320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea, organisatoorsel tasandil ikka täielik läbikukkumine Rakvere poolt. Esiteks, sel tasemel ei tohiks lasta selliseid mängijaid trenni, kes kohale tulevad ainult siis kui viitsivad/tahavad. Arusaadav kui juhtub töö/kool olema, aga nii, et peatreener ette ei tea kas mängija tuleb või mitte, ei tundu väga mõistlik.

    Teiseks, kui tegu on võõrmängijaga, siis tore oleks kui teda aidatakse trenni jõudmisega kui tal tundub sellega raskusi olevat. Eriti kui ta on sunnitud kuskil karuperses elama.

    See, kas ta on hea mängija või halb mängija või pagulane või mustanahaline, ei peaks asja väga puutuma.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      No ma ei tea, organisatoorsel tasandil ikka täielik läbikukkumine Rakvere poolt. Esiteks, sel tasemel ei tohiks lasta selliseid mängijaid trenni, kes kohale tulevad ainult siis kui viitsivad/tahavad. Arusaadav kui juhtub töö/kool olema, aga nii, et peatreener ette ei tea kas mängija tuleb või mitte, ei tundu väga mõistlik.

      Teiseks, kui tegu on võõrmängijaga, siis tore oleks kui teda aidatakse trenni jõudmisega kui tal tundub sellega raskusi olevat. Eriti kui ta on sunnitud kuskil karuperses elama.

      See, kas ta on hea mängija või halb mängija või pagulane või mustanahaline, ei peaks asja väga puutuma.
      Asi pole viitsimine või tahtime, vaid konkreetse raskuses.
      Silvio on töökas mängija, väga hästi füüsiliselt vormis (hoiab ennast nagu päris pro).
      Rakvere trennis minu teada on olnud mõnikord nii palju inimest kui 4-5, täielik pro team eks...miks keegi ei küsi nende käest kus nende viitsimine ja tahtmine on? Või keegi tööl/keegi õpib vabandus on nendel rohkem kehtiv kui 1t ja 30m bussisõit peaaugu ilma rahata?

      Kommentaar


        Inimesed kujutavad ette, et kuna Vao on Rakverele lähedal, siis mis seal ära käia ole. Aga comeon, päevas 2-3 bussi sõidab Vao-Rakvere vahelt, kui bussiajad ei klapi trennide/mängudega ja keegi transporti ka ei paku, siis polegi midagi teha.

        See teema on veits ülepaisutatud imo.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Inimesed kujutavad ette, et kuna Vao on Rakverele lähedal, siis mis seal ära käia ole. Aga comeon, päevas 2-3 bussi sõidab Vao-Rakvere vahelt, kui bussiajad ei klapi trennide/mängudega ja keegi transporti ka ei paku, siis polegi midagi teha.

          See teema on veits ülepaisutatud imo.
          Jah tõesti. 33km näitab google maps. Sellist maad ei viitsiks isegi rattaga sõita. Alla 20km oleks mõeldav veel.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Inimesed kujutavad ette, et kuna Vao on Rakverele lähedal, siis mis seal ära käia ole. Aga comeon, päevas 2-3 bussi sõidab Vao-Rakvere vahelt, kui bussiajad ei klapi trennide/mängudega ja keegi transporti ka ei paku, siis polegi midagi teha.

            See teema on veits ülepaisutatud imo.
            Ma olen nõus.
            Keegil Soccerneti toimkonnas on igav. Ja igaks juhuks, peaks Silvio käest küsima miks trenni ei lähe, eventually.
            Aga aktiiven ajakirjanik võib kõik rivistuste läbi minna ja on nii palju kohalikud mängijad kes enam mängul ei käi ja eeldatavasti trenni mitte ka. Aga keegi 'kummitusena' ei kutsu.
            Kirs peaks rohkem muretsema et kuidas nende mehed kes olemas on motiveerida et ilma lõpetada kõige kehvem sats Euroopas

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Jah tõesti. 33km näitab google maps. Sellist maad ei viitsiks isegi rattaga sõita. Alla 20km oleks mõeldav veel.
              Minu teada Kirs teeb trenni Tallinna rühmiga, kui ei eksi.
              Keegi Rakverest võib selgitada.

              Kommentaar


                Kus on siin nüüd alles genereeritud, ilmselt tuleb avalikult pesu pesta, muidu jäävad müüdid oma elu elama.

                Tuletan meelde, et Tarvas polnud Silviole Eestisse tuleku põhjus. Kui Infoneti minek läbi kukkus, siis palus lähimalt klubilt võimalust treenimiseks. Tarvas kätt ette ei pannud (samuti pole ka kätt ette pandud soovile edasi liikuda). Kui on end trennis heast küljest näidanud, on ka liigamängudes väljakule pääsenud. Seni kuni iga trenn ja mäng pole vähemalt 18 meest võtta, on iga mees väärtuslik (Angelo viidatud 5 meest trennis on ilmselt vihje kevade pihta, nüüd seis märksa parem nagu kirjutas hiljuti ka Soccernet. Kuid koosseisu probleemidest ei saa ümber ükski mitteproffisats). Amatööride maailm tipus on aga väga nõudlik ning erikohtlemist loota ei saa.

                Tuleb meeles pidada, et Tarva esindus on läbi ja lõhki amatöörtiim ning inimeste panustatud aeg ühisesse asja on kõige hinnalisem ressurss (mehed tulevad kokku Tallinnast, Tartust, Rakverest ja kes aeg-ajalt ka välismaalt). Mängimise eest mingit rahalist tasu või boonust ei saada. Sõidukulusid kompenseeritakse vastavalt võimalustele. Ka Silviole on sõite hüvitatud. Ilmselt on ta ka ainus mängija, keda on klubi kulul taksoga sõidutatud, aga iga trenni järel pole see mõeldav. See on samuti jamajutt, et teda pole auto peale võetud. Kui keegi Vao kandist tulnud, on ikka peale võetud. Kuid see on kant, kuhu meie mehed igapäev ei satu. Mitteviitsimine on selles kontekstis ikka kõva süüdistus, mis minu hinnangul ka alusetu. Oleks ta siin Tarva kutsel ja oleks talle pudrumägesid lubatud, oleks olukord teine ning ma usun, et sellest saab ka Silvio aru, kuid kaasfoorumlased mitte.

                Minu teada on talle pakutud võimalust treenida ka duubliga, mille trennid ilmselt tema jaoks parematel aegadel, aga mingitel segastel põhjustel pole see sobinud. Tarva esinduse tavapärane treeninggraafik on nädalasees Rakvere/Tallinn/Viimsi ja nädalavahetus Rakvere (paralleelselt trenne kahes eripaigus ei toimu, kuna eesmärk on hoida grupp ühtne). Kuna vahepeal oli Kastanil suur ehitusmöll ja samaaegselt võeti ka maakonna ainus täismõõtmetes kunstmuru üles oli Tarvas vahepeal tihedamalt Tallinnas. Kirs on meie peatreener ja viib trenne läbi nii Rakveres, Tallinnas kui Viimsis või kus iganes tuleb oludesunnil olla.


                PS realitycheck! Tulistan küll puusalt, kuid ilmselt Eestis on klubisid, kus esindustiimi trennis on alati (aastaringselt) vähemalt 20+ meest kohal (valdav osa neist põhimehed), alla kümne. Räägime ikka regulaarsest treenimisest ja rohkem kui 3 korda nädalas. Eestis võib küll koos rahvaliigadega olla 8 tasandit, aga jalgpall on meil siiski vägaväga habras ja amatöörlik.

                PS2! Ka negatiivne reklaam on reklaam. Ent mida rohkem Silvio teemal jahume ja meedia kirjutab, siis seda tõenäolisem, et sarnases oludes olevatele meestele jäävad tulevikus uksed Eesti jalgpalliklubides üldse suletuks. Ning küll siis kohe ka diskrimineerimise silt külge kleebitakse, kuid kes ikka pidevalt selgitustööd jaksab teha.

                Kommentaar


                  Kui keegi suudaks mulle ära seletada, miks Vao küla Silviol peaksid kuidagi paremad tingimused Tarvas mängimiseks olema kui Sandritel, Juhanitel ja Erkkidel, siis ma oleksin maru tänulik. Kui ma viimati kontrollisin, siis Tarvas oli spordiklubi, mitte hoolekandeasutus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Kui keegi suudaks mulle ära seletada, miks Vao küla Silviol peaksid kuidagi paremad tingimused Tarvas mängimiseks olema kui Sandritel, Juhanitel ja Erkkidel, siis ma oleksin maru tänulik. Kui ma viimati kontrollisin, siis Tarvas oli spordiklubi, mitte hoolekandeasutus.
                    Kui Rakvere Tarvas oleks teda siia maale omal algatusel toonud, siis tingimused oleksid alla igasuguse arvestuse. Aga kuna tegemist oli FCI kapsaaiaga, siis Tarvas on tulnud talle isegi vastu. Üldiselt Andres seletas selle situatsiooni vägagi põhjalikult ära ja arvan, et arutelud Silviost ei kuulu enam siia teemasse. Oli huvitav mängija, ning edu talle edaspidises elus.

                    Kommentaar


                      Viimast mängu Narvaga ei taha keegi kokku võtta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas samoot
                        su fooruminimi v6tab kogu tarva kui meeskonna kenasti kokku
                        Tänan meelituse eest!

                        Muidu on fännidel ikka miskit ju öelda ja mängu kohta kokkuvõte teha. Ma olen seda siiamaani oodanud, tegin isegi kasutaja ja puha sellejaoks, et küsida saaks, mis seal platsil siis lõppude lõpuks ikkagi toimus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crapmaster Vaata postitust
                          Tänan meelituse eest!

                          Muidu on fännidel ikka miskit ju öelda ja mängu kohta kokkuvõte teha. Ma olen seda siiamaani oodanud, tegin isegi kasutaja ja puha sellejaoks, et küsida saaks, mis seal platsil siis lõppude lõpuks ikkagi toimus?
                          Kui nii suur huvi on, siis vaata ise järgi, mis seal toimus. Hõlpsasti leitav on nii kokkuvõte kui ka terve mängu salvestus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crapmaster Vaata postitust
                            Tänan meelituse eest!

                            Muidu on fännidel ikka miskit ju öelda ja mängu kohta kokkuvõte teha. Ma olen seda siiamaani oodanud, tegin isegi kasutaja ja puha sellejaoks, et küsida saaks, mis seal platsil siis lõppude lõpuks ikkagi toimus?
                            Tead ma ei oskagi sulle vastata... Võib-olla on see sinu fetiš, aga üldjuhul kui lasteaias püksi tehti, siis kohe kindlasti ei mindud seda kõigile rääkima...

                            Töö käib, et esimesed võidupunktid ikkagi koju tuua. Kuidas see aga välja tuleb, elame näeme.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                              Tead ma ei oskagi sulle vastata... Võib-olla on see sinu fetiš, aga üldjuhul kui lasteaias püksi tehti, siis kohe kindlasti ei mindud seda kõigile rääkima...

                              Töö käib, et esimesed võidupunktid ikkagi koju tuua. Kuidas see aga välja tuleb, elame näeme.
                              Pole lasteaias püksi teinud, jään vastuse võlgu. Mänguanalüüs kui selline, oleks täiesti kohane. Eriti kui pea tunnike oli vastaseks kümnemeheline Narva Trans.

                              Kuidas Meerits väravas tundub võrreldes Susiga?

                              Kommentaar


                                Tegelikult see oleks vinge, kui fännid iga mängu eel ja järel arutaksid omavahel sellistest asjadest. Üks asi on, mida meedias kirjutatakse, teine reaalselt fännidelt. Minu arvates on huvi tervitatav.

                                Aga jah, saadame Eesti vuti vastu huvi tunduvad inimesed perse ja imestame kõrvalteemades miks publikut pole.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X