320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    siis midagi tähendab.
    mida see täpselt siis tähendab?

    Kommentaar


      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Ma ei tea numbreid sellist hooajast.
      Muidugi liiga tugevus ja suurus matters. AGA, kui üks klubi ei jõua isegi üks võit hooaja lõpuni (mina soovin nendele jõuda, isegi kui mind on siin solvunud) teha ühes nõrgemas liigas (Euroopa teiste võrreldes) siis midagi tähendab.
      Sportlikult ausal teel Rakvere Premium liigasse tõusis ning selle tõttu väärivad nad ka siin mängimist. Nemad teadsid ja ka meie teadsime, et kerge see hooaeg Rakverele ei tule ning siin ei aita ka see, kui sa lähed ja näitad oma statistikat "me oleme Euroopa kõige sitem". Praeguses staadiumis tõmbab see veel rohkem motti maha ning selle mölisemise ja sõimamise asemel tuleb trennis ja mängudes rohkem vaeva näha. Liiga tipu vastu on tase ilmselgelt väga suur, kuigi näpistamised ei ole kaugel olnud. Pärnu vastu on mängitud võrdselt, kuigi lõpp on alati ära kiskunud.

      Eelmine hooaeg, kui oli Viljandi PL-is, siis oli tabeli lõpp ka kõvasti tihedam ning nii kõrge punktisaagiga kui Viljandi välja langes ei ole keegi teine välja langenud. Rakvere lõpetas oma hooaja üllatusvõidu ja Kalevi üllatuskaotusega tablis 4. kohaga, olles 19p maas kolmandast kohast ja 9p ees viimasest kohast, kuigi jah - iseseisvate klubide seas oldi esimesed. Tallinna Kalev siin Rakvere asemel oleks täpselt samas seisus hetkel. Mänguliselt jääb Kalev samuti PL klubidele tugevalt alla.

      Kommentaar


        Kalevil poleks ilmselt sel hooajal eriti paremini läinud kui Rakverel. Kui esiliigas ikkagi duublitest jagu ei saa, mida siis veel esinduste vastu eeldada. 2014. a hooaja pealt võiks arvata, et vähemalt poole koosseisu jagu meistriliiga tasemega mängijaid juurde saada oleks ebatõenäoline.

        Selles mõttes on mul väga hea meel Viljandi üle, kes meistriliiga taseme on esiliigas säilitanud ja loodetavasti ka järgmisel hooajal konkurentsivõimelised on.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Üritan oma arunatukesega senist hooaja kulgu põhjendada nagu oskan. Kes vastu peab võib kapist ilmselt küpsise võtta.

          Teadsime, et see aasta tuleb raske, aga sisuliselt 2/3 hooajast möödas võib julgelt tõdeda, et hooaja eel loodetud tasemel meil ennast tõsta ei ole õnnestunud. Samas pole mul kahtlust, et enda mullusele satsile teeksime praeguse kooslusega kindlasti ära. Kahe liiga vahel on lihtsalt nõnda selged käärid. Lisaks oma silmaga tõdemisele ehk viitavad sellele ka senised tulemused - hooaja eel alistasime kahel korral Viljandi (3:1 ja 1:0), võitsime ka Tallinna Kalevit (4:1) ja Flora U21-te (6:1) ning karikas edenesime just Maardu vastu (5:1). Kellelegi, kes mängib madalamal kui Premium liiga pole me 2016 aastal (veel) kaotanud.

          Lihtsalt uskumatult palju on olnud ebaõnne - mitmeid valusaid vigastusi ja meeste ära vajumisi, mida hooaja eel kuidagi ette näha ei saanud. Tabeli alumise poole amatöörsatsi jaoks on iga vend hindamatu väärtusega ja kui sul läheb vahetult enne hooaja algust katki kapten ja põhikeskkaitsja (K. Saar) ja esiründaja (Jograf) ning mõni voor hiljem kaob ka üks suuremaid keskvälja liidreid (A. Tovstik), siis see on Rakvere suguse satsi jaoks ikka pagana valus löök.

          Kas oleks saanud hooaja esimeses faasis Tammeka ja Leicesteri vahel mingisugustki paralleeli tõmmata, kui tartlastel poleks näiteks kasutada olnud Tiirikut ja Kiidroni? Mitte, et ma ilmtingimata mängijaid samaväärseks peaks, aga nende roll on enda keskkonnas võrreldavas suurusjärgus. Hooaja teise vaatuse eel tuli teine valus pauk, kui kaotasime kaks senise hooaja parimat hoogu näidanud mängijat - Märten Kuuse ja Stanislav Goldbergi.

          Lisaks veel lugematu hunnik vigastusega kimpus mängijaid + mängijaid keda lootsime mõlema akna jooksul endale saada, aga ei saanud (samas ega tervet koosseisu ikka välja ei vaheta) + treenerivahetuse üleelamine. Viimane oli valus aga vajalik samm ning seda on kõik asjaosalised ise tõdenud. Tõestuseks märkimisväärselt paranenud treeningpilt. Ehk tõesti õhkub mõningatel momentidel nüüd meie mängus rohkem lootusetust kui hooaja algul, kuid kõrvalvaatajana julgen väita, et kollektiiv näeb enda taseme tõstmisel praegu rohkem vaeva kui näiteks mõni kuu tagasi ning mängupäeval keegi kohe kindlasti seanahka vedama (ette kaotama) ei tule.

          Sai vast nüüd igavene hunnik, vähemalt enda arust objektiivseid põhjuseid, üles loetud, et miks me seda lonkavat hobust galoppi jooksma pole saanud. Isiklikult arvan veel, et vähemalt paaris mängus on kohtuniku otsused meile liiga teinud, mis ilmselt ka on punktilisa maksma läinud, kuid mitte sellises mahus, et me end seetõttu tabeli põhjast kõrgemalt leida võiks.


          Läheb kuidas see hooaeg läheb nüüd, aga nagu rallikas ütles, siis oma koha oleme ausalt välja võidelnud ja olime oma šansi väärt. Mis sest, et vahe võis mullu olla tilluke, aga selline see tase Eestis ongi. Hooaja lõpus liigatabel ei valeta. 2015 aasta tulemuste põhjal olime Esiliigas seda kohta kõige rohkem väärt - lihtne. Et keegi valesti ei mõistaks, siis liigatabel ei valeta ka 2016 hooaja lõpus. Kui tõesti jääme 0 võidu peale, siis nii ongi - täis pask, aga vähemalt enda pask ja tuleviku väetis. Premiumis tänavu püsimajäämine on ilmselt utoopia, aga samas olen veendunud, et Angelo peab veel sõnu sööma ja meie "streak is not going to continue till the end". Boonusringist kindlasti pudeneb mõni lohutuspunkt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
            Angelo peab veel sõnu sööma ja meie "streak is not going to continue till the end". Boonusringist kindlasti pudeneb mõni lohutuspunkt.
            Ma ei pea mingi sõna sööma. Ma olen mingi statistikat esitanud mis tuli puhtalt oma uudishimust (ja keegi veel siin on leidnud huvitav teada). Mul oli perssetunne et Rakvere punkti arve oli kõige kehvem Euroopas 2015-16, aga siiski otsustasin kontrollida.
            Ma olen ka õelnud et loodan et lõpuni võidurõõmu tuleb teile külla.
            Te hakkasite minu vastu tulitsema (ja solvama). Ja ongi siis kõik.
            Head elu ja nautimist Lääne-Virumaal!

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Head elu ja nautimist Ida-Virumaal!
              Rakvere Tarvas on tubli Lääne-Virumaa klubi.

              Tegelikult mäletan veel aegu, kui nad alles teisest liigast üles tõusid. Väga vägev teekond ja ilma erilise rahasüstita.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ja üks sõna veel.
                Tegelt need põhjusi/vabandusi mis siin Tarvase inimesed tõi on kõik arusaadavad ja aktsepteerivad.
                Need on ka samad mis seletavad miks liiga suurendamine on liiga taseme ja huvi enesetapmine.
                10-klubi liiga on ok, rohkem pole vaja. Ja lisatakse reegel mis ei lubaks Esiliigast tõusmine kui klubi pole vahemalt esikolmikus kui liigavõitja on duubel. Samuti play-off pääsme ainult esikolmiku mitte-duubli klubile.

                Kommentaar


                  eeeee, 2014 pääses Viljandi Tulevik 5ndana esiliigast playoffide abil Premiumisse.Tasuks minu jaoks ilmselt kõige huvitavam Premium liiga hooaeg.Nõmme Kalju sai näiteks kunagi 6nda kohaga Premiumisse - Oleks pidand nad ikka esiliigasse jätma?Enne võiks natuke mõelda kui sellist ila suust välja ajada.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                    eeeee, 2014 pääses Viljandi Tulevik 5ndana esiliigast playoffide abil Premiumisse.Tasuks minu jaoks ilmselt kõige huvitavam Premium liiga hooaeg.Nõmme Kalju sai näiteks kunagi 6nda kohaga Premiumisse - Oleks pidand nad ikka esiliigasse jätma?Enne võiks natuke mõelda kui sellist ila suust välja ajada.
                    Sul on mingi kristalli palli et ette nägid et Kalju tõuseb tiitli konkurendiks ja Euroopa tegijaks?
                    Hästi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Need on ka samad mis seletavad miks liiga suurendamine on liiga taseme ja huvi enesetapmine.
                      Sa võiksid seda mõtet laiendada. Ma olen seda paaril korral natuke vaielnud, ideega, et kui Rakvere nüüd isegi alla kukub, sõidetakse järgmine aasta esiliigast suht okeilt üle (ei mõtle, et domineeritakse räigelt, kuid paremini kui varem). See tähendab, et aastast oli kasu. Kui nüüd see kasu argument võtta, siis kas poleks oodatav, et teine hooaeg (või kolmas) oleks liigas samuti kindlam ja oldaks juba tempoga paremini harjunud jne...

                      Ehk kui oleks nt 12 klubi, siis esimene-teine-kolmas aasta võivad olla suht rõvedad, kuid kas edasi ei võiks eeldada, et harjumise ja seeläbi treeningute paranemise jne... hakkaks tase järgi tulema keskmisele/tipule?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Sa võiksid seda mõtet laiendada. Ma olen seda paaril korral natuke vaielnud, ideega, et kui Rakvere nüüd isegi alla kukub, sõidetakse järgmine aasta esiliigast suht okeilt üle (ei mõtle, et domineeritakse räigelt, kuid paremini kui varem). See tähendab, et aastast oli kasu. Kui nüüd see kasu argument võtta, siis kas poleks oodatav, et teine hooaeg (või kolmas) oleks liigas samuti kindlam ja oldaks juba tempoga paremini harjunud jne...

                        Ehk kui oleks nt 12 klubi, siis esimene-teine-kolmas aasta võivad olla suht rõvedad, kuid kas edasi ei võiks eeldada, et harjumise ja seeläbi treeningute paranemise jne... hakkaks tase järgi tulema keskmisele/tipule?
                        Ma ei usu. Amatöör jalgpall jääb amatöör jalgpalliks. Trenni koormus ei tohi suurendada ja jalgpalli keskendumine mitte ka.
                        Mõtle palju mängud on Rakvere, Pärnu jne mänginud näiteks reede õhtul. Terve päeva tööl/koolis, ja siis äkki pead mängule keskenduma. Levadia, Flora, Kalju, Infonet on juba hommikust keskendunud ja mõtlev.
                        Nüüd oleks huvitav (aga mul aegu pole) naha mis tulemused oli kui mängiti reedel võrreldes laupäeval või puhapäeval vastu pro-satsid. Gapi arvestades, on isegi IV. ja III. amatööridele kergem puhapäeval mängida.
                        Ma arvan et mõned asjad jääb samaks, kogemus aitab aga piirini, ja see pole sama kui pro-meeskond.

                        Kommentaar


                          makaroon ründab nagu ikka kõige nõrgemat ja suht pilkavalt. Teda ei huvita asjaolu, et euroedukas kalju on teinud kaks viiki amatöörmeeskondadega järjest, mis on viinud Kalju neljandale kohale ja kuigi florast on neil 2 mängu vähem mängitud, siis julgeks pakkuda, et kalju tänavu enam Florast ettepoole ei tõuse. Selleks ajaks, kui need mängud järelmängitakse, on flora edumaa kalju ees lihtsalt juba palju suurem.

                          Kommentaar


                            Püüdke nüüd olla. See, et te ise samamoodi isiklikuks lähete, ei tee olukorda kuidagi paremaks.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Kes teab, kui poleks meistrikasse pääsenud peaksime ehk enda amortiseerunud kunstil (maakonna ainsal) veel edasi tiksuma? Samuti ei saa minu arust alahinnata ka kogukonnale lähemale jõudmist. Lääne-Viru, kui tugev kossu, võrgu ja kergeraksu kants, on täis inimesi, kes polnud varasemalt kuulnudki midagi 'jalka-tarvast'. Muidugi uusi inimesi tribüünile kaasa laulma või Olybeti kuldsponsoriks nõnda ei nuru kui kõik mängud tala saad, ent vähemalt inimeste teadvusse oleme jõudnud ja märgi maha pannud. Loodetavasti võtavad mängudel käivad nooredki seda hooaega, kui väikest inspiratsiooni allikat, et ka läänepoolses virumaa tiigis on võimalik jalgpallurina vähemalt meistrika tasemele jõuda.

                              Praegusele kohaliku tuumikule oli ilmselt tänavu ka viimane hooaeg, kui see ponnistus meistrika ära teha. 2012 või 2013 hooaja pealt oleksime Premiumi tõenäoliselt vägevama hooga tulnud. 2014 ja 2015 Esiliiga aastad läksid juba parajaks tiksumiseks ning oli vaja uut sihti. Lõpuks tegime selle läbimurde kogemuse ja suurema tahte pealt ära. Enda noortega läheb veel mitu aastat aega, kohaliku kõrgliiga taset vähegi väljamängiv meeste valik on ahtake ning seetõttu on olnud iga uustulija kui sõõm värsket õhku. Mis meist edasi saab sõltubki nüüd, kui palju jalkaisu meestele alles jääb, kui sügavale mutta meid tambitakse ja kuidas meil see kooslus koos õnnestub hoida. Loodetavasti muutume nii mõnegi uustulija jaoks piisavalt koduseks, et on tahtmist Rakveret ka edaspidi esindada, siis suudame selle märksa kogenuma satsi ka Esiliigas sportlikult kõva hoida.

                              Vabandan Angelo ees, kui läksin eelnevalt liiga isiklikuks, kuid twitterivoog, kus käskisid mul välja logida ei jätnud küll muljet, et meile pöialt hoiad. Pigem vastupidi, jäi mulje, et elad õhinal kaasa igale meie ebaõnnestumisele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas peters Vaata postitust
                                makaroon ründab nagu ikka kõige nõrgemat ja suht pilkavalt. Teda ei huvita asjaolu, et euroedukas kalju on teinud kaks viiki amatöörmeeskondadega järjest, mis on viinud Kalju neljandale kohale ja kuigi florast on neil 2 mängu vähem mängitud, siis julgeks pakkuda, et kalju tänavu enam Florast ettepoole ei tõuse. Selleks ajaks, kui need mängud järelmängitakse, on flora edumaa kalju ees lihtsalt juba palju suurem.
                                Tuul on teil kindlasti tibadesse (tänud Levadia senine palkanud treenerile ) aga Kaljul on eurovasimus milleks ma olen kindel sina ja teised florakad maksaks oma taskust et oma kallis klubi esimest korda kolmandas ringis naha. Millal Celtic tuleb? #banter

                                See on normaalne, vasimus (füüsiline ja mentaalne) aitab nõgemad meeskonnad (toimus ka eelmisel ja üleeelmisel hooajal kui ei eksi). Siin pole mingi üllatus, vaid erand mis kinnitab reegel.
                                Asi et Kalju on 2 mängu vahem, tegelt on Kalju kasuks veel. Asi mis on vaja mainida et üks mäng on Rakvere vastu (amen) ja teine Infoneti vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X