320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernetil on nii igav: http://ristnurk.soccernet.ee/artikke...a-fotolt-valja
    Mees seal tollal päeval polnud üldse, võin kinnitada 100% ja arvan et ka Andres saab seda õelda.
    Teravam silm oleks ka näinud et Mister X käsi on valge, mitte must.
    Aga paar pilti instagrami tagasi on pilt selge: https://www.instagram.com/p/BCSSuHGQ...en-by=jktarvas

    Kommentaar


      Võin käsi südamel kinnitada, et see löda sokiga välja lõigatud mannekeen ei ole Silvio.



      Tolle pildi tegemise päeval puudus lisaks Silviole näiteks ka Alari Tovstik, kes mängus Pärnu vastu kandis kaptenipaela. Kuid see tõenäoliselt uudiskünnist ei ületa.

      Kommentaar


        See seal pildil jah küll kuidagi Silvio olla ei saa. Pole just kõige teravamat silma vaja, et näha, et tegu on valgenahalise mängijaga.

        Edit: tuleb välja, et valgenahalise mannekeeniga.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Võin käsi südamel kinnitada, et see löda sokiga välja lõigatud mannekeen ei ole Silvio.



          Tolle pildi tegemise päeval puudus lisaks Silviole näiteks ka Alari Tovstik, kes mängus Pärnu vastu kandis kaptenipaela. Kuid see tõenäoliselt uudiskünnist ei ületa.
          AHAHAHAHAH Mul oli selline hetk et äkki mõtlesin et tegu on mannekeeniga, aga ei julgenud välja pakkuda et muidugi kedagi ütleb et ma olen nii kibestanud inimene. Aga aitäh selle mammu eest.
          Peaks kindlasti minema nüüd Ristnurgale: 'Fail: Soccernet teeb mannekeenist Silvio!'

          Kommentaar


            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
            Võin käsi südamel kinnitada, et see löda sokiga välja lõigatud mannekeen ei ole Silvio.



            Tolle pildi tegemise päeval puudus lisaks Silviole näiteks ka Alari Tovstik, kes mängus Pärnu vastu kandis kaptenipaela. Kuid see tõenäoliselt uudiskünnist ei ületa.
            kes see krdi idioot üldse sellise postituse ristnurka pani.. täiesti lammas

            Kommentaar


              Algselt postitas Aivar Pohlak Vaata postitust
              Premium liiga klubidest rääkides puuduvad täna profimeeskonna tunnused vaid Rakvere Tarval ja Esiliiga klubidest on need olemas Viljandi Tulevikul.
              Tuleme parem olulisemate teemade juurde. Huvitav, mida Aivar sellega silmas pidas?

              Kommentaar


                Ma ka ei tea, mida seal tunnuste all silmas peeti täpsemalt. Sellele saaks vist Pohlak ainult ise vastata. Ma eeldan, et ehk tunnused aka potentsiaal professionaalse klubi olemasoluks?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Tuleme parem olulisemate teemade juurde. Huvitav, mida Aivar sellega silmas pidas?
                  Vaid? Ahahah ravi võtmata vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Ma ka ei tea, mida seal tunnuste all silmas peeti täpsemalt. Sellele saaks vist Pohlak ainult ise vastata. Ma eeldan, et ehk tunnused aka potentsiaal professionaalse klubi olemasoluks?
                    Ma arvan äkki see, et igas PL meeskonnas peale Tarva on keegi poolproff või proff. Keegi Paides või Tammekas ja Pärnus ju saab ikka palka mängijatest, aga Tarvas pole kedagi. (v.a. muidugi need mängijad, kes on klubi juures ka treenerid)

                    Eks eelarveline põhjus ole, kõik oleneb sellest kui palju näiteks KOV toetab või kuidas sponsoritega lood. Rakverel nii väikse linnana teiste PL meeskondade vahel raske ühest kohast sponsoreid leida, kes oleks nõus toetama nii kossu kui ka jalkat või võrku samal ajal korraga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                      Ma arvan äkki see, et igas PL meeskonnas peale Tarva on keegi poolproff või proff. Keegi Paides või Tammekas ja Pärnus ju saab ikka palka mängijatest, aga Tarvas pole kedagi. (v.a. muidugi need mängijad, kes on klubi juures ka treenerid)
                      Millegipärast kahtlen, et just see nende sõnade põhjuseks on. Samas, nagu ma ütlesin, et täpse selgituse saaks vaid Pohlak ise anda.

                      Ja kahtlemata on Rakvere jalgpallil raske sponsorite leidmisel korvpalli ja võrkpalliga konkureerida. Eks muidugi sama "viga" on ka Tartus ja Pärnus, aga olles ikkagi Eesti mõistes suuremad linnad, eriti Tartut silmas pidades, võiks seal muidugi ideaalis kõigile jaguda.

                      Paide kohapealt, siis on tunne, et nemad teevad juba jõulisemaid samme profiklubiks saamisel.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Millegipärast kahtlen, et just see nende sõnade põhjuseks on. Samas, nagu ma ütlesin, et täpse selgituse saaks vaid Pohlak ise anda.

                        Ja kahtlemata on Rakvere jalgpallil raske sponsorite leidmisel korvpalli ja võrkpalliga konkureerida. Eks muidugi sama "viga" on ka Tartus ja Pärnus, aga olles ikkagi Eesti mõistes suuremad linnad, eriti Tartut silmas pidades, võiks seal muidugi ideaalis kõigile jaguda.

                        Paide kohapealt, siis on tunne, et nemad teevad juba jõulisemaid samme profiklubiks saamisel.

                        Paidel peaks kõige raskem olema saada sponsoreid, kes küla sponsor ikka olla tahab. Aga pigem viitan praegu sellele, et sponsor ei pea olema just samast maakonnast.

                        Kommentaar


                          Kas Oleg Gross Tarvast ei toeta üldse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                            Paidel peaks kõige raskem olema saada sponsoreid, kes küla sponsor ikka olla tahab. Aga pigem viitan praegu sellele, et sponsor ei pea olema just samast maakonnast.
                            Loomulikult ei pea, aga ettevõtetel-firmadel on tõenäoliselt suurem side lihtsalt kohaliku piirkonna spordiklubidega.

                            Paar aastat tagasi räägiti Paide leerist, et tahetakse olla-saada Kesk-Eesti jalgpallureid ühendavaks klubiks, ehk et nii Järva- kui Raplamaa. Ei tea, kuidas aastal 2016 lood on, aga iseenesest kahe maakonna peale ehk midagi siiski sponsorite näol leiaks. Lisaks veel noortetöö ka Tapa regioonis.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Mis siis eile esimesel poolajal juhtus?Ja 50-ndast minutist saadi kaitse pidama või tõmbas Flora piduri peale?Pärnu vastu vajus Tarvas just viimased 20 minutit ära...eile siis suudeti seista?

                              Kommentaar


                                Esimesel poolajal ei lasknud Flora Tarval lihtsalt hingata, igast asendist ja igas olukorras lihtsalt domineeriti. Sakari oli muidugi Hurdale eile täielik napakymppi, Tarva kaitse lihtsalt ei suutnud ta vastu mitte midagi. Peale Sakari viiendat ehk 6:0-i oli väljak juba nii lumine, palli liikumine raskendatud ja kõik mehed jooksid "pulkas" jalgadega, et mitte kukkuda. Nii-et pigem asi selles, et Flora lasi pressi veidi alla. Tarvas muidugi haistis võimalust ja üritas kontratest, vahetult enne lõppu viimastel minutitel peaaegu said ka auvärava kätte nurgalöögijärgsest olukorrast, Aland tõi ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X