320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poisid, mis teil täna viga oli? 0-4 kaotus, mismõttes?
    Polluksi kollane oli tglt täiesti ära teenitud, ta pmst elas vastastel seljas...

    Tore mäng oli küll, aga oleks võitu või vähemalt viiki näha taht Aga pole hullu...

    Kommentaar


      Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
      Poisid, mis teil täna viga oli? 0-4 kaotus, mismõttes?
      Rakvere toodi lihtsalt maapeale tagasi
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        No muud midagi, parem lihtsalt võitis!

        Kommentaar


          ma arvan, et kuna eelmise mängu samade vastu rakvere võitis, siis seekord ootasid nad seda sama ja ei võtnud asja nii tõsiselt...aga see on minu arvamus ei tea, mis tglt neil viga oli

          Kommentaar


            keegi kes ajaxi mängu nägi või osales ei viitsiks vähe mängu kirjeldada või seda kuidas meile löödi ja kuidas ise lõime!

            Kommentaar


              miks mäng edasi lükati?
              ja just kolmapäevale? pekki nooh, mul trenn, ei saagi vaatama minna
              edit: mis mõttes, rakvere kunstmuruväljakul? järelikult mul trenni pole vist...või on peale seda...huh, saab isegi vaatama minna vist

              Kommentaar


                Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                edit: mis mõttes, rakvere kunstmuruväljakul?
                Kuna seal on valgustus aga "päris" staadionil seda pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  keegi kes ajaxi mängu nägi või osales ei viitsiks vähe mängu kirjeldada või seda kuidas meile löödi ja kuidas ise lõime!
                  Ajax lõi kõik väravad standardolukordadest.

                  Kommentaar


                    Rakvere mänguga kursis olevad inimesed - võrrelge Tohveri ja Sahkuri taset. Kumb on hetkel esi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                      Rakvere mänguga kursis olevad inimesed - võrrelge Tohveri ja Sahkuri taset. Kumb on hetkel esi?
                      Raske öelda. Küllap ikka Tohver on kindlam, kuid räägitakse, et Ajaxi vastu tal eriti hästi ei läinud. Sahkur samas on võrreldes kevadega oluliselt parem.

                      Kommentaar


                        Tohver möliseb rohkem mängu ajal, Sahkur on tasasem Ma ei tea, kust nurga alt see taset näitab, aga vähemalt sain välja öeldud

                        Kommentaar


                          no tohver on kõvasti enesekindlam ja kogenum eks sahkur ole sinna poole teel aga läheb aega. praegu peaks tohverit ikkagi paremaks.

                          Kommentaar


                            Sahkur on joonel parem
                            Tohveril on treenimiseks liiga vähe aega. Ta peab käima veel treeneri koolitusel ja noori treenima.

                            Kommentaar


                              No joonel on ka Põld päris hea, aga tema komistuskiviks on väljajooksud ja palli värava alt väljalöömine. Samuti napib tal pikkust.

                              Kommentaar


                                Põld on kuuldavasti ameti maha pannud. Vastab see tõele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X