäänud võõrleegionär Yao Sylvain Kouassi avaldas sotsiaalmeedias juhtunud üle koheselt nördimust. Rakvere Tarva esindaja Reijo Kuusiku sõnul on selliseid asju aga varemgi juhtunud. 

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Kindlasti on tal raske, nõus. Samas tuleb aru saada, et milline on meie võimekus, amatöörklubi on amatöörklubi. Kui soovime Premium liigas ellu jääda, tuleb töötada võimete piiril ja ka siis võib väheks jääda. Iga punkt on kulla hinnaga ning parimas vormis mehed peavad väljakul olema. Eks hooaeg näitab, usun, et kui Silvio saab asjad paika räägitud ning jalgpallile keskendub, siis hooaja jooksul võimalusi talle ikka avaneb.

                              Jõudu ka Rumori Calciole oma ettevõtmistes!
                              Jah, ma olen nõus, keegi ei arva siin et Rakvere eelarve äkki nii võimekas, aga tema ootused oli juba teadnud, äkki talle õelda natukene varemgi, lihtsalt.

                              Tänan!

                              Kommentaar


                                Pakkige end soojalt riide ja tulge parem täna mängule (20:00 @ Sportland Arena)! Saab ka emotsioone välja lasta ja pärast siin edasi klõbistada. Mõnel õnnelikul on võimalik lausa võita romantikapakett kahele Wesenberghis. Võime mängu järel fännibussiga võidumehe ja naise pullide linna ära visata. Joppab ja läheb võit õigesse kohta, siis ehk pärast foorumiski mõnda aega rahulikum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X