320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodan ka see aasta näha paremat mängu poiste poolt, kui eelmine aasta
    Ning lootus sureb viimasena, nii et loodame Rakvere FCF-i tõesti esikolmikus näha.

    Kommentaar


      Petrovits tegi Lootusele ära

      Kommentaar


        Tänud kriitikutele, kes suutsid petsi enne hooaega juba närvi ajada Loodetavasti tuleb neil nüüd oma sõnu sööma hakata.

        Kommentaar


          palun! kui sest ainult abi oli siis minugi poolest!

          Kommentaar


            Tekkis küsimus, mis Rakvere kodukast saanud on, suvel juba millalgi hakati tegema. Kas jälle lihtsalt ära vajunud ?

            Kommentaar


              kas polnud nii et seda tegi Esko? ja et kuna nyyd on ta lahkunud parematele jahimaadele siis jäi see asi soiku?

              Kommentaar


                ei minu meelest Esko ise seda ei teinud, vaid keegi tema tuttav vist. Ja klubi vist isegi finantseeris seda üritust aga nüüd ei teagi, mis sellest saanud on...

                ega jah..mind ei maksa vihaseks ajada...või noh...tasub küll

                Kommentaar


                  esko lasi klubi rahadega yle ja läks jällegi Aafrikasse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    esko lasi klubi rahadega yle ja läks jällegi Aafrikasse?
                    viimati kuulsin,et läks laotöö peale ning plaanis väikeseid poisse treenima hakata.

                    Kommentaar


                      Nüüd kui Rakvere on Narva duubel siis palju Transi mehi võib Rakvere kasutada?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        keegi nagu seletaks ehk miks on hea et me narva duubliks hakkasime? et nagu flora systeem ja narva duubel.... krt mul jookseb kyll kinni sihuke skeem

                        Kommentaar


                          Selleks hea, et võibolla antakse meile siis mõned head vennad laenuks vahest äkki?
                          Aga ega selles ei ole midagi halba kindlasti enne ei old me kellegi duubel nüüd oleme see ei tähenda tegelikult mitte kui midagi peaaegu. Lihtsalt on nüüd teoreetiline võimalus saada ülevalt abi ja vb keegi meist kunagi seal jalga proovida ega ma kaa ei tea täpselt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Nüüd kui Rakvere on Narva duubel siis palju Transi mehi võib Rakvere kasutada?
                            Selle kohta, palju Rakverel neid kasutada lubatakse, ma juhendist punkti ei leidnud. Küll on seal punkt, mis määrab ära palju Narva võib Rakvere mehi kasutada, kui peaks vaja minema:

                            Juhul kui Meistri- või Esiliiga klubi duubelvõistkonnaks on mitte omanimeline Esiliiga või Teise liiga võistkond, siis võib kõrgema liiga mängus kasutada vabalt 5 (viit) duubelvõistkonna mängijat ning Teise liiga mängus vabalt 3 (kolme) vastava kõrgema liiga võistkonna mängijat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Selle kohta, palju Rakverel neid kasutada lubatakse, ma juhendist punkti ei leidnud. Küll on seal punkt, mis määrab ära palju Narva võib Rakvere mehi kasutada, kui peaks vaja minema:

                              Juhul kui Meistri- või Esiliiga klubi duubelvõistkonnaks on mitte omanimeline Esiliiga või Teise liiga võistkond, siis võib kõrgema liiga mängus kasutada vabalt 5 (viit) duubelvõistkonna mängijat ning Teise liiga mängus vabalt 3 (kolme) vastava kõrgema liiga võistkonna mängijat.
                              Kui ma õigesti aru saan, siis saab Rakvere kolme meest kasutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                esko lasi klubi rahadega yle ja läks jällegi Aafrikasse?
                                Ikka. Küll päike hakkab siin hästi.. klubirahade eest saab malaariast ja aidsist hoiduda - ilma ei oskaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X