320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti kui suveks lood pole kõige paremad siis Flora II-st saab alati lisajõudu võtta. Ma ei usu,et Rakvere väga suureks peksupoisiks jääb.

    Kommentaar


      Pea püsti!
      Nagu Koser ütles, siis nulliga pole keegi lõpetanud.

      Aga kui ma oleks Tarva fänn, siis ootaks küll, et saaks juba jälle Esiliigat mängida, enne, kui väga koledaks läheb.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Tarva fännina peaks mainima, et praegu on Premium liigas ikkagi põnevam kui esiliigas. Kõik on uus ja huvitav.

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          Aga kui ma oleks Tarva fänn, siis ootaks küll, et saaks juba jälle Esiliigat mängida, enne, kui väga koledaks läheb.
          Ei usu et sa seda ootaks. Pigem ootaks, et meeskond paremini mängima hakkab, terve hooaeg pmst alles ees juu

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Paraku nii on. Kui just midagi ei muutu, siis viimane koht on tõsiasi. Kui tõenäoline on, et mehed kohanevad tempoga?
            Jälgisin mängu staadionil ja vaatasin asja ka videost üle. Ikka väga mannetu partii oli meie poolt, mängisime kohati nagu mõni II liiga sats, ilmselgelt alla oma võimete. Kollektiivselt nõrk esitus. Samas ma ei põe, olen kindel, et suudame ka sama koosseisuga enamat, vastasel juhul poleks me meistriliigasse jaksanud tõustagi. Ilmneb aga tõesti, et meistrika tasemega kohanemine võtab siiski rohkem aega kui algselt prognoositud, aga mis seal ikka. Õppetunnid peavadki valusad olema, siis jäävad meelde. Seda magusamad on hilisemad punktid. Aega veel õnneks on.

            Rannamäe värava üle on muidugi hea meel, see koll oli mehele meistrika tasemel esimene. Ehk läheb edaspidi veidi libedamalt. Seni on iga mäng 1-2 head võimalust tal tekkinud.


            PS! Kas poolajamängu mitte Pullide esindus ei võitnud? Postimehe ülekandes mainiti, et kaotasime ka selle. Vähemalt meile endile jäi mulje, et võitsime ja tagasisõites pakkus see mõningast lohutust Justkui teine järjest, Nõmmel läks ka õnneks.

            Üks väike täpsustus lõppu, juhuks kui kommentaatorid foorumeid sirvivad. Märten Kuusk on Kaljust laenul, Goldberg mitte.


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Pea püsti!
            Nagu Koser ütles, siis nulliga pole keegi lõpetanud.

            Aga kui ma oleks Tarva fänn, siis ootaks küll, et saaks juba jälle Esiliigat mängida, enne, kui väga koledaks läheb.
            Skooride mõttes ehk tõesti, aga mängukogemuse ja ala arengu mõistes kohalikus plaanis mitte (eelkõige infra ja klubiline areng). Eks muidugi midagi katastroofset ei juhtuks, ajab ju Viljandiga vahvalt oma asja edasi, aga mille nimel võidelda on ka omajagu. Soovib ka Tulevik kiirelt Premiumi tagasi pääseda ning minu arust õige ka. Eesmärgid peavadki olema selged ja kõrged.

            Elugi on Premiumis rohkem sees. Igal hooajal 4 korda Levadia või Infoneti duubliga mängida on pigem nüri.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              PS! Kas poolajamängu mitte Pullide esindus ei võitnud? Postimehe ülekandes mainiti, et kaotasime ka selle. Vähemalt meile endile jäi mulje, et võitsime ja tagasisõites pakkus see mõningast lohutust Justkui teine järjest, Nõmmel läks ka õnneks.
              Selle ülekohtu eest tõesti siiralt vabandan, platsil tehti niigi liiga ja nüüd niisuguses asjas ka

              Goldbergi osas ausõna ei mäleta, et oleks laenust rääkinud, vb oli mingi halb sõnastus.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Selle ülekohtu eest tõesti siiralt vabandan, platsil tehti niigi liiga ja nüüd niisuguses asjas ka

                Goldbergi osas ausõna ei mäleta, et oleks laenust rääkinud, vb oli mingi halb sõnastus.

                Väga vabalt võisin ise valesti kuulda/mõista, sel juhul vabandan. Pole vast nii oluline asi, et hakata enam tagasi kerima. Paaris kohas on sellega aga kindlasti eksitud (kohalikus lehes ja ka Soccernetis), selguse mõistes olgu siis täpsustatud

                Pühapäeval aga sihuke tore kohtumine tulemas nagu Eesti U-18 vs Rakvere JK Tarvas. Mäng toimub Maardus (kl 15:00).

                Kommentaar


                  Korralik läbipõlemine oli ja ülekannet vaadates sai ikka tihti peast kinni hoitud. Selles voorus 5 mängu ees veel + 3 vooru ees. Nagu öeldakse, siis esimene lähebki aiataha

                  Oma poolt saadan tervitusi sellele psühhopaadile, kellel nii igav, et peab soccerneti uudiste all ja lives mu nimega kommenteerimist heaks ideeks. Edu sulle idioot!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                    Oma poolt saadan tervitusi sellele psühhopaadile, kellel nii igav, et peab soccerneti uudiste all ja lives mu nimega kommenteerimist heaks ideeks. Edu sulle idioot!
                    Pean oluliseks meelde tuletada, et Sarvik pole just eriti originaalne nimi. See "psühhopaat" ei pruugi sinust teadagi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Pigem ikka teab. Sarvik võttis päris agaralt Flora vastu mängides sõna seal live ülekandes. Liiga agaralt isegi, ma ütleka. Vast seal jäi silma
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust

                        Oma poolt saadan tervitusi sellele psühhopaadile, kellel nii igav, et peab soccerneti uudiste all ja lives mu nimega kommenteerimist heaks ideeks. Edu sulle idioot!
                        Kui tüüp trollib, siis selle postitusega andsid talle veel nädalateks jõudu juurde. Palju õnne!
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Kui tüüp trollib, siis selle postitusega andsid talle veel nädalateks jõudu juurde. Palju õnne!
                          noh ilmselt tulevad kuti ühed produktiivseimad nädalad tema elus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Kui tüüp trollib, siis selle postitusega andsid talle veel nädalateks jõudu juurde. Palju õnne!
                            Mis tähendab, annab indu juurde? Miks soccernet üldsegi avaldab seal selliseid kommentaare? Võrreldes foorumiga on seal mitte peldikusein, vaid kloaak.

                            Kommentaar


                              Eesti U18 - Rakvere JK Tarvas 0:5 (0:1)
                              Henri Hang, Siim Rannamäe x2, Goldberg, Juht

                              Tulemus ehk kenam kui näidatud mängupilt, aga jääme rahule. Vahelduseks veidi võidurõõmu. Goldbergi koll oli ka vägev.

                              Kommentaar


                                Väravatest video ka:

                                00:48 Goldbergi goll (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X