320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    2-0 kaotus, aga usun et Viljandile jääb sellest kaotusest ikka tõsine sitamaik suhu. Teine poolaeg nad ei suutnud midagi näidata. Oma väravaolukorrad suutsid leiutada nurgalöökidest, kus esimesel kukkus pall jala peale ja teisel oli meie mängijal penalti. Tegime põrgulärmi seal ja Viljandil fänne ikka vähe vähe. Tarval teisel poolajal oli miljon võimalust, aga realiseerimisega jäädi hätta. 3-4 kindlat väravavõimalust + sitaks poolvõimalusi ja lööke. Kahju, aga emotsioonid jäid kõvad ja fännid on võimsad meil!

    Hästi öeldud!
    http://www.facebook.com/ArsenalFcEes...ax_wizard=true

    Kommentaar


      Mängujärgsed kommentaarid:
      Peatreener Reijo Kuusik: Oleme jälle kogemuse võrra rikkamad. Mängud meistriliiga klubidega on alati väga õpetlikud ja annavad aimu võistkonna seisust. Kaks poolaega erinesid üksteisest nagu öö ja päev. Esimesel poolaeg olime veidi rabedad ja lasime lüüa kaks väravat. Teine poolaeg olime juba agressiivsemad ja võitlesime iga meetri eest väljakul. Selle tulemusena ohtralt võimalusi ja poolvõimalusi. Erilise emotsiooni pakkusid meile Fännid, kes tekitasid tunde, et mängime koduväljakul. Aitäh Teile!

      Kapten Alari Tovstik: Viljandi mängis esimesel poolajal ilusat jalgpalli ning tasuks sellele ka 2 väravat, kahjuks ei suutnud meie nende kaitset murda. Teisel poolajal hakkas ka meie mäng sujuma ja Viljandi vajus rünnakute laviini alla, olles raskustes üle poole platsi saamisega. Väravat meil kahjuks seekord ei õnnestunud lüüa.
      Suured tänud meie suurepärastele FÄNNIDELE, kelleta oleks see mäng palju raskem olnud! Vahepeal oli tunne nagu mängiks oma kodu staadionil!
      Ning mängujärgne pullipere pilt, liiga kõva, et siin jagamata jätta:

      Kommentaar


        Võimas värk!

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Mängujärgsed kommentaarid:


          Ning mängujärgne pullipere pilt, liiga kõva, et siin jagamata jätta:

          Väga ilus ja tublid! Ehk jalgpallijumal on armuline ning toob Rakvere kui mitte järgmisel siis ülejärgmisel hooajal kindlasti kõrgliigasse. Fännideta Infoneti kahjuks küll kinni enam ei püüa, aga ehk sekkuvad selpuhul kõrgemad jõud

          Kommentaar


            Kiidaksin ka omalt poolt Rakvere fännide ettevõtmisi. Ägedad lipud ja tegemised!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tänud, posiitivseid kommentaare ja asjalikku kriitikat on alati tore lugeda/kuulda! Arendab ja annab jõudu juurde. Eriti veel kuna oleme alles pead tõstmas, arenguruumi on veel oi-oi kui palju, aga vähemalt paistab, et suund on meil õige : )

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Isiklikult eelistaks FC Viljandi välja puksimist, kui asi peaks kunagi nii kaugele jõudma.
                No Viljandiga te sel aastal enam küll ei kohtu. Nii, et tee omale uus eelistus.

                jõudu Rakverele!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sosku Vaata postitust
                  No Viljandiga te sel aastal enam küll ei kohtu. Nii, et tee omale uus eelistus.

                  jõudu Rakverele!
                  ML üleminekumängud?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    No Viljandiga te sel aastal enam küll ei kohtu. Nii, et tee omale uus eelistus.

                    jõudu Rakverele!
                    Olen nii kindel? äkki veel varavõitu? Viljandi tegi täna muidugi väga hea mängu ja Paide oli täiesti võimetu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Olen nii kindel? äkki veel varavõitu? Viljandi tegi täna muidugi väga hea mängu ja Paide oli täiesti võimetu.
                      Ma võiks sama küsida Rakvere kohta. Kohati on siin teemas vallandunud põhjandamatu optimism teemal ML üleminekumängud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Ma võiks sama küsida Rakvere kohta. Kohati on siin teemas vallandunud põhjandamatu optimism teemal ML üleminekumängud.
                        No fännide positiivsed ootused ja kerge spekuleerimine käivad asja juurde. Midagi üleliigset ma ei näe. Miski pole muidugi kindel, minna veel päris pikk tee, aga hetkeseis on kena ja annab optimismiks põhjust.

                        Eks homne päev viib meid sammukese lõpptõeni jälle lähemale (Tarvas vs Flora ja SK10 vs Puuma).

                        Kui Viljandi kohta midagi öelda, siis hetke vorm paistab neil tõesti kena, aga karikamäng nendega näitas, et täiesti võisteldav vastane. Sel päeval oli vaheks ainult paar meie poolset lolli eksimust.

                        Kommentaar


                          Rookisin kurest kala välja. Kes teab, see teab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Rookisin kurest kala välja. Kes teab, see teab.
                            Ja ma veel mõtlesin, et Teele on taas mängima hakanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ja ma veel mõtlesin, et Teele on taas mängima hakanud
                              Ma kartsin, et teed endaga midagi hullemat.

                              Kommentaar


                                No kui Rakvere nii edasi jätkab,siis lähevad ülemineku mängudele hoopis tartlased. Lõpuks ongi nii,et üks Tartu klubi asendab teist,muidugi kui Rakvere omad ennast kokku ei võta
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X