320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Myrgel, ma usun, et sa vahutad ja vintskled siin täitsa sõbralikus vaimus, niisiis võta nüüd sõbralikult ka seda nendingut: Rakvere Pullid on märksa enamate munadega nimi kui Roosad Pantrid. Viimase geisensibiilsus on ikka mõõdiku ülemises tipus, ausalt öeldes.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Myrgel, ma usun, et sa vahutad ja vintskled siin täitsa sõbralikus vaimus, niisiis võta nüüd sõbralikult ka seda nendingut: Rakvere Pullid on märksa enamate munadega nimi kui Roosad Pantrid. Viimase geisensibiilsus on ikka mõõdiku ülemises tipus, ausalt öeldes.
      Ja tõbras on vana eestikeelne sõna mis tähendab veist. Tarvas ehk ürgveis oleks siis kenas eesti keeles ürgtõbras. Peab mainima, et äärmiselt vähe geisensibiilne.. Ja seda kõike vintsklen täitsa sõbralikus vaimus.

      Kommentaar


        Mul on sellise kalambuuri peale suu täitsa lukus. Toore talendiga ikka ei võistle.

        Kommentaar


          Myrgel tõmba uttu meie teemast, langeta kuskil mujal Nõmme Kalju fännide mainet oma idiootsete postitustega.

          Kommentaar


            Meenutab viimasest Kiviõli mängust ühte meest, kes ei saanud aru miks me Tarva asemel Kiviõlile kaasa ei ela.

            Kommentaar


              Mürgel, mina, Romario ega keegi teine indiviid ei esinda enamasti Kalju fännide kollektiivset arvamust. Mina isiklikult arvan, et Esiliiga meeskonna teemas on ilmselgelt arusaadav, et Levadia all mõeldakse Levadia duublit nagu on Teise liigas selge, et mõeldakse Kalju all Kalju duublit ja kolmandas liigas Tarva all Tarva duublit. Ja kui peaks kohtuma karikas Levadia ja Tarvas, siis mainitakse, et tegu on Levadia esinduse ja Tarva mänguga.

              Kommentaar


                Tõesti ei oska mitte midagi muud teha või kosta kui lihtsalt naerda

                Kuid ma arvan, et võtate liiga tõsiselt neid Myrgli postitusi, kui valesti ei mäleta, siis alles ta mingis teemas cheeris Tarvale kaasa.

                Tõenäoliselt viik Jalgpalliklubi Sillamäe Kaleviga lõi pildi selgeks ja tiitlivõidu järgne pohmakas jõudis kohale, mis nüüd vaja kuskil lihtsalt välja elada. Anname andeks.

                -e- nonäed siin ka hulga mõistlikumaid Kalju indiviide : )

                -e2- Aga kui tõbras, siis tõbras. ai laik it

                Kommentaar


                  Jeesus kui tõsiselt saab kogu elu kogu aeg võtta. Oleks nagu anger managment patsientide koosolekule sattunud. Kutsuge leva duublit minugipärast Suureks Roheliseks Karvikuks. Mõneks ajaks jääksin küll teie uuele hüüdnimele truuks. Personaalselt meeldib rohkem kui pullid. Ja cheerin ka edaspidi Tarvale kaasa. See, et ma mõne poolehoidjaga just kõikides väljendusviisides ühel meelel ei ole, ei täheda, et klubil ega linnal midagi viga oleks.. Loodan, et võime nüüd selle teema lukku panna.

                  K2bo: tutvustaksin sulle sellist toredat pilli nagu Xanax. Aitab kurje mõtteid eemal hoida. Kui tahad oma teemasse privaatsust saada, siis loo oma foorum.

                  Kommentaar


                    "Jeesus, kui tõsiselt saab elu võtta..." kääksatab mees, kes tuleb Esiliiga foorumisse moraliseerima, kuidas tuleb duublite nime järgi panna liide "duubel", sest muidu ei ole asi korrekt.

                    Ma olen ise suhteliselt korduvalt ära flippinud siin foorumis eri teemades, aga praegu küll, Mürgel, get a fucking grip.

                    Kommentaar


                      OT: kes see foorumi troll oli, kes tahtis oma foorumit teha ja kas ta enam ei postita?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                        Jeesus kui tõsiselt saab kogu elu kogu aeg võtta. Oleks nagu anger managment patsientide koosolekule sattunud. Kutsuge leva duublit minugipärast Suureks Roheliseks Karvikuks. Mõneks ajaks jääksin küll teie uuele hüüdnimele truuks. Personaalselt meeldib rohkem kui pullid. Ja cheerin ka edaspidi Tarvale kaasa. See, et ma mõne poolehoidjaga just kõikides väljendusviisides ühel meelel ei ole, ei täheda, et klubil ega linnal midagi viga oleks.. Loodan, et võime nüüd selle teema lukku panna.

                        K2bo: tutvustaksin sulle sellist toredat pilli nagu Xanax. Aitab kurje mõtteid eemal hoida. Kui tahad oma teemasse privaatsust saada, siis loo oma foorum.
                        Urmas rüüpa suhkruvett, toimib xanax-ist paremini( ettevaatust suurtes kogustes tekitab diabeeti)!
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                          Urmas rüüpa suhkruvett, toimib xanax-ist paremini( ettevaatust suurtes kogustes tekitab diabeeti)!
                          Lemmikjook Sul? Koguaeg pakud seda Kalju fännidele, kuigi tundub, et Sul endal oleks vaja seda natukene rüübata. Lepi sellega, et Florale on Levadia kõrval tekkinud uus konkurent, kes see aasta ka tiitli võtab.

                          Kokkuvõttes, Rakvere Tarva teemas on loomulik, et Levadia all mõeldakse Levadia II. Samas on Myrglil õigus, publiku juurdekasvu teemas oleks mõistlik kirjutada Levadia duubel või Levadia II, et tavalugejal ja Esiliigaga mitte nii hästi kursis oleval inimesel oleks lihtsam aru saada, kellest jutt käib.

                          Lõpetaks selle teema ära ning küsiks oopis Tarva fännidelt, keda Te eelistaksite üleminekumängudel vastaseks: Kalev, Kuressaare või Tammeka? Ja miks?

                          Kommentaar


                            Floral on konkurendid alati kõrval olnud. Samuti on minuteada suhteliselt paljud kõvakoor florafännid kaljukaid õnnitlenud tiitli puhul ja keegi pole kahtluse alla seadnud teie tänavuse tiitli loogilisust ja legitiimsust. Selles mõttes ei maksa ka igal võimalusel oma saba kergitada, veidi narr näeb välja, eriti, kui arvestada teie meeskonna praegust ülesehitust.

                            Mürgli kergitatud probleem oli ja on pseudoprobleem ja kantud pelgast vajadusest öelda ütlemise pärast - milleks see jabur kaasanoogutamine? Tavalugeja ja mitte kursis olievad lugejad... Tule reaalsusesse ja mõtle ise, kui palju siin selliseid on, kes siin nii segadusse sattuvad, et sirgelt tänavale trammi alla jooksevad?

                            Vabandan pullide ees teemarisustamise pärast ja luban, et sellega on nüüd kõik. Mürksi reljeefne väljendusviis, mis mulle endalegi palju pahandust kaela toonud lihtsalt kutsus taaskord kaasa mölisema. Ses mõttes pean muidugi Myrglile olema tänulik, et tema pealt on hea oma vigu näha ja neist õppida. Küll temalgi selline aeg tuleb

                            Kommentaar


                              No kui asi juba nii kaugele läinud on, et nn. tavalugeja jaoks, kes Meistriliiga lehtedel kondab, on Esiliiga tundmatu maa, siis tuleks ka alati täpsustada, et Kalju puhul on tegemist jalgpalliklubiga, muidu mõni Esiliiga huviline arvab, et tegemist on tavalise Kaljuga tänavalt.

                              Kommentaar


                                Oh, well vähemalt sai pärast tööpäeva lõppu ühe kõhutäie naerda. Ning Marcello väljendi peab küll enda arsenali võtma.

                                Algselt postitas StenV Vaata postitust
                                Samas on Myrglil õigus, publiku juurdekasvu teemas oleks mõistlik kirjutada Levadia duubel või Levadia II, et tavalugejal ja Esiliigaga mitte nii hästi kursis oleval inimesel oleks lihtsam aru saada, kellest jutt käib.
                                No ma ei tahaks uskuda, et siia Meistri- ja esiliiga sügavustesse eksib mõni niivõrd võhik, kes arvab, et pühapäeviti (kui on Esiliiga mängupäev) mängib aastal 2012 (esiliiga võistkond) Tarvas Levadia esindusega. Eriti veel kui postitus varem on teemaks Esiliiga publikunumbrid ja minu postitus on ilmselge täiend.

                                btw, need tõenäolised võhikud brausivad välismaiste superklubide teemasid, as we speak.. Nii, et ei maksa lolli mängida, said enne ilusti sellest aru ju

                                ja no, türri küll, kõik nagu leppisid juba sellega, et teema on ennast ammendatud, aga millegipärast soiume ikka edasi.

                                Algselt postitas StenV Vaata postitust
                                Lõpetaks selle teema ära ning küsiks oopis Tarva fännidelt, keda Te eelistaksite üleminekumängudel vastaseks: Kalev, Kuressaare või Tammeka? Ja miks?
                                Mina isiklikult olen oma seisukoha varem välja käinud, et tahaks FC Viljandit vastaseks, kuna tegu mõttetu satsiga, seda igal tasandil (va ehk mõne noore arenguvõimalus hetkel). Eesti jalgpallile üldiselt oleks kasulik kui nad areenilt kaoksid. Ning, mis oleks magusam kui see unistus Tarva käe läbi teoks teha + meil on karikamängude revanš võtmata. Kuigi see variant pole kahjuks enam võimalik..

                                Tammekat ei tahaks kohe kindlasti, seda siis ilmselgel põhjusel, et kui nad peaks läbi ussiemmi (mis ei olegi enam diametraalselt kuigi väike) üleminekutele mängima, siis oleks neil liiga kõva entusiasm sees ja selle maha surumine läheb üliraskeks. Ning Pato võib osutuda liiga tõrksaks loomaks keda taltsutada.

                                Kalev, JK Tallinna Kalev () oleks ehk kõige jõukohasem hetkel, kuna paistab, et neil asi seal ML-is ikka väga käest läinud, kuigi üleminekuteks ehk võtaks end paremini kokku kui viimane järelejäänud variant.

                                Tõenäoliselt aga sobiks Tarvale kõige rohkem madistada FC Kuressaarega, kuna mitmedki Tarva mängijad on Kure ridades pallinud ja seal olulist rolli mänginud. Nii mõnigi mängija on praegustele teada, isegi treener on tuttav. Poistel oleks Kure näol kindlasti lisamotti.

                                ja btw2, Mittetulundusühing Spordiklubi Football Club Levadia Tallinna duubelmeeskonna mängul müüdi meile Meistriliiga piletid


                                (ei saa ise ka aru, miks täna igast aknast ja uksest estonglishit pillub :s)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X